Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sallamandra

Udałam że szukam sponfora, co dzieje się dzisiaj z facetami??

Polecane posty

Gość sallamandra

Wczoraj z nudów weszłam na czat. Po paru minutach odechciało mi się tam siedzieć, biorąc pod uwagę, że pisali do mnie tylko faceci którzy proponowali mi "cyberka", albo spotkanie w wiadomym celu...Kiedyś wchodziło się na czat po to aby po prostu kogoś poznać i pogadać a to co dzieje się tam teraz to po prostu nie do opisania... Zalogowałam się jeszcze raz z bardziej prowokującym nickiem typu "szukam spons...". I to co się okazało wprawdzie mnie nie zaskoczyło ale dało trochę do myślenia... I zmieniłam moj dotychczasowy pogląd. Po zalogowaniu w ciągu kilkunastu sekund dostałam paręnaście zaproszeń do rozmowy... Bez wyjątku, każdy facet chciał się ze mną "spotkać" w wiadomym celu, nie przeszkadzało im to że wymyślałam im coraz to wyższe "ceny", niektórzy pisali że mają dziewczyny, albo są żonaci i czy "mi" to nie przeszkadza, bo im najwyraźniej to nie przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilgotna vanilia
sallamandra,ja nie rozumie czegos.wchodzisz na forum erotyczne,mowisz ze szukasz sponsora i dziwisz sie ze jest wielu chetnych....co sie dzieje z facetami? normalni sa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallamandra
Sęk w tym że to nie było żadne forum erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilgotna vanilia
a sposora to szukalas w celu zaplacenia za za zakupy spozywcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum, czy czat? A seks ... to jedna z podstawowych potrzeb, zatem gdybys glodnemu powiedziala ... "rozdaje chleb" ... tez by pewnie sie do Ciebie zwrocil ;) Ty nie wykazujesz zadnych potrzeb w tej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Dajcie spokój. Potrzeby? Co to za facet co musi płacić prostytutce. Pewnie stary, tłusty, lub brzydki. Przystojni mają fajną dziewczynę za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietaaaa - rozne sa sposoby zaspokajania potrzeb, sama pisalas, ze nie kazdemu dane jest miec fajna dziewczyne za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilgotna vanilia
dokladnie i niekoniecznie trzeba byc przy tym starym i oblesnym.chyba bardziej wyrozumiala jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nawet jesli to co
to powinna spytac "co to sie dzieje dzisiaj z tymi starymi tlustymi brzydkimi facetami?" :D nie rozumiem pochwalic sie chcialas ze jakies stare tluste dziady ci proponuja seks czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sallamndro... też kiedyś bywałem na czatach. Ale niestety, popsuło się wszystko... Chociaż miałem tam sporo znajomych:) A co do facetów na czatach, czy portalach randkowych... Cóż?? Chyba większość z nich traktuje je jako miejsce do poznania pań z wymaganiami portfelowymi tylko. Aż mi wstyd za nich!!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej raczej chodzilo o to ze zglaszali sie do niej faceci bedacy w zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×