Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulakp

Odmowa wypalty AC za skradzione auto WYGRALAM

Polecane posty

Witam chce poinformowac iz wygrałam sprawe o odszkodowanie AC za skradziony samochod. Trwało to długo bo ponad 2 lata walczylam w sadzie azeby firma ubezpieczeniowa zwrocila mi pieniazki za skradziony pojazd ktory wczesniej ubezpieczyła bez zarzutów. Pisze ta wiadomosc azeby wszyscy wiedzieli ze nalezy walczyc i sie nie poddawac bo warto walczyc o swoje ciezko zapracowane pieniazki. W razie pytan prosze pisac gg 7406707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBOAA
podaj nazwę firmy... będziemy wiedzieś jakich oszustów ubezpieczeniowych omijac z daleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmowili mi wypłaty gdyz sprowadziłam auto (passata) z niemiec na umowe kupna sprzedazy a nie na fakture ktora jest dokumentem nie do podwazenia i firma ubezpieczeniowa napisala " odmawiamy gdyz wprowadzila Pani auto w obszar celny kraju niezgodnie z prawem" tak na marginesie ta klauzula o obszarze celnym jest zabroniona w uzywaniu ale ubezpieczalnie w naszym kraju to panstwo w panstwie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBOAA
no ale jaka to firma? też płacę ac i wolałabym nie płacic złodziejom, którzy odszkodowanie wypłacają sądownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczosza
ja odradzam firme Link 4 tylko wrogowi najgorszemu tą firmę poradze :D płacisz mniej niby od PZU a chooje znajdują wymówkęna wszystko żeby nie płacić odszkodowania , znajdą wadę WE WSZYSTKIM nie opłaca sie o te pare złoty taniej TYLKO NIE LINK 4 TO OSZUŚCI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBOAA
thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×