Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonaKbh

Boze... jacy ci polacy sa beznadziejni :(

Polecane posty

Gość A mnie się wydaje że Polacy
się nie poniżają tak jak Polki.Sama jestem Polką i dla mnie oddanie się arabowi,turkowi czy murzynowi było by aktem poniżania się.Mój men twierdzi że dla faceta poniżeniem się jest wizyta u prostytutki,to jest największe poniżenie dla faceta.Natomiast dla kobiety to największym poniżeniem się jest oddane się murzynowi,arabowi lub turkowi a w następnej kolejności jest seks za kasę.Czyli bardziej się ceni prostytutki niż białe kobiety,które oddają się arabą czy murzynom,bo to jest właśnie poniżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Iwona... A myślisz, że ktoś chciałby zaimponować tak pustej, bezdennie głupiej i zapatrzonej w siebie babie?? Czasem coś tam tłumaczysz dla skarbówki albo policji, tia?? A coś jeszcze oprócz tego potrafisz?? Wiesz, żeby spotkać polaka, który nie śmierdzi gorzałą, to trzeba wyjść poza swoje 4 kąty i z biur skarbówki oraz policji!!:P:P:P:P:P W ogóle co tu jeszcze robisz?? Masz do wyboru Niemców, Hiszpanów, Włochów, Francuzów, Irlandczyków, Holendrów, Anglików, Walijczyków, Szkotów.... Naprzód!! Świat przed tobą!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polacy wlasnie sie ponizaja :( a moje znajome dunki smieja sie z nich... nie wiem co macie z tymi arabami i murzynami... w zyciu nie spotkalam... to jest temat o polakach :) o polskich mezczyznach... jakimi to oni sa lajzami :) zadna dunka, szwedka, norwezka czy angielka nawet na nich nie spojrzy :( sa zalosni i oblesni... do tego maja tak sk..wiala bajere, ze szkoda slow :( nie wspominajac o wyksztalceniu :( totalna porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym... Polki za to są po prostu super!! Wszystkie pachnące, wydepilowane i wykształcone, co??:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dbają o higienę jamy ustnej, co miesiąc latają do fryzjera, kosmetyczki i Bóg wie gdzie jeszcze, żeby poprawić swój wygląd, tak??;););) Przypatrz się dobrze swojej części społeczeństwa, zanim zaczniesz krytykować tą drugą!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Polki ktore oddaja sie Turkom czy Arabom sa dla mnie dnem. Ale znacznie wiecej spotykam tutaj Polakow ktorzy niby zarabiaja na utrzymanie swojej rodziny w Polsce a tak naprawde to rozpijaja sie z kolegami i chodza na OKIENKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
" zadna dunka, szwedka, norwezka czy angielka nawet na nich nie spojrzy sa zalosni i oblesni..." z dunka mieszkalem w holandii 16 miesiecy, w szwecji dziewczyny same otwarcie mnie zazepialy, o wiele bardziej sa bezposrednie niz polki :D a angielki... 1 na 10 jest ladnych, a ze wszystkich wymienionych szanuja sie najmniej nawet mniej niz polki na emigracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie byly tak pijane, ze im wszystko jedno... pozatym.. faceci lubia opowiadac ile to kobiet mieli (co jest nie prawda) gdyby, ktoras z nich uslyszala, ze to polak.. od razu by jej libido opadlo... no.. chyba, ze na jedna noc tzw "one night stand" moze byc... ale rano kopa i wypad... tak to ci polacy sa rozchwytywani! szal pal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
kazdy kto byl wie jak tam jest, tylko nie dziewczynki z polskiej wioski, ktorych rozrywka jest krecenie prowokacji na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
nie, nie opada im libido :D one nie maja takich kompleksow, ze nie robia sie mokre na widok zagranicznej rejestracji na samochodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech Polacy ( kobiety i mezczyzni) beda ohydni itd. ale niech beda wierni swoim partnerom . Bo mam dosc patrzenia jak czlowiek zabawia sie za granica w najlesze ( alkohol, imprezy, dziweczki, kolesie....) a jak przyjezdza owiedzic ich zona, maz albo chlopak czy dziewczyna to najlepszi partnerzy . Kwiatki, prezenciki, upojne noce......... Ż A L !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
A to ciekawe,bo mnie chciała jedna Niemka.Jak by tego było mało,to jej koleżanki próbowały mnie jej odbić:D jesteśmy 10 lat po ślubie i jej koleżanki nadal mnie jej zazdroszczą.:D:D Mój brat siedzi w Szwecji i też na powodzenie nie narzeka.Ale nie dziwię się flustracji autorki.Pewnie panna z dzieckiem i szuka męża.Otóż autorko,jedyna twoja szansa to wśród turków i arabów.W Niemczech to samotne kobiety z dziećimi mają szanse właśnie u turka i araba.U normalnego białego nie masz szans.Zgadłem że jesteś samotną matką z dzieckiem?Dziwnym trafem to wszystkie matki z dzieckiem mówią tak samo.Samotne Niemki z dziećmi też nienawidzą Niemców i ich krytykują,za to kochają turków i arabów,bo oni jedyni ich chcą za żony.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze nie robia sie mokre widzac PL na rejestracji... chocbys porsche przyjechal... wiedza od razu, ze burak siedzi za kierownica... :( jaka szkoda... ze tak probujecie odzyskac godnosc na tym forum, ale wam sie nie udaje :( zreszta jak polacy widza DK na rejestracji mojego auta, to od razu probuja zagadac swoim smiesznym angielskim :) materialne dzi..ki :) sprzedajne meskie ku...y :) a 3/4 tych meskich ku...ew tutaj mieszkajacych ma zony i dzieci w PL... zreszta taki biedny polaczek pracuje tutaj na nielegalu za 50 kr na budowie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za palant cie nie chcial
powiedz nam, pocieszymy cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no trzeba przyznać jest wielu fajnych Polaków i wielu takich jak właśnie tu piszecie, Panowie radzę nie wypisywać tu tych bzdur, nie obrażać nikogo bo to udowadnia że Iwona ma rację... ;) Niestety bardzo często ją ma. Hm dajcie Wy już spokój tym Arabom i Murzynom, ludzie powariowaliście? Nie czuję się gorsza od prostytutki, bo mam chłopaka Araba. Lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze 1. Jestem ładna, fajna, mądra, zabawna i to ja odrzucam Polaków, żeby nie było że jestem gruba i brzydka i dlatego tylko Arab na mnie poleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh niemka cie zechciala... 100 kilogramowa... a ty sie cieszysz... bo nie znajac jezyka to i tak sukces byl :) wziela cie pod skrzydelko... nauczyla jezyka... znalazla prace :) jedyne co musiales robic to spac z nia :) biedni ci polacy za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
IwonaKbh,wiesz dlaczego Niemcy nie lubili Polaków?Otóż dlatego że Polak był pracowity i dokładny.A Niemiec wolał wziąźć do pracy głupiego turka za parę groszy i się na nim wzbogacić.A turek jak to turek,fuszerę odwalił i poszedł.Więc ludzie w Niemczech się nauczyli że Polak lepszy,bo dokładniejszy i tańszy.Ja przez długi czas harowałem w Niemczech po 14 godzin,żeby się czegoś dorobić.Dzisiaj mam firmę,zatrudniam jedynie Niemców i Polaków.W życiu nie wziął bym do pracy turka albo jakiegoś czarnoskórego.Kiedyś zrobiłem ten błąd i omal moja firma nie poszła z torbami.Ty nazwiesz mnie rasistą,a ja siebie nazywam odpowiedzialnym człowiekiem .Miałam do czynienia z tym narodem i mam dość.Polak wypije,ale wie że jak jest robota to jest robota.Niemiec to samo.A Turką czy Arabą jak każesz im pracować to się na ciebie obrażą.Tu nawet Niemcy nie chcą turków a Polaków przyjmują z otwartymi ramionami.Ale oczywiście nie musisz mi wierzyć i pewnie nie uwierzysz.Tak samo jak samotne Niemki z dzieckiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za palant cie nie chcial problem w tym, ze na powodzenie nie narzekam... smieszni jestescie probujac mi udowodnic, ze jestem brzydka i gruba :) i ze spotykam arabow czy murzynow :) chcielibyscie... ahhhh jeszcze jedno :) ostatnio moja znajoma, polka oczywiscie... otworzyla wlasny salon kosmetyczny tu w DK :) jest moja fryzjerka i kosmetyczka... polacy u niej nie maja szans oj nie maja :) zaslynela tutaj "brazylijska depilacja" dunki zaczely walic do niej drzwiami i oknami :) jednak najwiecej klientek ma polek :) bo polki sa piekne, zadbane i inteligentne :) czego nie napisze o polakach... do tego jestesmy przebojowe, dobrze wychowane, wyksztalcone... a polacy to pijaki i zlodzieje... powszechna opinia w DK :) do tego brudasy nie znajacy jezykow :) ehhhh pijcie, pijcie... tylko to wam z rozpaczy zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
IwonaKbh-Moja żonka waży jakieś 45 kg i ma niedowagę:D Kolejny mit o grubych Niemkach,po za tym jej babcia była Polką.Ale nie ważne.problem w tym że w żyliście całe życie w Polsce i nie macie pojęcia i narodach tureckich czy arabskich.14 lat żyję i mieszkam w Niemczech,pracowałem u turków i u Niemców.Otóż Niemiec mi obiecywał 8 marek za godzinę a turek 10 marek za godzinę.Oczywiście na pozątku poszedłem pracować do turka,tak mnie wykiwał że tak naprawdę pracowałem za 5 marek.A jak poszedłem do Niemca,to tyle ile mi powiedział to uczciwie mi zapłacił.Podobno i tak miałem szczęście że Turek mi cokolwiek zapłacił:D Ale ni zamierzam się rozpisywać.Nie znam dobrego turka i szczęśliwej żony turka i to tyle:D Dobrze że rynek pracy otworzyli dla Polski.Teraz pewnie Niemcy będą masowo turków zwalniać i na ich miejsce Polaków przyjmować,bo każdy Niemieć ma po dziurki w nosie tych całych turków.Nawet nie macie pojęcia jak pracodawcy cenią sobie pracowników z Polski,a jakie mają złe zdanie o turkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
Polacy bez zadnego wyjatku sa beznadziejni. ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha... czyli jakis pijaczek
a ty to biedna przezywasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
Ja jestem po prostu soba, a takie marudzenie jest dla mnie smieszne, szufladkowanie na sile. Poznalas paru dupkow i od razu caly narod oskarzasz o bycie ciotami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan z Janovic co ty masz z tymi arabami i murzynami????? ja sie wypowiadam o polakach... a polacy taka fuszerke tu odwalaja, ze nawet szkoda pisac... choc wredna jestem :) opinia o polkach w DK: -mile, ladne, zadbane, dobrze wychowane, dobre matki, ciezko pracujace, dbajace o dom i rodzine, wyksztalcone... opinia o polakach w DK: -pijacy, zlodzieje, brudasy, bija zony i dzieci, awanturnicy... :( :( :( :( :( :( :( :( polacy mieszkajacy tu 10-20 lat :( wciaz sa sami... nie przystosowani, nie znajacy jezyka :( popadaja w alkoholizm i depresje :( lajzy jednym slowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
bo polki sa piekne, zadbane i inteligentne czego nie napisze o polakach... do tego jestesmy przebojowe, dobrze wychowane, wyksztalcone... a polacy to pijaki i zlodzieje... powszechna opinia w DK do tego brudasy nie znajacy jezykow ehhhh pijcie, pijcie... tylko to wam z rozpaczy zostalo... To nie swiadczy dobrze o Twoim poziomie i inteligencji skoro na podstawie "powszechnej opinii" oskarzasz cala plec o deblizm i nie mycie sie. Ja znam sporo Polek, ktore sa totalnnie nic nie warte i co z tego ? Czy pisze przez to, ze wszystki to dziwki ? NIE. Bo znam sporo dziewczyn, ktore sa inteligentne, na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
opinia o polkach w DK: -mile, ladne, zadbane, dobrze wychowane, dobre matki, ciezko pracujace, dbajace o dom i rodzine, wyksztalcone... opinia o polakach w DK: -pijacy, zlodzieje, brudasy, bija zony i dzieci, awanturnicy... Powszechna opinia, jest stereotypem. Ci normalni faceci pewnie nie sa szczegolnie zauwazani, a nienormalni sie "pokazuja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka mieszka za granicą i ma świetnych znajomych obu płci z PL właśnie. Zaplecze kulturalne posiada, bo jest po studiach historycznych. Ja mam świetnego partnera; czyta książki, słucha porządnej muzyki (discopolo out) i jest bardzo elokwentny. Aczkolwiek do mojego ojca nie mam szacunku, choćbym nie wiem, jak chciała. Jeszcze jedna kwestia. Panny też nie są święte. Ja spotykam zazwyczaj: bezosobowe, przesłodzone i wredne. Choć zdarzają się normalne. A może Ty czasami na siłę szukasz w polskich mężczyznach wad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewnoscia wszyscy
Wracaj do ojczyzny, a napewno spotkasz normalnych facetow, nienormalnych tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×