Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojeeee sieeeeee

jestem zdesperowana-POMOZCIE

Polecane posty

Gość bojeeee sieeeeee

chcialam poszukac czegos w tematach na kafe, ale wiekszosc topikow dotyczy ciazy.. mimo dosc mlodego wieku i nieprzygotowania do takiego stanu, wolalabym byc w ciazy;/ przynajmniej wiedzialabym, co mi jest otoz poszlam latem tego roku do lekarza z takimi objawami jak bole brzucha (troche przypominajace te ktore mialam 10 lat temu przy zdiagnozowanym wrzodzie dwunastnicy), odbijanie i MDLOSCI. morfologia, usg, gastroskopia. lekarz gastrolog stwierdzil refluks, mozliwa przepuklina przelykowa czy jaka tam.. przepisal controloc. o ile bole brzucha juz tak nie dokuczaja, to mdlosci mam dalej. mdlosci te mam od glodu, ale jak zjem to wcale nie jest duzo lepiej, czasami dokuczaja mi pol dnia, ze nic zjesc ani wypic nie moge. odbija mi sie, mam zgage, zawroty glowy nieraz. sa dni ze zjem hamburgera i jest wszystko ok, a sa dni ze nie moge w siebie wmusic wafla ryzowego;/ mam dosc takiego zycia. ktos mi sugeruje juz nerwice. ja od dziecka reaguje na stresy zoladkowo. w dziecinstwie mialam czesto biegunki, w IVkl. podstawowki dostalam mdlosci, ktore tez dokuczaly mi pozniej caly rok (lekarze rozkladali rece), ale apetyt mialam, o dziwo. pod koniec podstawowki mialam wrzod na dwunastnicy. potem gim i liceum troche spokoju i na studiach znow - raz mialam taki okres, ze jak bylam mega zetsresowana, bylo mi niedobrze i nie moglam nic jesc, ale przeszlo. teraz juz nie ogarniam. POMOCY. mam 22 lata te mdlosci juz potrafia mnie budzic w nocy, po czym zasypiam, znow sie budze za kilka godzin albo juz rano.. oszalec mozna. pod lewym zebrem tez mnie jzu cos cmi boje sie ze to jednak cos z trzustka, albo nie wiem:( zrobilam sobie wyniki na amylaze to wyszlo mi 149;/ na 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
aha to byl wynik z krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
wynik ten byl z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-dwa
To reakcja na stres nerwowy "złość o rewir" - ktoś się ciągle wtrąca w Twoje sprawy, tak reaguje żoładek, przwody żółciowe w wątrobie i przewody w trzustce. Masz tam owrzodzenia. Mdłości to objawy naprawiania przez organizm tych owrzodzeń. Jak się nie uporasz z tym stresem to objawy nie miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
sorki, ale to brzmi jak jakis belkot.. mozna jasniej??? prosze niech ktos mi cos podpowie, bo juz nie wiem do kogo isc. niby na wt mam termin na prywatna gastroskopie, ale co znow to samo;/? mialam juz w pazdzierniku i nic to nie dalo. nie mam tam zadnych owrzodzen ani nic..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
ale ktore, gastroskopie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuopppppppppp
PODNOSZE:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam refluks zoladka i mecze sie już ładnych pare lat .bardzo podobne objawy mialam tylko u mnie dochodzi ból w klatce piersiowej,powiem tak tabletki bo bez nich nie da sie normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
Kazimiero-bardzo podobne czyli jakie? tez cie tak meczyly mdlosci? mnie one juz w nocy potrafia obudzic;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
up, moze ktos sie odezwie jeszcze, poda jakis trop:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 142421
wypróbuj antydepresanty... Psychiatra nie gryzie, to lekarz jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
bylam juz u psychiatry.. :( przepisala mi cital, ale jak wzielam 1 tabletke, to mi tak nasililo objawy, ze potem pare dni mnie zoladek bolal, nie wiem czy to byl przypadek, czy to to.. i to odstawilam. no ja pierdziele, zwariowac mozna. taka glodna teraz bylam, zrobilam sobie jedna kanapke mowie za chwile pewnie pojde zrobic sobie druga. cyk niedobrze mi sie zrobilo i juz nie zjem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
Przestań biadolić tylko weź się za siebie!!!!! Masz tu wskazówki: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, urodę, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy zastosować dietę surową owocowo-warzywną http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz link do filmu http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
tak, dziekuje za rade, ale wklejasz to niemal na kazdym topiku, i pomysl troche mam jesc same surowe owoce i warzywa, jak ja nieraz nie jestem w stanie przelknac NICZEGO? :O oczekuje jakis rozsadnych rad i nie biadole, a zreszta kurwa jak mam nie biadolic, jak sie zt ym mecze od roku juz prawie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bojeeee sieeeeee tak, dziekuje za rade, ale wklejasz to niemal na kazdym topiku, i pomysl troche mam jesc same surowe owoce i warzywa, jak ja nieraz nie jestem w stanie przelknac NICZEGO? oczekuje jakis rozsadnych rad i nie biadole, a zreszta k**wa jak mam nie biadolic, jak sie zt ym mecze od roku juz prawie?!" W takim razie zaaplikuj sobie głodówkę z lewatywą:classic_cool:.Ale najpierw upewnij się że nie jesteś zatruta związkami rtęci:O.Czytałem że odpowiednio zastosowana głodowka bardzo poprawia stan żołądka:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bojącej....
jak ja nieraz nie jestem w stanie przelknac NICZEGO? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? No to zastosuj głodówkę Klauna, jak zgłodniejesz, to suchy chleb będziesz ze smakiem wpierdalać. A najlepiej wsadź se sondę do żołądka i porzez sondę wlewaj jedzenie. A tak na poważnie to zastosuj rumjanek, czyli rum do buzi a janek do łózka, bo wyraźnie widać, że Ci chłopa brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeeee sieeeeee
glodowke to ja mam i bez tego.. :O prosze o jakies rozsadne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
polecam lekturę : odkwaszanie organizmu , zobaczysz jak po czasie dolegliwości odejdą w zapomnienie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaadzisa
no autorko mam cos podobnego, czesto mi niedobrze, najczesciej z glodu poptrafi mi byc niedobrze a musze jesc na sile. Ogolnie czesto mnie mdli, mam zgage czesto i odbija mi sie. Nie wiem co to jest ale mysle ze jakis refluks, albo tak jak mowisz cos na tle nerwicowym, ogolnie czasem mi sie to nasila czasem moge nawet o tym zapomniec, ale bywaly takie dni ze koszmar istny, mysle ze to niz bardziej powaznego, ta nerwicowka brzmi rozsadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaadzisa
czasami mam nawet tak ze az mam odruchy wymiotne jak eni zdarze na czas czyms sie zapchac, no i od dluzszego czasu nie moge sobie pozwolic na nic kwaskowego... zgaga i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×