Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Małgośka_26

PODKŁAD do cery tłustej z niedoskonałościami

Polecane posty

cześć czy mógłby mi ktoś polecić dobry podkład do cery tłustej z niedoskonałościami? Chciałam się również dowiedzieć, czy podkład trzeba zmieniać odpowiednio do pory roku, tzn. czy latem a zimą powinno się używać innego podkładu? Moim największym problemem jest to, że w upalne dni lata podkład zaczyna mi spływać. I dlatego w lato nie używam wogóle podkładu. Natomiast zimą jest OK, i obecnie mam Vichy Dermablend, który jest bardzo dobry, ale drogiii. Może ma ktoś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertfyguhijkoesdrftgyh
z podkladami to tak ze drozsze sa lepsze i na ogol to sprawa gustu wiec idz di sklepu i troche wyprobuj a nawet kup dwa i wyprobuja i kup tez tonik http://www.youtube.com/watch?v=plPNOXGxV6s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad 3 produktami, troszkę o nich czytałam a mianowicie: revlon , pharmaceriss, oceanic AA, i już stary wypróbowany Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam revlon colorstay dość dobry, ale nie mam porównania z innymi, mój pierwszy poważny podkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfaaa1
revlon colorstay do cery tłustej to najlepszy podkład jakiego do tej pory używałam, a uwierz że wypróbowałam już wiele :) na zimę jest idealny, w lecie wolę jednak używać czegoś lżejszego, o ile nie mam zbyt wielu niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjnd
podklad mineralny (pixie, edm, lumene) albo corostay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien - Max Factor Lasting Performance Rimmel Lasting Finish Maybelline Dream Matte Mousse i, jak powyzej, Vichy Dermablend Na wieczor - Estee Lauder Double Wear Dior Diorksin Forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×