Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

allegro - paki ubrań - porażka?

Polecane posty

szukam właśnie ubrań na wiosne dla Synka i genialnie wymyśliłam ze może teraz kupie jakąś pake ubrań - taniej, szybciej i przy jednej przesyłce.. i szukam 2 dzień i nic :( albo ja stałam się mega wybredna albo na allegro uzywane ubranka to wg mnie handlarki z lumpkow - kupic obojetnie co byle tanio i sporo i jazda.. zostaje mi jednak po staremu - kupic nowe ubranka i kilka przesyłek.. no to sie wygadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiego rozmiaru szukasz?
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiego rozmiaru szukasz?
A tak nawiasem mówiąc to się dziwię, bo mi się strasznie niektóre paczki podobają, ale nie mam na raz 200-300zł na wydanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama urwisa malego
Ja większośc kupuję ubranek dla małego na allegro używane, ale takiej paki nie kupiłam nigdy, też uważam, że to porażka, rozmiary podają z metek, a nie rzeczywiste i na co komu paka np. 0-12 m- cy kiedy ma się tylko po 3 szt ubranek na każdy okres i do tego niepasujące do pory roku ? a jakich rozmiarów szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 1 zestawu miałabym wątpliwości :D spdnie Gap, koszulki hoops i brazowa koszulka - rozciągniete jak po przejściach, spodnie materiałowe są prawie przetarte - przygladnij się uważnie :D do tego zerknij na inne aukcje sprzedającego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiego rozmiaru szukasz?
Bo to mimo wszystko są ubranka używane, ja nie widzę, zeby tam coś było przetarte, ale to ma być twój zakup, nie mój. Ale jeżeli tak na to patrzysz, to lepiej kup nowe, bo choćby nie wiem jak ubranka były zadbane, to mogą być przecież trochę wyblakłe itd. No chyba, ze były prane w Perwolu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie lubie tych zestawów, bo wole kupic to czego aktualnie nie mam, co potrzebuje, a nie ma tak ze 100 % wszystko mi sie podoba w tych zestawach, wiec po co mam płacic za cos co mi sie nie podoba. na 110 i 116 mam dwa sweterki pulowerki od 1 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dla maluszków takie super fajne zestawy są a dla starszych to coś ciężko upolować :( i zapomniałam dodać że ubranka kazde tylko nie pomarańczowe i nie czerwone - bo mój "męski" gość :D takich nie lubi i naprawde musze przemawiać głośniej :D zeby coś takiego ubrał i bez ogrodniczek - u nas zupełnie nie praktyczne :D noo nic szukam dalej... dzięki - jak miałabyś jeszcze coś fajnego to z chęcią zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta pierwsza paczka
to rewelacja.ciuszki wygladaja jak nowe.gdyby moj synek byl w tym wieku to sama bym kupila,ale ma dopiero niecaly rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes tak wybredna to zapomnij o paczkach zawsze do paczki wklada sie czesc super ciuszkow i czesc takich niezbyt inaczej nie warto nikomu robic paczek na sprzedaz D: poza tym zgadzam sie ze w tym rozmiarze to nie ma uzywanych rzeczy w stanie idealnym moj 3 latek nosi 104/110 i ciezko mi cos w lumpie wygrzebac bo takie dzieci baaardzo niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zeszłam na ziemie :( co znajde zestaw to albo polowa jest czerwona/żółta/pomarańczowa albo jakieś ogrodniczki czy eleganckie garnitury i tak z zestawu robi mi się połowa ktore mogłabym wykozystac - a przy połowie to na jedno mi wychodzi czy kupie nowe czy używane.. ale marne pocieszenie że juz w rozmiarze 122 są znowu super komplety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiego rozmiaru szukasz?
No te są nowe, więc to inna bajka, cena też "nowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze sama kurtka ze scooby doo kosztuje we wrocku coś ok 120 zł a spodnie były chyba za 80zł - tylko też rozmiaru nie było ani 110 ani 116.. kurtki nie kupuje bo mam Młody ma ich 9... nic to - biore ubranka nowe ze scooby doo i z ben10 - koszulki juz mam - ide szukać dresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiego rozmiaru szukasz?
widzisz, chociaz sie do czegoś przydałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogie Panie to tylko moje
spostrzeżenie Ta pierwsza paczka to mi bardzo podejrzana, kupiłam kiedyś od tej kobiety paczkę dokładnie wyglądała tak jak jej o dziwo 1 negatywny komentarz, ale wtedy ona korzystała z innego konta dinek68 czy coś w tym stylu. Strasznie śmierdziały te ciuchy, swetry były dziurawe jakby myszy wyżarły. Zastanówcie się 100 razy zanim coś kupicie. Kobieta ma wiele aukcji w różnych rozmiarach, więc zdecydowanie nie po swoich dzieciach, a jest na allegro od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zamówiłam pakę ubrań za 300 zł. Zdjęcia na aukcji piękne, kolorowe, a na żywo było widać ślady użytkowania. Ciuchy nie były tragiczne, ale absolutnie nie wyglądały tak, jak na aukcji. Talent do zdjęć, photoshop= połowa sukcesu. Dzieci w tym wieku bardzo niszczą ubrania, brudzą, drą, więc ciężko znaleźć używane rzeczy, które będą wyglądać, jak nowe. Wydałam kupę kasy na rzeczy dla córki, z reguły H&M- nówki, a ubrania są w takim stanie, że ewentualnie połowa z nich nadaje się na paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz się poddałam z pakami kupiłam Synkowi kilka koszulek z jago ulubionym bohaterem zostały mi jeszcze dresy i jeśli się trafi to chciałabym kurteczkę ze skory z C&A z ZygZakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×