Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonaKbh

Boze... jacy ci polacy sa beznadziejni :(

Polecane posty

Moja szwagierka mieszka za granicą i ma świetnych znajomych obu płci z PL właśnie. Zaplecze kulturalne posiada, bo jest po studiach historycznych. Ja mam świetnego partnera; czyta książki, słucha porządnej muzyki (discopolo out) i jest bardzo elokwentny. Aczkolwiek do mojego ojca nie mam szacunku, choćbym nie wiem, jak chciała. Jeszcze jedna kwestia. Panny też nie są święte. Ja spotykam zazwyczaj: bezosobowe, przesłodzone i wredne. Choć zdarzają się normalne. A może Ty czasami na siłę szukasz w polskich mężczyznach wad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
A może Ty czasami na siłę szukasz w polskich mężczyznach wad? Otoz to, bo podawanie jako argumentu "powszechnej opinii" nie wydaje sie zbyt madre, nie oceniam Cie jednak autorko, bo nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser cielesny mniam
a polki to dopiero mają lewe ręce. Niemki moze i nie tak atrakcyjne, ale pracują, i są poukładane. A Polki to by się kurwiły za 100zł na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
wlasnie pierdnolem i to wacham :D a tak pozatym to jem kupe kazdego dnia. wam tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
POLAK SMIERDZACY wlasnie pierdnolem i to wacham a tak pozatym to jem kupe kazdego dnia. wam tez polecam Rozumiem i gratuluje osiagniec zyciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
IwonaKbh-Wiesz,nie wiem gdzie ty w tej Dani mieszkasz,ale chyba w jakiś slamsach:D Zatrudniam pięciu polaków,którzy na stale mieszkają w Niemczech i mają żony,dzieci i swoje własne wybudowane domy,mają samochody i żyją normalne.Nikt z nich nie ma kłopotu alkoholowego.Raczej bym powiedział że Niemiec to dużo więcej wypije niż Polak.A do turasów mam duży uraz,jeden turasów wykiwał mnie na kasie a drugi przez innych turasów to straciłem stałych klientów i mam ich dość.Pomijam już fakt że tu gdzie mieszkam to turasy tworzą sobie gangi.Młodzież turecka nie pracuje i tylko kradnie,napada ludzi i ciągłe jakieś wandalizmy z ich strony.Mój sąsiad policjant,mówi mi co się dzieje, i że praktycznie tylko kłopoty ma z Turasami.Jak się trafi Niemiec to jest cud.Ale jak coś okradli,podpalili czy wybili szybę,to wiedzą z góry że to Turcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
nadal wacham :D a kupa smaczna aj smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadacie na Arabów, że biją żony, a na moim osiedlu w Polsce w każdym bloku trafi się polska para, która leje się po mordach do utraty przytomności. Jak czytam o damskich bokserach z krajów arabskich to śmiać mi się chce, że nie zauważacie tego, co dzieje się tutaj. Na podstawie bliskich mi mężczyzn = rodzina, partner, mogę stwierdzić, że umiejętności życiowe, zaradność, ambicje, pracowitość mężczyzna przejmuje po ojcu, natomiast moralność i szacunek do kobiet po matce mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
Coz na tym forum mozna znalezc sporo debili, ale zapewniam, ze zostalo jeszcze paru normalnych facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
Gadacie na Arabów, że biją żony, a na moim osiedlu w Polsce w każdym bloku trafi się polska para, która leje się po mordach do utraty przytomności. Jak czytam o damskich bokserach z krajów arabskich to śmiać mi się chce, że nie zauważacie tego, co dzieje się tutaj. Tak jest zazwyczaj, ze krytykuje sie cudze, a swoich wad sie nie widzi. Sporo znam takich "patriotow" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
Co nie zmienia faktu, ze w krajach arabskich pozycja kobiety jest niedostatecznie niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi io
iwona masz pretensje do goscia o nieudany sex? jestes stara ,brzydka i moze on to robi z musu.a ty idioto rozpisujesz się na kafe.znajdz sobie tępa suko araba niech cie wyrucha w kazdy otwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
kto chce powachac ze mna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli ze co
natomiast moralność i szacunek do kobiet po matce mimo wszystko. znaczy jak nie szanuja kobiet, zdradzaja, to wina matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamouy
JENTA -to taka jedna kobieta co się puszcza tylko z arabami ,na jednym topiku zostałaś wyśmiana i jesteś tu:D LODZIARA ARABUSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
dlaczego nikt chce wachac moich wypierduw? :( oprucz mnie ma sie rozumic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamouy
POLAKU ŚMIERDZĄCY-ANALFABETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
Ja jakoś przez 37 lat,ani raz kobiety nie uderzyłem.Nie wiem gdzie wy mieszkaliście w tej Polsce,ale za równo w Polsce jak i w Niemczech to nie ma przyzwolenia męskiego na bicie kobiety.Faceci po prostu reagują jak inny facet bije jakąkolwiek kobietę.W naszej kulturze to bicie kobiet jest nie męskie i zaliczane do patologi.A turcy czy arabowie to bicie kobiet uważąją za coś normalnego a wręcz że trzeba to robić bo to obowiązek każdego mężczyzny.Między innymi w tym różnią się nasze kultury.Polak jak jedzie do Niemiec pracować,to chce się pokazać z jak najlepszej strony i pracuje dokładnie i szybko,a u turków i arabów jest na odwrót.Oni w Niemczech pracują tak,jak by specjalnie się obijali i jak by specjalnie chcieli aby firma w której pracują to za dużo na nich nie zarobiła.Dla mnie to jest chore,jak wyjechałem do Niemiec to się cieszyłem że Niemcy pozwalają mi się u nich dorobić i się starałem z wszystkich sił.A Arabowie i Turcy to tak jak by mieli jakiś żal do Niemców że pozwolili im pracować i się u nich dorobić.Te ich myślenie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
tak? chesz powachac moze? mam jeszcze sporo w jelitach bo wlasnie zjadlem grochuwke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan z Janovic mieszkam na dzielnicy tylko i wylacznie z dunczykami... arabow i murzynow widzialam w szkole jezykowej... za moje mieszkanie place 8545 koron co na polskie wychodzi ponad 4000 pln :) nigdy w zyciu korony nie wzielam od faceta i jestem z siebie dumna :) :) :) zajebiscie dumna...obecnie zaczelam studia tu w DK w jezyku dunskim... ktorego nauczylam sie w przeciagu 3 lat na tyle aby te studia zaczac... polaczkow tez troszke bylo w tej szkole jezykowej... ale samo dno :( :( :( a tylko jak do PL jade... to sie nie posiusiaja na moj widok... tacy sa beznadziejni... :) :) :) Kobiety rzadza :) PS: nie staraj sie tlumaczy polakow... bo jestem pewna na 100% ze nie raz bylo ci wstyd za polakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes dumna ze placisz
za siebie? dla faceta to jest norma, chcesz powiedziec ze samodzielnosc w wypadku kobiety to jakies wielkie osiagniecie? :D skad masz takie kompleksy dziewczyno? przeciez kobiety nie sa gorsze ani glupsze, otrzasnij sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno... to polacy w UK mieszkali w namiotach i zabijali labedzie zeby miec co jesc???? bo cos mi sie o uszy obilo... polewke w Europie calej z nich mieli :) :) :) labedzie kurwa lapac i zabijac... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
Iwona - jedz dunska kupe. jest bardzo smaczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak :) jestem z siebie dumna... mam 27 lat, jestem piekna i inteligentna :) do tego faceci pod nogi mi sie rzucaja :) he he a najbardziej jestem dumna z tego, ze nie potrzebuje zadnego palanta do zycia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
jedz kupe - bedziesz piekna :D a teraz smierdzisz bo wlasnie pierdnenlas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
dzienkowac :D - jedz kupe ze mna a dobrze na tym wijdziesz :D. Pierdy i wachanie tez fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
IwonaKbh-Wybacz,ale coś z twoją psychiką nie tak.Ja jakoś nie dzielę ludzi na płci .Znam tu kobiety,co żyją jedynie z facetów,mają po 4 dzieci i to każde z innym i ciągle szukają nowych,ale znam też porządne dziewczyny co same się utrzymują już długi czas.Osobiście zacząłem się sam utrzymywać jak skończyłem 18 lat,teraz mam 37,swój dom,samochód i wczasy co roku.Właściwie to nie wiem o co ci chodzi.Moja żona też pracuje,ma lepsze wykształcenie ode mnie ale zarabia nawet połowy tego co ja.jednak nigdy mi nawet do głowy nie przyszło,żeby się chwalić ile jak zarabiam a ile ona.Być może jestem dziwny,ale ja nie uważam siebie za lepszego,tylko dlatego że dobrze zarabiam.Dobrze że nie poznałem takich kobiet jak ty.A jak masz 27 lat to moja żona była już dawno po studiach a nie że dopiero je zaczynała.Z taką twoją mentalnością to daleko nie przyjdziesz.Masz dzieci?Bo coś mi się wydaje że jesteś samotną matką i nie możesz znaleźć faceta i stąd ta twoja nie chęć do facetów i podkreślanie że jesteś nie zależna.Otóż moja droga,w Niemczech czy w Dani to każdy jest nie zależny,każdy pracuje i normalnie zarabia,więc niezależność jest czymś normalnym i nikogo nie dziwi.Tu zarówno kobiety jak i mężczyźni normalnie pracują,więc o co ci chodzi dziewczyno?Masz problemy z facetami?Żaden cię nie chce?Tylko obcokrajowcy do ciebie piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno pytanie
skoro nie sa ci potrzebni do zycia to czemu budza w tobie tak silne emocje? czemu tak ekscytuje cie mysl, ze ludzie ktorymi niby gardzisz rzucaja ci sie pod nogi? masz powazne problemy z psychika i przeogromne kompleksy, nie trzeba byc psychiatra zeby to dostrzec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
ona sie za duzo najadla duskich kup i nawachala pierduw i stad takie efekty :( ale nic straconego - jak powacha troche moich to jej przejdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×