Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość topic_reaktywacja

1. prawiczek bez wiary - 25 (lat) 2. Ble ble - 28 3. korjonos - 31/32 4. Max Zander vel Klaun -37 5. Darker - 27 6. offerma - 37/38 7. cream - 27 8. kapselko - 25/26 9. Faith Hope Glory - 28 10. Loooser - 25 11. Bagno - 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie reszta
więcej powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lułzer
pewnie kapselko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody stary kawaler
Najzabawniejsze jst to że dużo głupsi od nich, bardziej wulgarnij, mniej obyci i bez taktu zaliczaą a oni nie. Interesujące...czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgvgvgvgvgvv
hmmm no więc tak... offerma - oszołom bez szans Faith Hope Glory - ma coś z głową, nie ? ... bagno, prawiczek bez wiary - mają choojowe podejście do kobiet(szowinistyczne zdeczka) więc daje im jakieś 5% loooser i cream - takie trochę ''ciepłe kluchy'', choć zdarzają się kobiety co takich lubią - 10% darker - aż za nadto cyniczny i pesymistyczny -30%? najwięcej - 50% - mają kapselko, Max Zander vel Klaun, ble ble, korjonos - wydają się jak najbardziej ok i good podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dopisz Mastery,bo zapomniałeś.Po za tym prawictwo nie nie jest problem stracić.Ważne żeby kobiety się zmieniły.Więc zadać należy pytanie ,kiedy kobiety się zmienią i znów będą normalne,tak jak nasze babki i prababki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Naastoletniaa
czy to nie ty przypadkiem 'flirtowałaś' kiedyś z darkerem na jednym z topiców ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toście mnie zdziwili
Max jest prawikiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody stary kawaler
Moja babka z siekierą do lasu na dziki chodziła :D] a prababka też na dziki chodziła ale bez siekiery już :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety kochaja cyników. a moze tylko ja. bo ze mnie to taka wieczna pesymistka. a o darkerze raczej powiedzialabym ze jest wredny. Faith jest walniety i by zabil laske podczas seksu. offerma - za stary bez viagry - porazka, uzala sie nad soba jak to zle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Muszę napisac, że temat RZĄDZI :D. Nie wiedziałem, że tylu jest tu prawiczków. Offerma i Bagno to dodatkowo nieźli rasiści więc jeżeli już to tylko z jakąś neonazistką mogą dziewictwo stracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njjmjkmk,nl/
właśnie, też mi się nie chce w to wierzyć iż max to prawik, choć sam wszędze o tym paple trochę dziwne żeby w tym wieku był jeszcze cnotkiem, przecież nie ma problemów ze sobą jak reszta tych nołlajfów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeee
''Faith jest walniety i by zabil laske podczas seksu.'' 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj krotko jestem ale sie przekonalam ze Faith ma jakies zmiany nastrojow i jest psychopata. Z takim to strach isc do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A co ty możesz o tym wiedzieć,skoro jeszcze nie dawno do przedszkola chodziłaś:D Ciekaw jestem kiedy ty dziewictwo stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A z kim?Ogólnie to ja też mogę sobie po dziwkę zadzwonić.Świeźbi cię już piczka że chcesz ją podrapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wieku
jest Mystery ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prukupruku
bagno nie rób wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×