Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerowana pannanana

Suknia ślubna - kiedy kupić

Polecane posty

Gość zdenerowana pannanana

Ślub mam na początku września. Jak to wygląda w salonach czy trzeba długo czekać na suknię ? Na niektorych forach widzę panikę, że jak we wrześniu to już powinnam się zacząć rozglądać ? Ja chciałam dopiero w maju iść i kupić a tu taka PANIKA, że już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlop
masz moze slub 17 wrzesnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerowana pannanana
nie ... 3 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka tez miała ślub w zeszlym roku we wrzesniu (11), jak poszła po suknię w lutym to jej powiedzieli że to ostatni dzwonek i czemu tak późno, wiec raczej tego nie odkładaj, a na pewno nie na maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerowana pannanana
kurde :O to bede musiala sie juz przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ślubowałam we wrześniu 2009 a suknię kupiłam w lipcu:D odebrałam 3 tyg przed ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Jak chcesz suknię na swój wymiar to dobrze pół roku wcześniej zacząć szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra ślub miała
w czerwcu a suknię kupiła w maju, więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam swój
śłub na początku maja i juz mi w salonach mowią, że późno i trzeba coś wybrać. ile płacicie za uszycie sukni tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Ja płaciłam 2400. Wybrałam wzór w salonie i na wymiar mi ją uszyto i przysłano z Anglii. Poprawki i dopasowanie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfwds
3 miesiace wczesniej to ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni dzwonek ale
ja nie wiem co chę a poza tym nie mam czasu na bieganie po salonach. w dodatku wszytskie suknie takie drogie :( wcale mi to nie sprawia przyjemności. no i nie rozumiem, dlaczego za uszycie zwykłej prostej sukni bez żadnych koronek czy innych koralików krawcowa życzy sobie 1800 złotych?? a czy zwykła krawcowa mogłaby uszyć taka suknię taniej? jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła Panna Młoda z 30.04
Ja mam wesele 30.04.2011 - sukni zaczełam szukac tuz po nowym roku, kupiłam tzn zamowilam tydzien temu - niby tez nasłuchałam się praktycznie w każdym salonie, że to bardzo poźno , ale jak przyszło co do czego to sie okazało, że nie ma najmniejszego problemu :) ogólnie w wiekszości salonow mają terminy 4 miesiące na suknie zagranicznych producentów, a 3 na suknie polskie :) Powodzenia w szukaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zawsze mówią, że już późno, żeby wywrzeć na i tak zestresowanej pannie młodej presję, żeby kupiła suknie już teraz i koniecznie w tym salonie. Moja koleżanka wybrała sobie model w styczniu, a na pierwszą przymiarkę była umówiona dopiero na maj. A ślub był w sierpniu. I jakoś zdążyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykła Krawcowa
to się w ogóle nie nadaje do szycia sukienek. Zwykle koszmarki z tego wychodzą. 1800zł to bardzo spoko cena, nie przesadzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suknia ślubna
2400 zł za jakiś łach na jedną noc? Szok. To już lepiej jechać za to na wakacje i zobaczyć kawałek świata za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknie szyłam ślub był w czerwcu suknia zamawiana w styczniu przymiarki 2 odebrana na kilka dni przed ślubem krawcowa specjalizuje sie w szyciu sukien do salonów i powiem że szyje cudnie a szyłam nie tylko ja bo z mojego otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta gapik
Byłam ponad rok przed ślubem w salonie - i tak polecam się do nich wybierać. Jeśli macie ślub w sezonie, to naprawdę zainteresowanie jest duże, a salony mają odległe terminy. Tak więc nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam slub w wrzesniu, suknie wybralam w lutym a i tak pierwsza przymiarke milam teraz(suknia juz gotowa tylko barkuje ozdob i nie jest dopasowana), ostatnia bedzie przed slubem bo wtedy najwiecej sie chudnie a suknia powinna byc dopasowana zeby nie spadala i nie wisiala na panie mlodej. ci co mowia w salonie ze to ostani dzwonek to tylko po to abys nie szukala nie zwlekala z czasem i kupila u nich. no chyba ze to suknia jakiegos tam projektanta itp. moja jak bylam 7 m przed slubem to powiedzila ze jeszcze duzo czasu na wybor mam i ze ta suknie co wybralam to moge jeszcze zmienic puki nie zaczna szyc a azaczeli szyc miesiac przed ! przymiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub miałam w połowie kwietnia, zaczęłam szukać sukni na początku stycznia. Zamówiłam w połowie stycznia. Zdjęcie wymiarów w połowie marca, pierwsza przymiarka dwa tygodnie przed ślubem, ostatnia + odbiór sukni dwa dni przed ślubem. Za samą suknię zapłaciłam 2200zł, z dodatkami wyszło niecałe 3tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala maluska
Dziewczyny - pokazujcie jakie miałyście suknie. Sama szukam czegoś odpowiedniego dla siebie i nawet nie za bardzo wiem jak ten temat na poważnie ugryźć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija m.
Suknia, którą wybierasz i tak jest później dopasowana przez krawcową, tak więc masz coś jakby szytą na wymiar, a nie płacisz aż tyle. Na pewno chcesz wydać aż tak dużą sumę pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz do salonu i wybierasz spośród gotowych - tak jakibys kupowała buty. Tyle, że potem jest przymiarka Najpozniej miesiac przed slubem, zeby zdazyc z dodatkami i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupiłam przez internet w ciemno używaną, nawet nie mierzylam od razu, bo mieszkam za granica, ale pasuje idealnie, a ze mam rozmiar xs i mały biust to naprawdę cud , ze udało mi sie kupić cos taniego, ładnego i pasujacego idealnie [ czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza barczyk
mija - śliczna suknia ślubna, bardzo podobna do tej, którą miałam na własnym ślubie. Będziesz wyglądała na pewno pięknie, jestem tego pewna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakakunka
A czemu nie? Ja bym mogła taką założyć. Bardzo ładnie wygląda, ciekawy styl, czego chcieć więcej? Oczywiście raczej średnio będzie to pasowało pod typowy ślub kościelny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×