Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Byliśmy dziś rano u księdza-jestem załamana...

Polecane posty

Terminy pozajmowane,mamy do wyboru-albo godz 13 albo 17....Z dwoja złego wolę już tę drugą godzinę,ale na miłość boską!Obiad bedzie o 19,odśpiewki gości skończą sę pewnie o 21,a zdjęcia w plenerze,chyba o 22.i do oczepin dwie godz.jesteśmy załamani.Ale zła jestem tylko na siebie ,bo trza było ruszyć "D" w troki i pójś ć do księdza rok wcześniej a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli ślub masz latem to
zjedzcie szybko obiad i możecie jechać w plener . Goście zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
a nie możecie na plener pojechać PRZED ślubem? Tak macie całe wesele dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gol tego wasa bo nie poruchasz
glupi pizdo zdjecia to se kurwa dzien wczesniej tumanie zrob🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .......
na co to są odśpiewki ? zdjęcia w plenerze możecie zrobić po ślubie albo w dzień ślubu tyle że wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjedzcie szybko obiad i możecie jechać w plener ." w plener to mozecie sobie jechac za tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGFGFGFFGF
ZJEDZCIE W PLENERZE TYLKO KISZONKA ZIMNA BEDZIE I W DUPE SIE WSADZIC NIE DA AHA! JAKZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
O 13 to jest bardzo normalna godzina na ślub w czerwcu;-) Po drugie naprawdę nie polecam pleneru w dniu ślubu-czas tak szybko leci. Żal marnować własnego wesela na zdjęcia. Nie płacz tylko spokojnie to przemyśl i zaplanuj trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 13 to jest bardzo normalna godzina na ślub w czerwcu" A BIERZESZ POD UWAGE żE LUDZIE W SOBOTY TEZ PRACUJą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Jeżeli pracuje to pracuje też do 14/15 /16 i nawet później. Dolicz jeszcze dojazd i przygotowania. Wiec śluby powinny być najwcześniej o 18 w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam taki mętlik w głowie że się nie da.Myslimy jeszcze o parafii mojego narzeczonego,taki mały kościółek,mam nadzieje że tam terminów zaklepanych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Właśnie miałam zaproponować czy w innej parafii nie chcecie;-) A jak się zmienia dojazd na salę weselną przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPTYMALNA GODZ JEST godz 16.00 ludzie pracuja zazwyczaj do 14.00 i w 2 godziny da sie wyrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie, nie masz się czym przejmować. Wesele później się zacznie, ale też potrwa np. do 4, czy 5 rano i zarówno goście, jak i Wy, nie będziecie tak zmęczeni. Jeśli sesja zdjęciowa pasuje Wam w trakcie wesela, to po oczepinach jeszcze zdążycie pobawić się z gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ośpiewywanie gości
to wieś zupelna! jak ktoś chce zadedykować kawałek, to sam idzie do orkiestry i daje ile łaska. A nie tak na siłę. Jest to wręcz niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dajcie sobie z tym plenerem luz w dzien slubu. nie mozna to dwa dni pozniej np. zrobic? po co takie nerwowe latanie? ostatnio robilismy sobie sesje narzeczenska i niewiadomo kiedy zlecialy nam 4 godziny, wiec takie robienie na szybko zdjec moim zdaniem jest bez sensu. My bedziemy robic w poniedzialek po slubie. Bedziemy juz wyluzowani i nie bedziemy sie martwic czy ktos na nas czeka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazwyczaj na sluby zaprasza
aie bliskie osoby, a bliskie osoby moga sie poswiecic i wziac wolne. Co do "w dwie godziny mozna sie wyrobic" - rozumiem, ze sami przed slubem o 16 bedziecie pracowac do 14 i nie idziecie do fryzjera etc ani nie macie gosci z innych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidkq
kijankaa123 a skąd jesteś?? W każdym region Polskie w różnych godzinach rozpoczyna się wesele... Np ja pochodzę ze śląska no i tu już o 12 msza później obiad itd... we Wrocku np o 17 jest dopiero msza co niesie też dużo plusów za sobą... nie ma takiej gonitwy w ten dzien ;) A myśleleiście o tym by plener zrobić w innym dniu?? teraz często się tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfddgtjf
A ile wczesniej bylas u ksiedza?? :) Sama musze isc zalatwic termin i godzine i wolalabym troszke wczesniejsza pore :D Co trzeba wziasc do ksiedza na pierwsze spotkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co trzeba wziasc do ksiedza na pierwsze spotkanie???" 300 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u księdza niecałe pół roku przed.To jest (jesli mieszkasz w miescie) zdecydowanie za późno.Trzeba przyjśc przynajmniej rok przed zeby zaklepac sobie swoją godzine.Teraz to wiem.Pierwsze spotkanie było na luzie,księżulo tylko zapytał jaki to ma być dzień,spojrzał w swój kalendarz,i powiedział od razu jakie godz są zajęte a ktre wolne.Wziął nasze dane i nr telefonów.Powiedział że przy następnej wizycie (za jakies 2-3 miesiące) mam y wziąć komplet dokumentów-tj.świadectwa chrztu,ukonczenia katechezy(???) i kursu przedmałżenskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze są golfy
ale dlaczego chcesz wyjść z wesela na zdjęcia.Ja na sesje zdjęciową udałam się następnego dnia.Byłam zrelaksowana, nie bałam się że suknia się pobrudzi.Nie chciałam opuszczać swoich gości i imprezy którą przygotowywałam rok czasu żeby zrobić parę fotek.Niektórzy jadą na zdjęcia przed ślubem.Ty będziesz miała na to sporo czasu.Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Rozśmieszyło mnie to, ze ktoś ma za 2 godziny dojechać z pracy, cos zjeść, wziąć prysznic, zrobić fryzurę i makijaż (nawet jeżeli ktos będzie robił sam), przebrać się i dojechać do kościoła/usc nie zagoniony jak osioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym sie nie śmiał bo wile ludzi niestety tak robi :) i jakoś sie wyrabiają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
Nocna sesja plenerowa też jest super sprawą. Jak macie dobrego fotografa to będziecie mieli piękne zdjęcia :) a takiego znajdziecie na fotograf.allewesele.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my slub bralismy o 18... dojazd do sali, obiado-kolacja i w sumie byla juz prawie 21... bawilismy sie do rana, a sesja zdjeciowa byla w poprawiny :) wszystko sie super udalo i w gruncie rzeczy kazdy byl zadowolony, ze taka godzina, bo spokojnei sie naszykowal, minelo najwieksze goraco i ogolnie bylo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zgadzam z regresem
na wielu ślubach byłam i co logiczne nie zawsze była to bliska rodzina żeby można było brac wolne z tego tytułu więc w te przysłowiowe dwie godziny musiałam się ze wszystkim wyrobic , da się uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam ślub o 13
i to w lipcu! Plener tydzień później. A i tak cała impreza trwała do 6.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś też
Ja tak samo jak przedmówczyni brałam ślub w lipcu o 13. I wszystko się udało. Z kolei moja koleżanka brała ślub w czerwcu o 19 - i też wszystko OK. Pytanie, w jakiej konwencji robicie ślub i wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×