Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Boratka- I tak mi nie zrobi.Ale ty byś mogła,bo masz doświadczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela - szkoda że nie widać na focie jaki masz tyłeczek :o może daj jakąś fotę od zaplecza żeby obraz był calośxciowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka - ale z chemii 5 nie dostalam. wiec sie nie liczy. bo teraz to sie zaczne uczyc jak przelozyla. Boze... wy sie tylko na jedno patrzycie... wiesz... teraz wiecie jakich mam znajomych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy nastoletniej jeszcze urosną i będą większe czy takie pozostaną jak ma obecnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela - szkoda że nie widać na focie jaki masz tyłeczek może daj jakąś fotę od zaplecza żeby obraz był calośxciowy chciałbys :) uwierz mi na słowo, ze zaplecze tez mam niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Oj mario,ja bym cię chciał mieć w swoim łożu offerma-Ciekawe tylko ile jej jeszcze urosną,bo i tak już ma duże jak na 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad W Gdańsku bywam czasem u znajomych. W Sopocie te mi sie zdaza więc musze uważac na wiecie kogo :) Ustalilismy wczoraj, ze Ty chcesz brunetke. Z reszta wiesz jak wygladam, mowiles, ze Ci sie nie podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Wiem boratko że mi nie zrobisz,wszystkie jesteście takie same:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia wam kobietą zawsze źle jest zainteresowanie to źle nie ma zainteresowania to dramat. Matko co wy się czepiliście biustu jej. Klasyka u facetów pierwsze na co patrzą to biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Prokurator już cię opuścił,więc można już mówić z tobą o seksie. mario-Oj,aż mi się ciepło robi na samą myśl o tym co bym ci zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko - ja za facetami ogolnie nie przepadam. albo ogolnie za zainteresowaniem. bo mi jeden wystarczy. rola femme fatale w ogole mi nie leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie pamięć nie myli to nie widzieliśmy zdjęcia Boratki. Może łaskawie niech wrzuci tu swoje zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko-Popieram,też chce widzieć jak wygląda Boratka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×