Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Ktoś tu kiedyś napisał, że jak ktoś ma jakikolwiek kontakt sexualny to przestaje być dziewicą/prawiczkiem. Ja oralnie działam od czasu do czasu i mimo, że błonę posiadam to za dziewicę się nie uważam bo to tylko techniczna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam mało która się nie podoba.W każdej widzę coś ładnego.Jakieś 90% jest w moim guście,ale bez komórki i auta,dobrej pracy to nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu podał mojego fotobloga? Nie no zabije... Juz nawet nikomu prywatności nie dacie. A w ogole to skad go miałes/miałaś? Niezle mnie tu juz obgadaliscie. A mojej nk nie macie bo nie wiecie jak mam na nazwisko. I ktos mi popsul jeszcze bardziej ten idiotyczny dzien. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery_-Samą komórkę to nie problem,ale auto i dobra praca to już problem.A po co mi sama komórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nastoletnia jak sprawdzian z chemii i historii poszedł ? fajne zdjęcia masz na tym fotoblogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Ja cię mnie obgadałem bo cię lubię.A fotobloga mi nie podałaś,więc to na pewnie nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja ku*wa nie chcialam zeby ktos to widzial. Z historii to byla odpowiedz, a on sie dziwil dlaczego mi 5 nie wystawil wczesniej. dwa pytania mi zadał i nara. a z chemii przelozyla No nie podobalam, bo mialam jakies powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapselko->anal kojarzy mi się z pedałowaniem. Ja mam tam zakaz wjazdu bo to droga jednokierunkowa. Offerma->nie byłam penetrowana jeszcze. Ale niedługo pewnie to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci się stało Stalingrad? odpuszczasz noc jeszcze trwa możesz się uczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chłopaki! ide do was, bo mnie kobiety już wkurzają- jedna mi współczuje zycia seksualnego, druga od idiotek wyzywa... Maskara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Mnie tam się podobasz i nie wiem o co ci chodzi,bo niczego szczególnego tam nie ma w tym fotoblogu."Prawiczek bez wiary "stwierdził tylko że masz duże .....noi wiesz co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia->nie obiecałaś przypadkiem Bagnusiowi loda zrobić jak dobrą ocenę dostaniesz? Coś tak kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne nie piszą
przecież to podszyw offermy załozył "powiedz to":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×