Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oidppowei ktos

naprawde działajacy syrop przy przeziebienu? istnieje taki ?

Polecane posty

Gość oidppowei ktos

katar-kaszel -czasami goraczka syropki a potem zawsze antyb. uwazam ze te co mamy to są o dupe roztrzasc ,ot herbatka pulneo ,aerius ,mucosolwan czy ktoz zna napr.dzialace syropy ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka co ma ktośka
no ale o co ci chodzi? infekcje wirusowe leczy sie objawowo:O mucosolvan? toz to syrop mukolityczny, stosowany aby ułatwic wykrztuszanie wydzieliny? czytasz ty ulotke? w jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio?
syrop z cebuli.od lat podaje mojej córce działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztyn 12
Pewnie chodzi ci o dziecko.Nas ostatnio ustrzegł przed kolejnym antybiotykiem Bactrim. Pulmeo nie pomógł,czasami eurespal ale też czesto dopiero antybiotyk pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka co ma ktośka
Pulneo to dokladnie to samo co Eurespal:O litosci dziewczyny, wy czytacie ulotki i przyswajacie cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytają ulotek
bo po co? Zawsze można zapytac tu na kafe :O Niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z czystym sumieniem...........
mogę polecić Gardimax Mini, przy pirwszych objawach podaję dzieciom i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup nebulizator i jak tylko zobaczysz że łapie katar, albo kaszel, to rób inhalacje z soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiłas mnie tym
nebulizator...a co to jest? pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .'ajdmgamd
inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki

Również z polecenia kupiłam inhalator dla dziecka i rzeczywiście sprzęt od Sanity jest u mnie regularnie wykorzystywany. Jak tylko pojawia się jakieś przeziębienie to robimy inhalację, dzieci się nie boją inhalatora więc to na pewno sensowny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Świetną opcją może być inhalator, którego jednak w Polsce nie ma – chyba jakoś nazywał się Clip czy jakoś tak, mini inhalator mniej więcej za 30 złote w przeliczeniu na nasze. Nieduży, a bardzo dobrze działa i okazał się rzeczywiście pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja
Dnia 23.09.2019 o 13:59, Gość arek napisał:

Świetną opcją może być inhalator, którego jednak w Polsce nie ma – chyba jakoś nazywał się Clip czy jakoś tak, mini inhalator mniej więcej za 30 złote w przeliczeniu na nasze. Nieduży, a bardzo dobrze działa i okazał się rzeczywiście pomocny.

Tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syrop Pini działa, zawiera w swoim składzie kodeine, więc jak kupować to tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oshin

Najlepiej działa miód, sok z malin, propolis, a na katar inhalacje, ale nie z soli fizj., tylko z olejku eukaliptusowego, niezły jest też inhalol. I nie jestem jakąś zwariowaną eko-mamą, ale przetestowałam chyba większość dostępnych specyfików z apteki i efekt był mizerny. Podstawa to dużo wypoczynku, wygrzewanie w łóżku, dobra dieta i naturalne metody wspomniane powyżej. Polecam też suplementację wit. D przez cały rok - moje 6-letnie dziecko nie chorowało od ubiegłego sezonu jesienno-zimowego ani razu, aż mi samej trudno w to uwierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja teraz przy pierwszych objawach przeziębienia sięgam po tabletki Pelafen. Poleciła mi je Pani w aptece. Syrop dla dzieci już znałam ale nie wiedziałam, że są też tabletki dla dorosłych. U mnie ten lek skutecznie hamuje dalszy rozwój choroby i skraca jej czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×