Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella__

Kiedy z dzieckiem do kina??

Polecane posty

Cześć W jakim wieku były Wasze pociechy kiedy poszły pierwszy raz do kina? Wiem,że są specjalne seanse dla dzieci,ale od ilu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miał skończone 3 latka. Byliśmy na Alicji w krainie czarów ;) Trochę się obawiałam, że nie wysiedzi... ale siedział jak zaczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz bylismy jak starsza miala dwa lata a mlodsza 6 miesiecy juz nawet nie pamietam na jakiej bajce,dosyc czesto chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy z mala jak miala 9 miesiecy, bo mielismy bilety, a w ostatniej hwili opiekunka zadzwonila ze nie przyjedzie i mie mielismy co z dzieckiem zrobic. to nie byl film dla dzieci ale byla zafascynowana. na uszy zalozylam jej nauszniki zeby troche stlumic ten halas. a na takie dzieciece seanse to zaczne z nia chodzic jak nedzie miala 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikiniki , właśnie moja córka ma skończone 2 lata i 3 mc. Chciałabym iść z nią do kina ale nie wiem czy wysiedzi.. Co prawda w domu jak ogląda baki to "nie mam dziecka" No ale kino to zupełnie coś innego.. Zastanawiam się właśnie czy nie za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wysiedziala,ale to bardzo spokojne dziecko jest,mlodsza teraz dwuletni rojber tez daje rade,wiadomo,ciemno wszedzie,glosno,siedza obie wcisniete w fotele i z wielkimi galami gapia sie w ekran,podjarane ze hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może spróbujemy.. Ewentualnie wyjdziemy jak będzie się bała czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie,tam nikt do fotela lancuchami nie przypina:Dale mysle ,ze dzieciakowi spodoba sie nowa atrakcja ,ktora rodzice zaproponowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×