Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patusia27

potrzebna pomoc o dobrym sercu

Polecane posty

w sobotę zapaliło się mieszkanie moich sąsiadów (mieszkam w bloku 6 rodzinnym)w domu była trójka dzieci sama a rodzice w pracy , taka sytuacja nie pierwszy raz juz się zdarzyła ze dzieci były bez opieki . zapaliło się łóżku prawdopodobnie od instalacji elektrycznej , zdążyliśmy dzieci wyciągnąć z domu i kota ogień bardzo szybko się rozpowszechnił straż dojechała dość szybko , ale okno sie stopiło drzwi łóżka , pościel telewizor , komputer , wszystko co znajduje sie w pokoju dla dzieci łącznie z książkami 12 letniego chłopca mieszkanie jest całe do generalnego remontu tynk trzeba zbić itd . rodzina jest dośc biedna , a mieszkanie dostali komunalne i musieli je rok temu wyremontować podłączyc wszystkie media centralne założyć i okna zmienić , kredyty do dnia dzisiejszego spłacają i narazie mieszkają u kuzynki bo nikt nie wejdzie z dziecmi do zaczadzonego mieszkania , juz interweniowalismy do gminy i komunalki . co możemy to pomozemy ale tez wszyscy mamy kredyty i zyjemy z pensji ok 2000 zł , więc z mojej strony prośba , może jakaś zbedna odzież pościel , cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to nie znowu jakies cos ze chodzi tylko o kase sorry a moje slowa ale to standard na kafe pisz dokladnie co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu dzieci
byly bez opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octeka
patusia27 bidna rodzina i kredytów nabrała na remont.A kto tej biednej rodzinie przyznawał kredyty. A w ogole jak biedna,to po co tyle dzieci narobili. I do tego dzieci bez opieki zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia co jest potrzebne napewno odziez na dzieci jak i dorosłych buty posciel koce , reczniki , nie mogę nic napisać więcej bo nie ma z ta rodzina kontaktu bo pojechali niby do rodziny , bo policja nie pozwoliła im wejśc do mieszkania bo musza zrobic oględziny czy to napewno od elektryki . kaciaa niewiem jak ci odpowiedzieć , moze podam ci nr tel do naszej gminy czy komisariatu policji żeby potwierdzić to co piszę bo w internecie o tym zajsciu nic nie ma , ale wydaje mi się ze z czasem ukaze się to na naszej gminnej stronie. dzieci bez opieki dość czesto zostawały same i mielismy już trzy przypadki z nimi , to wyjazdyna pogotowie bo dziecko spadło z parapetu i spadło rozwalając głowę o kaloryfer , to po przyjeździe matki z pracy dostaliśmy op że sie wtrącamy , ale jak nie reagowac skoro dziecko biega po klatce i krzyczy w niebogłosy ludzie ratunku , pomocy , to co mamy nie reagować , jakbyśmy teraz niezareagowali to może byśmy wszyscy spłonęli. niewiem ten syn 12 letni jest bardziej rozgarnięty niż jego rodzice , ale tu teraz chodzi o pomoc dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podaj numer telefonu
do gminy. Ja sprawdze czy to prawda bo takich akcji na kafe to juz mnostwo bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
octeka niewiem dlaczego tyle dzieci narobili nie byłam ich materacem i nie chciałabym być, dzieci same zostawia bo twierdzi że jest syn 12 letni i on tą dwójką sie zajmię .pracują to jakieś tam możliwości mieli żeby wziąć kredyt jeden w banku , a drugi u prowidenta a prowident daje wszystkim i wszyscy o tym wiemy ja tylko chcę im jakos pomóc i tyle pieniędzy nie dam bo sama mam niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numery mozesz podac przydadza sie podaj tez adres i wojeiwdztwo nie podoba mi sie nieodpowieszilnosc roszicow zarowno finansowa jak i opieka nad dziecmi ale nie mnie to oceniac poszukam w domu postaram sie cos wyslac ale przeciez nie na adees donikad i jeszcze jedno skoro jak zrozumialam rodzice ochrzaniaja was ze zajmujecie sie dziecmi to ja czegos tu nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr gm (95) 768 2031 niewiem czy dzis pracuja do 15 czy 16 próbujcie ale kogo mam podać adres to juz chyba na pv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaccia z tymi dziećmi o to chodzi że jak wcześniej mieszkali w innej miejscowosci i juz tam się cos działo że z dzieckiem jeździli na pogotowie i tam któras pani doktor powiedziała że jak jeszcze raz coś sie stanie to ona będzie musiała to zgłosić do opieki i po tym ostatnim wybryku przyjechała opieka i ostrzegli ją że jak dzieci zostaną bez opieki to czeka je dom dziecka i o to są pretensje bo ona myśli ze my chcemy pozbyć się jej dzieci a jest wprost odwrotnie martwimy się o nie bo one są niewinny i na świat się nie pchały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten najmniejszy chłopczyk to jest mały, czy większy? kurcze mam dwulatka, ale 3 letni syn mojej koleżanki jest mniejszy od niego prawie o głowę i nóżki ma mniejsze, gdyby był drobniejszy, to może ubranka w rozmiarze mojego malucha byłyby dobre, jakieś zabawki, książeczki i słodycze na pewno się znajdą...chociaż tyle. napisz proszę do mnie maila z danymi adresowymi, może być adres do Ciebie? czy jak tam wolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna chwila poproszę e mail nie chce podawac moich danych na forum sama roz wydaje mi się że na swój wiek to jest taki dośmały i stópkę tez ma małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kiedyś miałam maila w moim nicku, ale go wcięło, albo sama zlikwidowałam..hmmm.. general_c@wp.pl czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :( sprobuje jeszcze jutro a gdzie paczke w razie czego wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem twój wybór moge ci na pv podać adres gminy lub swój bo niewiem czy byłaby zadowolona gdybym sąsiadki adres rozdawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusia załóż może też topik na "ciążą poród macierzyństwo" ? tam pewnie będzie większy odzew, bo i dużo mam tam przesiaduje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×