Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikita176

SZCZUPŁA, ZDROWA, PIĘKNA i SEXI od 17.o1 Zapraszam!!! :)

Polecane posty

Gość nikita176

Witam :) Postanowiłam rozpocząć dietkę i w tym celu utworzyłam nowy watek, swój wątek dla lepszej motywacji:D Będę tu codziennie spowiadała sie z tego co zjadłam i ile ćwiczyłam wiec zawsze jest to jakaś dodatkowa motywacja by sobie wstydu nie narobić:D Mam 23 lata i około 26kg do pozbycia sie...waże około 86kg przy 176cm wzrostu mój cel końcowy to 60kg... a tak na początek celem I jest 80kg:) Wiem, moja waga to tragedia nie wiem jak mogłam doprowadzić sie do takiego stanu:( ale nie ma co sie użalać nad sobą tylko działać i ja taki mam zamiar. Dodam jeszcze że to nie jest moja pierwsza próba z odchudzaniem:( Moje takie małe rególy które chciała bym wprowadzić w życie: - jeść regularnie co 3h , nie podjadac - min.1,5 litra wody dziennie ( nie liczac herbat) - nie jesc po 18 - zero słodyczy (mam nadzieje) - i ĆWICZE!!! ZAPRASZAM!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita176 to ja dołaczam się do Ciebie;)też mi jest potrzebne a nie chcę się obudzić za późno kiedy na dworze będzie już cieplutko a ja będę stała przed szafą i płakała.....proponujesz jakąś konkretną dietę czy tak po prostu zdrowy tryb życia?wydaje mi się że trzeba zrezygnować z : soli,cukru i tłuszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
Co do dietki to Mż i Wr moim zdaniem chyba nic nie działa lepiej:) No i oczywiscie chce wyeliminować nadmiar soli ze swoich posiłków bo lubie zjesć słono:( słodyczami też nie pogardze jem ich mnóstwo wiec jednym słowem cały dotychczasowy mój tryb życia do poprawki...łacznie z ruchem bo mam go bardzo mało:( wiec nic dziwnego że tyje:( A i Fajnie że jestescie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
Napiszcie dziewczyny ile ważycie, ile macie wzrostu i jaki cel chcecie osiągnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
Ja dziś założyłam spodnie które jeszcze 2 miesiace temu dopinałam a teraz niestety nie moge:( podłamałam sie tym, nawet nie wiedziałam ze tyle przytyłam, nie czułam tego:( Mój meżus też zaczoł dietke i schudł już 6 kg wiec musze mu pokazać że też potrafię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak ja waże 79kg i mam 170wzrostu,przede wszystkim wszystko co utyję wchodzi mi w brzuszek i wyglądam jakbym była w ciąży hehe;)Też bardzo dużo stosowałam diet a mam tendecję do tycia bo mam tarczyce i biore homrony.Probowałam sławną teraz dietę Dr.Dukana schudłam 5kg na białku a jak się zaczeły warzywa staneła waga i okropnie bolał mnie żołądek więc stwerdziłam ,że dieta nie jest dla mnie.Chcę być zdrowa i dobrze się czuć dlatego walcze dalej i się nie poddaje moim celem jest tak 65-68.Napewno będę czuła się lepiej nie chce być chudym drągiem;)Aaaa mój wiek to 23lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
miniulka1987 wiec mamy podobnie z waga...bedzie ciężko ale trzeba cos ze soba zrobic bo tak dalej być nie może....:( Ja też mam 23 lata, 2 letniego synka i od ponad roku jestem meżatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
znikam na chwile bo musze isc małego wykapać i zrobić kolacje:) bede poźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich starych spodnii wolę nawet nie zakładać bo aż się boję.To fajnie że Twój mąż się odchudza będzie Cię mobilizował i razem możecie sobie robić posiłki ja nawet na Twoim miejscu nie zastanawiałam bym się i brała ostro do roboty.....jestem z Tobą zaczynam od jutra;)codziennie się będę odzywała co zjadłam ile i ile razy ćwiczyłam....a może powiesz mi co jadasz na dietach mało kalorycznego co można łatwo i szybko zrobić.....bo w moim menu są :serki białe wiejskie ,jogurty naturalne,jogobella do 3%tłuszczu polecam bardzo dobra,aktivia naturalna :)Staram się pić bardzo dużo wody,herbatkę czerwoną i zieloną.mięso gotowane jajka....no i nie wiem co mogę ci jeszcze zaproponować nie przepadam za owocami robie błąd ale bardzo mało ich jadam,warzywka częściej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie że będziemy sie wspierać nawzajem. Ja waże 77 kg i mam 166 cm wzrostu. Hm chciałabym schudnąc najpierw do 70 a potem zobaczymy:) Też byłam na diecie dukana i schudłam 8 kg. No ale efekt jo-jo zrobiła swoje i przytyłam o jakieś 15:/ Wiec do dzieła dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekonomista fajnie ,że jesteś z nami...no więc dziewczynki co porponujecie jakie ćwiczenia posiłki i wogóle powiedzcie co robicie jak zaczynacie myśleć o jedzeniu a wcale nie chcecie zjeść a jest to silniejsze od was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
Ja jadam podobnie do Ciebie warzywa na patelnie, sałate lodowa z pomidorem, ogórkiem, czosnkiem i kefirem, sałatke typu ogórek, pomidor, jajko, kefir, jaja chleb ciemny tylko na śniadanie owoce tylko do godziny 15 tuńczyk w sosie własnym makrela na sniadanie pierś z kuraka gotowana szynke itd narazie mam pustke w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję codziennie na rowerku stacjonarnym jeźdźić jakieś 10 km albo więcej, do tego brzuszki i inne ćwiczenia. Oprócz tego smaruję się balsamem wyszczuplającym i piję koktail białkowy zamiast śniadania. Hm.. a jak mam ochote na coś to niestety to jem... nie mogę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
no własnie w diecie silna wola to podstawa:) u mnie jej brak:( jak mnie najdzie chec na cos to wszystko robie zeby to zjesc. Ale teraz musze to przezwycieżyć:) dla siebie i dla męża:) przeciez on nie moze wygladac lepiej ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
Ja koktajl białkowy pije na kolacje codziennie, śniadanie musi byc syte i porzywne by dało nam energie na cały dzien zreszta mamy kiedy je spalic:) i bede cwiczyła codziennie 30 min na rowerku badx stepperze do tego jakies inne cwiczenia typu twister, 8 minutówki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita mój narzeczony niestety albo stety wygląda lepiej ode mnie. i to o jakieś 20 kg:/ więc też muszę sie postarać. ale bardziej dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
ekonomistka jaki masz ten koktajl??? z jakiej firmy? i ile zawiera białka, cukrów i tłuszczy na 100g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz on jest z orifflemu. A składu nie czytałam dokładnie. wiem że zawiera 3 rodzaje białaka. i nie chce sie po nim jesć. Taka znajoma schudła na nim 20 kg w pół roku. wiec działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
a dobry masz w smaku? bo moj jest taki sobie nawet bym powiedziała ze niedobry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do do steppera to bardzo go nie lubie ,rowerek tak samo brzuszki i inne ćwiczenia.Powiem wam , że bardzo dobre jest bieganie wiem to pos sobie.Bo jak człowiek biegnie chociaż powolutku to trzęsię sie całe ciałko i wtedy spala się tłuszcz.Ja postaram się nie jeść pieczywa bo wydaje mi się ,że to mnie gubi ponieważ uwielbiam pieczywo.Musze jakoś bez niego wytrzymać ,słodycze nie są dla mnie problemem ponieważ nie przepadam za nimi.Myślałam już od jakiegoś tygodnia by sobie kupić CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ.Mówią bardzo dużo o tym że jeżeli człowiek się ochudza to jest fajny wspomagacz 90kap kosztuje na necie kolo 40zł.Coś wiecie na temat tych kapsułek? nikita176 co to jest ten koktajl białkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA ten koktajl to ja też go piłam kiedyś i nie widziałam żadnych efektów ale to może dlatego że poza koktajlem nie dbałam o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj koktail jest czekoladowy. Smakuje jak biszkopty wiec dobry nawet. Ja tez zamierzam kupić jakiś wspomagacz. Myślałam o therm line II. podobno dobry i niedrogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
Ja brałam therm line II i jak dla mnie to jedna wielka lipa:( brałam też apptrim i był bardzo skóteczny dla mnie ale nie moge go nigdzie dostac:( co do koktajlu to od samego koktajlu sie nie chudnie on buduje nasze miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
ja też mam czekoladowy ale jest niedobry:( ma bardzo mało weglowodanow wiec dlatego jest taki nie dobry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to poszukam jakiś inny wspomagacz. ALe koktail syci na tyle że może zastapić jakiś posiłek. a ten co ja mam ma bardzo mało kalori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita176
dobra ja juz musze spadac bo synek chce sie kąpać:) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×