Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bazieńka

Głosujcie na PiS w wyborach parlamentarnych!

Polecane posty

Gość nie inteligencja tylo
licencjaty są za tuskiem, na uczelniach technicznych 3/4studentów to prawica.Tylko spora większośc studentów w Polsce studiuje jakieś gówniane kierunki i dlatego są takie statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kto ktokolwiek bardziej się przeciwstawi , to kraj będzie płonął rząd musi się od tego ochronić . Jak sądzicie ci co krzyczeli w sejmie nie długo będą nigdy nie istnieć . Jak demokraci za komuny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ....
Najlepiej świadczy o tym skromniutka i pokorna reakcja premiera na skandaliczny raport MAK, bierna postawa wobec ustaleń, usłużna wobec Rosjan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajsze posiedzenie sejmu pokazało kim jest PO!!! sprzedali Polskę! jedynie w PiS są prawdziwi patrioci! głosujcie na PiS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu
Bazieńka, nie wiem co bierzesz, ale odstaw to, nim będzie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu
Zapomniałam : 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniechmnie
kup.. wa prawdziwi patrioci zaraz dostane zawalu !!! hahahaha za wszelka cene chca sie dostac do wladzy bo juz niewiele im pozostalo a robia to jak widac 'po trupach' MANIPULANCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfg
GLOSUJCIE NA PALIKOTA TO JEDYNIE NORAMLNY CZLOWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
Bazienka mam pytanbie pojdziesz na wojne z rosja w imie L. kaczynskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniechmnie
hehehe na wojne dobre Z kaczynskim i rydzykiem w imie patriotyzmu buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę bez wahania, kiedyś bym nie poszła ale się nawróciłam, byłam dziś u spowiedzi świętej, a w niedzielę przystąpię do komunii świętej, czytam też pismo święte, ojczyzna jest najwyższą ziemską wartością dla każdego prawdziwego Polaka - Katolika, niczym Joanna d'Arc, z różańcem w ręku pójdę przeciw tym bolszewickim chordą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka ma
trochę racji. nie mam na myśli teraz tego niby "zamachu" bo to kompletny absurd. ale za czasów pisu żyło się trochę spokojniej. Teraz sie boje. te reformy te pomysły na oszczędzanie po prostu mnie przerażają. niedługo będę świeczki w domu oszczędzać a o internecie mowy nie będzie. Co z emeryturami. większość z was jeszcze nie pracuje ale dużo krzyczy nie wiedząc jak wygląda zarabianie 2500 brutto a dostawanie na rękę 1600 i wyżyj człowieku kiedy to rząd zdecydował ze wat będzie większy bo państwo musi oszczędzać. Z czego oni chcą oszczędzać? z naszych pensji które ledwo starczają na cały miesiąc czy z naszych emerytur które i tak śmiesznie niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniechmnie
ale mam prosbe zanim pobiegniesz na te wojne zostaw namiary na swojego dilera nie ladnie tak sie nie podzielic tak dobrym towarem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez psychologia wypacza spojrzenie... Nie zostawia nic ze zdrowego rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworzyłam oczy
Dlaczego emeryci parcuja na całych etatach i otrzymują emerytury.A w kasie brakuje pieniędzy.Tego nie ma w innych krajach.Na szczęśćie juz to się kończy. Na PIS nigdy nie zagłosuję.Ci ludzie mnie przerażają.Ich język i zaciekłość odstrasza mnie.Straszni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "bazienka ma" ale czy ty nie dostrzegasz tego co się dzieje? w Smoleńsku to był ZAMACH! prezydent Kaczyński nie chciał pozwolić na zrobienie z Polski kondominium Rosyjsko-Niemieckiego więc się go pozbyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Twoj zamach, to planowal jakis idota. Bo na tragedii katastrofy najwiecej zyskal Jaroslaw Kaczynski. Teraz ma wyraznego wroga czyli PO, ma legende, mity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do życia, no właśnie! co zrobiło PO? podniosło podatki, zlikwidowały plany budowy dróg, wprowadziło pseudoreformę emerytur, a jeszcze poczekajcie niech zaczną reformować służbę zdrowia to wszyscy pomrzemy bo nie będzie nikogo stać na leczenie jak sprywatyzują, i co na kolei dzieje? ile to katastrof było za PO? katastrofa w Mirosławcy, na Babich Dołach, w Smoleńsku, katastrofa tego busa, powodzie w całej Europie, Australii i Brazylii, trzęsienia ziemi na Haiti i w Chile! ja się pyta, co robi to PO! te katastrofy to wszystko kara Bosak za wybranie PO w wyborach parlamentarnych! jedynie w PiSie nadzieja! za PiS były niższe podatki, żyło się lepiej, a gospodarka się rozwijała, pan Giertych chciał kształtować patriotycznie młodzież i nie było tylu katastrof i nikt nie chciał prywatyzować służby zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zachowujacy sie Jaro i PiS jak choćby wczoraj paradoksalnie najbardziej dziala na korzysc Rosji i tym samym na szkodę Polski. Ale u piszacej tu pani psycholog dominuje amok, a nie refleksja. Lekarzu, lecz się sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ JEST JEDYNĄ PARTIĄ KTÓRA WALCZY O PRAWDĘ!!! w telewizji teraz mówili, sama prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ty bazieńko?
myślałam że masz więcej oleju w głowie. Jeśli to nie prowo, to pewnie zakochasłaś się w jakimś księdzu. Bo bez powodu w tak nagłą przemianę nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko jedno............
nieżle mnie rozbawiłaś. Prawie uwierzyłam, że to kraj wariatów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbawieni będą ci co uwierzą! przed wczoraj doznałam objawienia, przyszedł do mnie Jezus i powiedział "uwierz we mnie moje dziecko, przestań uprawiać łyżwiarstwo szybkie, wróć do Kościoła Katolickiego bo tylko w nim znajdziesz zbawienie, idź i szerz wiarę we Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerwer
PROPOKACJA ZE STRONY AUTORKI a wiecie dlaczego?? Bo o PIS mow - ONI a nie MY. ona nie idealizuje sie z ta partią. robi sobie jaja z was. jest gorąca zwilenniczka PO i załozyła topik dla jaj. chocby sie teraz tego wypierała ona jest za PO :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, zakochałam się księdzu i nie tylko w nim, zakochałam się w ludziach, chcę ich nawracać, chcę czynić dobro, chcę wstąpić do PiS-u, PiS and Love bracia i siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Oni bo jeszcze nie jestem jedną z Nich kotek, dopiero byłam dziś u spowiedzi, w niedzielę przyjmę komunię świętą i dopiero w poniedziałek zapiszę się do PiS kotek, dopiero w poniedziałek będę mogła napisać dumnie My :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniechmnie
prowokacja czy nie nasmialam sie do lez :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to zart lub eksperyment, to nawet zabawny. Same hasla i slogany i zero rozmowy, zadnych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×