Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiMI

BLOG

Polecane posty

Gość kasiMI

Logowanie OpenID Kliknij zaloguj się Po kliknięciu "Zaloguj" zostaniesz przeniesiony do strony logowania wp.pl. Zaloguj się Wpisz swój PIP z VeriSign Twój identyfikator OpenID: Zaloguj się Kliknij zaloguj się Po kliknięciu "Zaloguj" zostaniesz przeniesiony do strony logowania Google. Zaloguj się Kliknij zaloguj się Po kliknięciu "Zaloguj" zostaniesz przeniesiony do strony logowania Yahoo! Zaloguj się Wpisz swój login z MyOpenid Twój identyfikator OpenID: Zaloguj się Wpisz swój OpenID W polu powyżej możesz wpisać Twój identyfikator OpenID dowolnego dostawcy. Zaloguj się Nie masz konta? Załóż je Co to jest OpenID? Sprawdź i weź dla siebie w WP.pl losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga Drugie życie:)kasiami.bloog.pl - strona główna4.01.2011 (04.01.2011):) (19.11.2010)Afciu (31.08.2010) Kategorie wszystkie4.01.2011 wtorek, 04 stycznia 2011 17:46 Każdy Twoj gest, dotyk, uśmiech,przytulenie... Sprawia, że życie nabiera barw. Może zacznę od początku, mam 25 lat, zakręcone życie i już zdazyłam zwątpić w nie. Zaskoczyło mnie wiele w swoim życiu lecz nigdy bym nie pomyslała, że spotykając kogoś poraz pierwszy można go pokochać nie zdając sobie sprawy... Podziel się:Trackback: http://bloog.pl/id,328474932,trackback komentarze (0) | dodaj komentarz :) piątek, 19 listopada 2010 12:54 Słyszałam już pukanie od spodu na dnie swojego życia... Upadłam tak nisko tylko dlatego, że Cie kochałam cała swoją siłę, miłość i czas poświęciłam Tobie. Teraz słysze z twych ust słowa, które tną mnie z każdej strony, zabijają i wciskają w ziemię. Stracilam siły i chęci, niechciała już żyć i wszystko przez osobe którą kochała i niby ona też mnie kochała tylko ta miłość zabija, wysysa... Miała być calym moim światem stała się złotą klatką. Los dał mi szanse, jak rozbitkowi tratwe, postawił na mojej drodze Ciebie i pewnie to było wskazówką. Zaczełam się coraz częściej zastanawiać czy nie odejść od niego długo to trwało ale dałam rade choć dopiero tera widze jak mocno byłam uzależniona od niego. Dziękować muszę Tobie ja nie Ty mi! Podziel się:Trackback: http://bloog.pl/id,328154224,trackback komentarze (0) | dodaj komentarz Afciu wtorek, 31 sierpnia 2010 16:18 "Boże wiedzieć chcę czy wszytsko ma napewno sens, Ty jedyny wiesz co komu z nas pisane jest..." K.Kowalska Każdy chce wiedzieć co komu z nas pisane jest, też bym chciała. Wiem jedno mam nowe życie i tylko ono jest dla mnie ważne! Powinnam podziękować pewnemu facetowi, że mi pomógł podnieść się z tego co było przed tym dniem 19 czerwca... R.G. bardzo dziękuje!! Podziel się:Trackback: http://bloog.pl/id,6356802,trackback komentarze (0) | dodaj komentarz wtorek, 18 stycznia 2011 Licznik odwiedzin: 27 Kalendarz styczeń pn wt śr cz pt sb nd 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Archiwum Najnowsze na końcu Najnowsze na początku sierpień 2010 listopad 2010 styczeń 2011 O moim bloogu Los dał mi drugą szanse na drugie życie.... Księga Gościczytaj Księgę Gości wpisz się do Księgi Ostatni wpis w księdze: data: 24.08.2010 13:48:07 autor: jasielo treść: pozdrawiam... Głosuj na bloog 5 - super 4 - bardzo dobry 3 - taki sobie 2 - hmm... marny 1 - lepiej zamknąć! zobacz wyniki Wyszukaj Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj: SubskrypcjaWpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie: Konkursy i nagrodyczytaj przyznane nagrody... dodaj nagrodę dla blooga... Podobne bloogi izabella-herbu-trzaska a-p-r asiunia-and-fanny glowapelnafilmow scaniam Lubię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×