Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

gorzej gdyby Mistery zaczął ścigać fiskus w końcu świadczyłby usługi i vacik by musiał odpowadzaćl ub dawać faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery_-Oddawanie spermy nie polega na ruchaniu tylko na trzepaniu:D Ale przynajmniej ci za trzepanie zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komórki nie mieć w XXI wieku? z autem to wiem że nie każdy sie na kierowce nadaje, jak ktoś mieszka w mieście to brak prawka nie stanowi dużego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka Czyli-> przy jednej dziurze to i kot zdechnie?" ile można razy powtarzać tą samą czynnośc z tą samą osobą chcialoby się zaśpiewać "ale to już było..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek niektóre takie są upierdliwe w smsach. Uwierz to na dłuższą metę męka. A jak nie odpiszesz to wydzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery a chciałbyś żeby twoja dziewczyna też tak myślała? i chciała seksu z innymi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się,a do tego musisz jej na dobranoc wysłać SMS no i na dzień dobry.Dla mnie to była maskara i dlatego nie spotkałem się z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20 Mystery a chciałbyś żeby twoja dziewczyna też tak myślała? i chciała seksu z innymi? " a czy gdyby chciała to by zależało od mojego wolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno ja takie znałem to ze 20 lub 30 smsów potrafiła napisać gdy jej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapselo ,ale widzisz ty to przeżyłeś i może faktycznie tak jest ja jednak nie i takie gadki to dla mnie sa w stylu ..kawior jest chujowy nie polecam ,a ja kurwa chce spróbować tego kawioru i sam ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20 dla Ciebie Mystery to najlepszy by był wolny związek" definitely to co Milena, jesteś z Wawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie fajne gorące smsy to ja lubię wysyłać i odbierać. I mój facet też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałem dziewczynę to wysylalem sms-y ale tylko na dobranoc pewnie dlatego się rozleciało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same smsy to nic poczekajcie jak przyjdziecie do domu jakiej dziewczyny. Rodzice są różni niektórzy to przesłuchanie potrafią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z niektórymi kręciłem tylko potem ch..... wychodziło. Pisałem że byłem na portalach randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wybierajcie kobiety a nie dziewczyny. Wiadomo, że dziewczynka potrzebuje pozwolenia tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chłopcy. Co tam u was? Ja dzisiaj mam zly dzien, wrocilam zla i zmeczona i mam na dzisiaj dosyc. No a zła na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało Nastoletnia? a tak siedzimy i taka gadka szmatka leci. Fajnie że nas odwiedzasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie niby banalna uwaga Boratko ,ale trafna z dziewczyna co nie wie czego chce nabawimy sie dodatkowych kompleksów bo będziemy (przynajmniej ja ) się głowili co poszło nie tak z naszej strony tymczasem wina była po stronie dziewczyny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×