Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domek z czerwonej cegły

Maksymalna cena za piżamę - proszę o wypowiedzi

Polecane posty

Gość domek z czerwonej cegły

Witam, chciałam zapytać jaka jest dla Was maksymalna cena, jaką jesteście w stanie zapłacić za piżamę. Kupuję prezent, piżama za 62 zł, dla mnie trochę dużo, ale wiem, że ciotka, dla której będzie ona przeznaczona lubi dobre rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .......
piżama powinna być z dobrej gatunkowo bawełny więc taniej nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek z czerwonej cegły
No właśnie ta nie jest z bawełny, tylko z satyny. Ale chciała satynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz jabłek w cieście
Ja mam obsesję na punkcie piżam, mam już ich chyba z 12 :) Zwykle kupuję w sklepach, gdzie się dobiera oddzielnie górę i dół i zwykle kolo 120-150zł płacę za komplet (no ale piżamę kupuję raz na 3-4 miesiące lub znajomi kupuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek z czerwonej cegły
Oj, to dużo wydajesz. Mnie by było szkoda, tzn. może gdybym miała dość dużo pieniędzy to inaczej bym też do tego podchodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz jabłek w cieście
Ja na WŁASNE wydatki (czyli jedzenie + książki na studia + bilety + podobne) mam 400zł miesięcznie :) Więc wbrew pozorom nie tak dużo. Każdy ma jakiegoś hopla, mój chłopak ma około 40 par bokserek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że za fajną piżamę jestem w stanie zapłacić maksymalnie do 100 złotych (z cenami nocnych koszul jest chyba trochę lepiej). Moje koleżanki często sięgają do sieci. Ja też zaczęłam szukać w necie i znalazłam Atlantica w całkiem niezłej cenie w sklepie internetowym u Asi. Wrzucam linka, co o tych dwóch sądzicie? : http://www.uasi.pl/index.php?products=product&prod_id=549 http://www.uasi.pl/index.php?products=product&prod_id=928. mnie sie podoba bardziej ta z szortami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×