Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nunino

śląsk ,gdzie mozna pojechac z dziecmi ?

Polecane posty

Gość gośćk
ojców,pustynia błedowska itd jest wiele miejsc kanion jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli o okolice chodzi, to tutaj też można - http://www.park-dinozaurow.pl/ mielismy okazję być w tym parku dinozaurów w Nowinach Wielkich jakiś czas temu - fajne miejsce na wypad z dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tu www.park-dinozaurow.pl ? fajna sprawa dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj tu: www.frantkiwedrowniczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jura krakowsko-częstochowska, jest tam bardzo świetny park www.park-ogrodzieniec.pl w którym zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś dla siebie i miło spędzą czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palmiarnia w Gliwicach ,super polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Pszczyna (piękny park, żubry), - Ustroń, Wisła (można np. wjechać kolejką na Czantorię, pochodzić deptakiem wzdłóż Wisły i inne górskie spacero-atrakcje) - Bielsko-Biała (kolejka gondola na Szyndzielnię, można przejść na Klimczok, łagodna i piękna widokowo trasa spacerowa) - Żywiec (jezioro Żywieckie, góra Żar, można wjechać kolejką, na górze różne atrakcje) - Park Chorzowski (ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, planetarium, kolejka Elka, ogólnie dużo alejek do spacerowania) - Zator i okolice (Energylandia POLECAM, Dino Zatorland, Park Miniatur) - Ogrodzieniec i Jura Krakowsko - Częstochowska (zamek i piękne miejsca do spacerowania wśród skałek, szlak Orlich Gniazd, Park Miniatur) - Ojców, Pieskowa Skała (Maczuga Herkulesa i wiele innych znanych skał, dużo pięknych dolin pośród skałek, np. Dolina Prądnika, Dolina Będkowska, Dolina Kobylańska) - Tarnowskie Góry (Sztolnia Czarnego Pstrąga) - Zabrze (kopalnia Guido) - Aquaparki (Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza) - Wioska Indiańska w Jaworznie - Żory (Park Rozrywki - Western -Twinpigs) - Parki linowe (Wisła, Ustroń, Góra Żar, Park Chorzowski) - Kopalnie Soli w Wieliczce i Bochni - Kraków (Zamek, Smok Wawelski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ustronia :D A przy okazji zajżyj do restauracji BaHus Największe porcje, jakie kiedykolwiek jadłem. Bywam u nich 5-6 razy w miesiącu i nie odczuwam strat w budżecie czy nieporozumień jakościowych. Zdecydowanie karczma rewelacyjna i niepowtarzalna. Obsługa z humorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swierklaniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z mężem korzystamy z wyszukiwarki atrakcji dla dzieci http://pozytywka.com/ bardzo fajna opcja! Zabieramy naszą dwójkę dzieci praktycznie co sobotę w jakieś miejsce - ułatwia to bardzo szukanie i pozwala zaoszczędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie polecam sprawdzić na http://pozytywka.com/ Jest to nowy portal, ale sporo tam ciekawych pomysłów na czas wolny dla Naszych pociech. Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O... widzę, że ktoś na poziomie się odezwał, bo tu taka nuda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek77
a mogło by się wydawać, że http://pozytywka.com/ to wywoła jedynie pozytywne emocje :D co jak co, ale serwis z***biaszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosenau w Pokrzywnej. Jestem zachwycona tym miasteczkiem rozrywki! Znalazłam się w nich trochę przez przypadek i nie spodziewałam się tylu fantastycznych atrakcji i niezapomnianych wrażeń! Moje dzieci przepadły we wielkim dmuchanym zamku- największym w jakim do tej pory byliśmy. Świetne kino z efektami 7d, poza tym warto zobaczyć sztolnię i kopalnię złota. Fajny ogród wodny z pompami wodnymi i interaktywne zwierzęta w jaskini dzikich zwierząt. Park na szóstkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimidimi
W Mikrokosmosie w Ujeździe masz bardzo tanie bilety na ekspozycję owadów i na plac zabaw. Płacisz w sumie kilkadziesiąt złotych, a masz dla dzieciaków rozrywki na kilka dobrych godzin. Mam syna, ośmiolatek i wiem, ze takie wycieczki rozwijają zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaraxx
Mnie zaskoczył pozytywnie park Mikrokosmos. Idziesz sobie uliczką, a tu nagle wielki owad stoi :D Naprawdę dużo śmiechu, ale i spora dawka wiedzy o owadach, roślinach, mikroorganizmach. U mnie dzieciaki owadami to nie mogły się w sumie nacieszyć. W parku jest wszystko, czego potrzebujesz do dłuższego wypoczynku, w tym dział z gastronomią i plac zabaw. Na 3 – 4 godziny pobyt rewelacyjny. Można większość rzeczy zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronie śląskie polecam. To juz takie góry, góry. nawet na nartach można jezdzić. a jak szukasz przystępnego cenowo noclegu to polecam pensjonat Górna Chata http://www.gorna-chata.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorzów - Wesołe Miasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było pojechać do Zatora, świetne miejsce, można odpocząć i fajnie spędzić czas z dziećmi. Jesli chodzi o nocleg to Western Camp jest dobrym ośrodkiem. Dużo placu, dużo domków i innych wariantów nocowania bo jako że wszystko zrobione jest jak dziki zachód to są też wozy gdzie można przenocować albo namioty jak te indiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×