Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szw

zawiedziony

Polecane posty

słuchajcie dziewczyny . zdarzyla sie pewna sytuacja. ostatnio poznalem taka dziewczyne na portalu. . rozmawialo nam sie fajnie przez dwa tygodnie na gg przez telefon ,prawilem jej komplementy ona była ucieszona i zgodzila sie ze mna spotkac. dwa dni później po naszym spotkaniu skontaktowal sie jej ex powiedzial jej ze chce wrocic . poinformowala mnie mi o tym tydzien póżniej a na dodatek powiedzla mi ze spotkala sie ze mna po to by spróbować o nim zapomnieć bo bardzo jej na nim zalezalo a odkochac sie nie jest łatwo. teraz podobno dziewczyna ma metlik w glowie co zrobic czy wybrac jego czy mnie. zdarzaly sie wam kiedys podobne sytuacje? co o tym myslicie. na szczescie to bylo jest tylko zauroczenie ale itak to troche boli. tylko prosze bez zadnych tekstów typu "ale masz problem" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj se z nią spokój... dla niej ex zawsze będzie ważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phhhi
ale masz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohohohoho "dwa dni później po naszym spotkaniu skontaktowal sie jej ex powiedzial jej ze chce wrocic ." Oni to chyba maja jakis nie wiem posdłuch czy co? Pojawiaja sie by wszystko popsuc :P "teraz podobno dziewczyna ma metlik w glowie co zrobic czy wybrac jego czy mnie" I co? i ty masz w zwiazku z tym wybrac? To chyba ona powinna, bo to w koncu jej metlik a nie twój. "na szczescie to bylo jest tylko zauroczenie ale itak to troche boli" NA szczęście????????????? Czyżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dziewczyna i tak dobrze zrobiła stawiając sprawę jasno. A Ty niestety nie masz na to wpływu. Ona podejmie decyzję jaką będzie uważała za słuszną. Jeśli jest to zauroczenie szybko o niej zapomnisz i lepiej, że teraz wyszło jak wyszło a nie później W możu pływa wiele rybek a znajomość internetowa często odbiega od realiów, miałeś jakieś wyobrażenie o niej, ale prawdopodobnie gdybyś ją bliżej poznał to wyobrażenie by prysło. Taki urok Internetumamy czas by zastanowic się co napiasac, powiedzieć, a realne życie jest inne i osoby w nim też To jak np. w szkole i pracy zachowujemy się inaczej niż w domupodobnie jest z Internetem, w interencie można być psychologiem, świetnym sportowcem, komikiem a w życiu no cóż. Gdybyście poznali się lepiej mogła by być już nie tą samą osobą..a zauroczenie mogło prysnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×