Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julia22222latttt

powiedzcie szczerze jakiego byscie wybrały? bo ja mam taki dylemat

Polecane posty

Gość julia22222latttt

Tylko szczerze do bólu: 1. Jest z nim super w łóżku ,ale jest mniej przystojny taki przeciętny jest bo brzydalem też nie jest. ale jest pewny siebie , ma poczucie humoru i dużo znajomych. Można się z nim posmiac choć nie mamy zbyt wielu wspólnych zainteresowań 2. W łożku z nim jest nie za dobrze . Jest bardzo przystojny ,ale trzyma się troche na uboczu . Taki trochę romantyk ,ale za wiele znajomych nie ma. Nie jest odrzucany ,ale jednak jest troche dziwny bo nie spotyka się z kolegami itd Ale też jest miły i mamy wspólne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe lina
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejeje:)
zdecydowanie nr 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ,,,,,,,,,,
ja bym wolała przystojnego :D pozatym z drugim macie wspole tematy a z 1 nie wybieram 2 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie patrz na urodę i pomyśl z którym się lepiej czujesz na co dzień.... kogo z nich darzysz uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalla
Po pewnym czasie nie zauważa juz sie urody lub jej braku, bo brzydal może wydać się piękny a przystojniak brzydki...wszystko to kwestia naszego postrzegania danej osoby poprzez pryzmat cech, które jej przypisujemy. Co tu duzo gadać, poczucie humoru, interesująca osobowość, czułość, opiekuńczość i satysfakcja w łóżku są ważniejsze od buzi modela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g87gt87g
dziwka. Sypiasz z 2 jednoczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogala11
ty powinnaś wybrać 1 bo jak widać sex ma dla ciebie duże znaczenie ja bym wybrała 2 bo dla mnie ważne są wspólne zainteresowania, a sex - może być lepszy jak go popraktykujemy wspólnie ćwiczenie czyni mistrza :D wiec ja wybieram 2 dla ciebie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×