Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poradźcie w sprawie faktur

Jak wystawiacie faktury?

Polecane posty

Gość gość
ja do wystawiania fv używam programu Pakietu Przedsiębiorcy - Faktura VAT, przyjemny, prosty i łatwo się na nim pracuje - wystarczyło kilka dni, by zdecydowała się nie na poznanie mozliwości programu i jego zakup . polecam. wersje testowa można pobrać stąd: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaJ33
Można korzystać z aplikacji online. Są one o tyle fajne, że nie trzeba ich instalować u siebie na komputerze, a do obsługi wystarczy dostęp do internetu. Ostatnio pojawiła się aplikacja https://afaktury.pl/ która jest online i ma wszytko co potrzeba do wystawiania i wysyłania FV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piorem na papierze czerpanym ot, takie male zboczenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coalca
Ja się zdecydowałam na zakup programu MagFirma, bardzo łatwy w obsłudze i mam wszystko pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głocha
www.magfirma.pl Zdecydowanie warto się zainteresować. Mi znacznie to pomaga w prowadzeniu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osesska
Dla mnie magfirma.pl jest najlepszym programem tego typu, przede wszystkim jest niezawodna, działa bez zarzutu od kilku ładnych miesięcy, a więc odkąd ją kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z państwa korzysta z programu Systim w pełnym rozmiarze? Czyli pełna księgowość i płace? I prowadzi tą działalność na pełnej księgowości od minimum roku, zatrudnia pracowników, prowadzi ich ewidencje, rozlicza ich, wysyła JPK, e-deklaracje, eksportuje dane do płatnika, współpracuje z drukarką fiskalną itp. za pomocą Systim? Jeżeli tak to proszę o opinie jak on działa w takim większym rozmiarze. Takich opinii w necie brak. Są tu opinie, że przyjazny interfejs, że super, że dobry kontakt posprzedażowy ok. to wszystko ważne zgadzam się z tym. Ale funkcjonalność jest ważna, mnogość dokumentów, pełna księgowość, kadry, e-deklaracje, jpk, płatnik jak w tych tematach działa Systim w praktyce? Czy nie mieliście żadnych problemów? Ktoś napisał, że korzysta od 2 lat i 5*, ok. to jest informacja, ale może ten Pan prowadzi małą działalność bez VAT, bez pracowników, bez wysyłania plików a z Systimu wystawia tylko faktury, to wiecie, że jest wiele dobrych i darmowych programów online do wystawiania faktur na temat, których jest wiele opinii. Systim podobno działa od 2011roku, opinie jest bardzo mało, można kupić sobie ten system i później poznając jego funkcjonalność się denerwować. Ciekawe czy ktoś prowadzi w nim działalność w większym rozmiarze? Jeżeli tak to proszę o opinię lub info na priv, chciałbym coś więcej się dowiedzieć. Z góry dziękuję za opinie. Pozdrawiam Konrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan
Dnia 19.12.2018 o 14:27, KonradK napisał:

Witam, czy ktoś z państwa korzysta z programu Systim w pełnym rozmiarze? Czyli pełna księgowość i płace? I prowadzi tą działalność na pełnej księgowości od minimum roku, zatrudnia pracowników, prowadzi ich ewidencje, rozlicza ich, wysyła JPK, e-deklaracje, eksportuje dane do płatnika, współpracuje z drukarką fiskalną itp. za pomocą Systim? Jeżeli tak to proszę o opinie jak on działa w takim większym rozmiarze. Takich opinii w necie brak. Są tu opinie, że przyjazny interfejs, że super, że dobry kontakt posprzedażowy ok. to wszystko ważne zgadzam się z tym. Ale funkcjonalność jest ważna, mnogość dokumentów, pełna księgowość, kadry, e-deklaracje, jpk, płatnik jak w tych tematach działa Systim w praktyce? Czy nie mieliście żadnych problemów? Ktoś napisał, że korzysta od 2 lat i 5*, ok. to jest informacja, ale może ten Pan prowadzi małą działalność bez VAT, bez pracowników, bez wysyłania plików a z Systimu wystawia tylko faktury, to wiecie, że jest wiele dobrych i darmowych programów online do wystawiania faktur na temat, których jest wiele opinii. Systim podobno działa od 2011roku, opinie jest bardzo mało, można kupić sobie ten system i później poznając jego funkcjonalność się denerwować. Ciekawe czy ktoś prowadzi w nim działalność w większym rozmiarze? Jeżeli tak to proszę o opinię lub info na priv, chciałbym coś więcej się dowiedzieć. Z góry dziękuję za opinie. Pozdrawiam Konrad.

Ja osobiscie prowadze ksiegowosc w pelnym wymiarze juz od 5 lat, najpierw prowadzila mi ksiegowa a teraz kontynuuje juz sam. Pracownikow wprowadzonych do kadr i plac mam ok. 60. Pliki eksportuje do Platnika - nie mam z tym problemow. WYsylam tez JPK i deklaracji, czasem mam jakies drobne problemy na linii, ale moze to wina bramki MF. Poza tym wysylka dziala poprawnie. Nie wiem co wiecej moglbym napisac o systemie, trzeba samemu przetestowac. Ja juz wiele programow testowalem, duzo razy je zmienialem no nie ma innej opcji jak sprobowanie. poki co w systim jestem 5 lat i nie mam na razie powodow do zmainy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

W mojej firmie osobiście księgowość prowadzi biuro rachunkowe. Nie ukrywam, wszelkie deklarację, formularze, podatki i faktury to czarna magia. Nie mam czasu na te dokumenty, a do tego stres czy rzeczywiście dobrze wypełniłem dane. Znajoma podała mi link do jednego z biur, które w dobrej cenie poprowadzą zarówno pełną i uproszczoną księgowość. Po co samemu zajmować się fakturami, skoro można mieć od tego ludzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Dla zainteresowanych sprawdźcie kancelarie dgp o której mówię, naprawdę dobre biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×