Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DepressedMan

zalamany

Polecane posty

Gość DepressedMan

Mam 29 lat, przystojny dobrze zbudowany, dobrze zarabiam... W zasadzie powinno sie powiedziec ona nie jest dla Ciebie znajdziesz sobie inna. A jak nie to i tak dobrze, masz wszystko... A ja mam ochote wyc. Po 8 latach bycia razem i 2 od slubu moja zona sie zakochala i odeszla... Nie wiem dlaczego, wszystko bylo ok, zabrala dziecko i poszla. Jak zyc dalej? Tesknie za nia, za dzieckiem Moim aniolkiem... Moze za duzo pracowalem kiedy ona opiekowala sie dzieckiem, nie bylo mnie przez wiekszosc dnia. Ale chcialem, zeby im nic nie brakowalo. Teraz twierdzi, ze musi odpoczac ale wiem, ze ma kogos. Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Od tygodnia nie ma mnie w pracy, nie umiem normalnie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknięta w sobie .
Współczuje bardzo, ale chciałabym mieć kogoś takiego jak Ty , takiego męża. Ja jestem mężatką już 8 lat, ale od roku czuje że mój mąż ma kogoś, nigdy go nie złapałam, ale odsunął mnie o siebie, nie rozmawiamy, mijamy się bez słów czuje ze chce odejść ale może szkoda mu tego wszystkiego do czego razem doszliśmy, moze dzieci mu żal.wieć jęsli miał byś przechodzic taką traume ja jak to moze lepiej ze odeszła i oszczędziła Ci tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę ciężko tobie będzie ale jak ktoś tutaj napisał czas leczy rany:( mieliście jakieś problemy prócz tego że siedziałeś tyle w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Postaraj się o rozwód z jej winy to może dzieci do opieki dostaniesz... trochę nie fair że się zakochała i zabrała dzieci, w końcu to nie jej własność którą sobie może wszędzie zabierać ze sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie powiedziane
"trochę nie fair że się zakochała i zabrała dzieci, " TO JEST ŁAJDACTWO. Taka osoba, której nudzi sie "stary" mąż i znajduje kochanka to ......... az się nie chce mówić. Ludzie tego zwyczajnie nie robią. Tak robią zwierzęta, którzy komórki mózgowe maja w dolnych partiach ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie z pasem startowym
autor jest kobietą:D a wy oczywiście pelikany kochane jak wszystko łykacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <p>
lapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×