Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mussa30

tancerze

Polecane posty

Gość mussa30

czytalam ze ma juz nie byc 3 seri tancerzy bo widzom sie nie podobal co za idioci musieli go ogladac skoro im sie nie podobal dla mnie i dla mojego meza byl super filmem i szkoda ze nie bedzie 3 seri:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas spać bo po klanie już....
to nie chodzi o to że się nie podobał,. tylko że była mała oglądalnośc. ale co się dziwić, skoro większosc polski Mjak gluty i plebanie tylko ogląda:/ dla normalnych ludzi nie ma juz nic:/ wszystko co zaczynają to skończa, utną w połowie bez żadnego sensu i wyjaśnienia:/ np taki egzamin z życia, KSD, agentki....a z reszta ja już się wypwiuadałam na ten termat w tancerzach, jak oni mogli to tak zakończyć bez sensu, tam nic nie wynikło, szkoda nerwów. Klan już się skończył więc czas spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Polsat przebil TVP2 w wieczorne czwartki. skoro na polsacie o 21 zaczynal sie hotel 52 to ludzie juz nie przelaczali i ogladali dalej i o 22 byly szpilki na giewoncie. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussa30
bez sensu ........ tancerze to byl naprawde fajny filmik i skonczyl sie tak bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn...
tez jestem wściekła ;/ bardzo polubiłam ten serial ! mogli przecież zmienić godzinę emisji a nie , tak od razu po chamsku kończyć :/ wrr. m jak m lepiej nie zakonczą bo ten serial juz tak się ciągnie...nudne jak flaki z olejem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbiam tanerzy
i fakt zakonczenie bez sensu nie wiedzieli co zrobic to tak na szybko .......... a teraz po 16 leca powtorki codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussa30
tak dokładnie widziałam właśnie ze puszczaja powtórki w zasadzie to wszytko powtarzaja bo nie maja co puszczać ale tancerzy akurat moge ogladac 10000000 razy hah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego jak ktos jest biedny
Klan niech wywala i Plebanie!!! psia mac Tancerze, Ratownicy, Przystan - to sa fajne lekkie seriale, a nie jakies nudne gnioty dla moherow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussa30
jak dla mnie jeszcze super był czas honoru mam nadzieje ze bedzie jeszcze jedna seria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×