Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama amisii

Pomysły na prezent dla babci i dziadka od malucha który jeszcze sam nie potrafi

Polecane posty

Gość mama amisii

Co dajecie w prezencie bo znów mam dylemat, u nas były już ramki+zdjęcia, były odbite rączki i nóżki na ręcznie zrobionej kartce. Teraz 3 święto i pomysłu brak, mała ma prawie 3 latka ale nie potrafi jeszcze sama nic namalować, próbowałam jej podsunąć jakieś wycinki do naklejania, kredki itp ale nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej jejjejeje
Ja kupilam taka ramke z jednej strony zdjecie dziecka z drogiej odcisk stopki :) Moja Mala ma roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym upiekla ciasto i kazala maluchowi dac slodziutkiego buziaka babci i dziadkowi z okazji ich swieta :) jako prezent mozesz dokupic cos w aptece typu vicard czy vitabuerlecitin zeby zawsze byli zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
ja dałam tylko raz zdjęcie małego w ramce ztyłu odciśnięte stópki ale jak nie przyszli na roczek i nie pamiętali o dniu dziecka - to juznic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama amisii
Z tym ciastem też tak pomyślałam ale jakoś tak "łyso" no i pewnie ciasto będzie już stało na stole jak przyjdziemy. A witaminy dostali pod choinkę już więc też odpadaja. kurka no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co wogole jakies prezenty
??? wystarczy uniwersalna kartka z zyczeniami. ze tez to ludzie maja tyle kasy ze tylko prezenty i prezenty. cale zycie kreci sie wokol konsumpcji i dobr materialnych. zupelnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora córcia i tatusia
hymm szkoda ze nie potrafi nic sama ale? kubek ze zdjęciem wnuczki? na poranną kawę. możesz coś z plasteliny np bałwanka , no kulkę chyba zrobi? zna piosenkę, wierszyk??? zrób nagranie dla babci tak na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama amisii
Piją z kubków, mają ich mnóstwo i nie wiem czy kolejny to dobry pomysł... zresztą chyba nie zdążyliby z zamówieniem do piątku. P.S. Swoją drogą dla swojej babci robimy wspólnie z resztą wnuków taki foto album ze zdjęciami wnuczków, moze komuś się spodoba pomysł. Od razu powiem dlaczego nie zrobiliśmy takiego prezentu dla dziadków córki - od takiego malucha to za kosztowny prezent dla 4 osób :( choćby wybrać najtańszą wersję trzebabyłoby się liczyć z kosztem min 100zł a to dla nas za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama amisii
Czy ja wiem czy późno, może dla pomysłu typu ktoś zrobi za ciebie jest za późno ale samemu cos zrobić jest czas, gdyby nie to, że daliśmy ostatnio ramki ze zdjęciem znowu by dostali (zwykłą drewnianą ramkę sama ozdabiam - w godzinkę 4 śliczne ramki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek od 3 dni rysuje laurki dla dziadków :) nic nie umie narysować więc bazgrze po kartce, ja zrobiłam napisy, on rysuje i ma przy tym dużo zabawy :) jakies naklejki jeszcze ponakleja i będzie. do tego pójdziemy do kwiaciarni i kupimy kwiatka. to ma być prezent od niego, więc będzie od niego :D a że jest mały to będzie taki na jaki jego zdolności mu pozwolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kolejny taki temat i kurde muszę to napisać... Po cholerę prezenty dla dziadków od dziecka, które same jeszcze nic nie potrafi?? Robicie swoim rodzicom prezenty na dzień babci/dziadka, trochę bez sensu. Od wnuka/wnuczki zaczną dostawać jak dziecię już samo będzie umiało coś zrobić lub z Waszą pomocą. A póki co to trochę nielogiczne ;/ Nie linczujcie mnie za wypowiedź, to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama amisii
Agatko, zgadzam się w zupełności :) chyba zrobimy tak samo, co nabazgrze to będzie ;) może zdjęcie by wkleić do środka na jedną stronę a na drugą życzonka? ;) do tego ciacho i już. Tak będzie. Dzięki za wypowiedzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dzień babci
Moja córa pokolorwała laurki dla babci i dziadka:) pokolorowała jak umiała - ma 3 lata:) Poza tym zawsze możesz dać dziadkom zdjęcie wnusi - na pewno sie ucieszą! Ciasto to też dobry pomysł - córa może Ci pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama amisii
Lapia, masz racje :) zgadzam sie z Tobą jednak wypada uczcić ten dzień w związku z tym coś pomagamy dzieciakom. Ramki były z jej zdjęciem, raz sama odcisnęła stópkę i rączkę - to są takie w miarę możliwości prezenty OD NIEJ :) teraz będą jako takie laurki ze zdjciem i kwiatki, moze ciacho upieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortysia
moj maluch ma 5 lat wiec juz potrafi co nieco, zrobimy torcika a on sam udekoruje go wedlug swoich zdolnosci, malymi cukiereczkami , m&m, a na srodek da karteczke przez siebie napisana dzien babci naklejona na patyczek od lodow, do tego z rurki z papieru toaletowego zrobi flakonik i z bibulki kwiatuszki, no i karteczke sam zrobi i to wystarczy. W koncu to ma byc od niego prezeny i to tylko symboliczny ze pamieta o tym dniu. W tamtym roku nie mailam czasu przypilnowac zeby cos zrobil wiec maz wzia malucha do sklepu i maly wybral kwiatka i kartke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzyletnie dziecko na pewno juz coś potrafi :) możesz sama narysować a dziecko koloruje jak umie. Albo wytnij cos z kolorowego papieru i niech przykleja kawałki tam gdzie pokażesz, albo moze wyklejać plasteliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalesia
Jak można mówić,że 3 latek nie umie nic narysować? To mój syn ma półtora roku i pomaga robić prezenty na dzień babci i dziadka. Z modeliny robię serca,a on odciśnie rączkę,a ja to potem upiekę. Druga rzecz to laurka-biała kartka na której na jednej stronie będzie jego zdjęcie i życzenia,a na drugiej jego radosna twórczość przypominająca trochę dzieła kubistów lub picasso z początków twórczości :D wiadomo,że jego rysunek będzie zbiorem kropek i kresek,ale to będzie namalowane jego rączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj trzylatek
narysowal babcie i dziadka, a ze mieszkamy za granica, wlozylismy do koperty plus kartka z zyczeniami i czekoladki i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweta55
Proponuję naukę obsługi komputera i korzystania z internetu, przyjemne z pożytecznym :) http://senioralna.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odniesieniu do punktu 6 biżuterii, my dla babć od naszego rocznego synka zamówiliśmy bransoletkę z odciskiem jego dłoni w srebrze z firmy ARTESS.pl Natomiast dla dziaków wykonaliśmy odlewy gipsowe 3d rączki wraz z grawerowaną dedykacją. Myślę, że będzie to idealny prezent i jednocześnie pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaa45
Coś drobnego na prezent. Nie musi być drogi. Babcia i tak najbardziej doceni to, że ktoś o niej pamięta :) Może to być np. fotokalendarz z wspólnymi zdjęciami http://www.pixbook.pl/fotokalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My daliśmy pięknie opakowany obraz z naszym rodzinnym zdjęciem. Zamawialiśmy u DCN Gallery i spisali się na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam ksiazeczke ze zdjeciami wnuczka z dziadkami. Taki maly albumik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×