Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikita1000

Czy wiecie, czym oddychacie?

Polecane posty

nie zdawałam sobie sprawy z tego, co trafia każdego dnia do moich płuc. kurz, roztocza, pleśń, toksyny uwalniane przez ściany, meble, tkaniny, komputer... można wymieniać bez końca... jak sobie z tym radzicie? Podzielcie się uwagami, szukam sposobu na zdrowe powietrze w domu! ten artykuł tak mnie przeraził http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Czy-wiesz-czym-oddychasz-czyste-powietrze-dla-kazdego,10665.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plum plum_
oddupc sie, idz w pizdu jebaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
najbardziej mnie wkurza, jak sobie uświadamiam, że wdycham powietrze, które było wczesniej w płucach osób, których nie lubię albo które mnie brzydzą... Dopiero teraz rozumiem dobrze zwrot :"oddychać tym samym powietrzem". Wiem, że to chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej tak nie działa. rzeczywiście wdychamy tysiące nieprzyjemnych cząstek. poza tym ciężko jest uniknąć procesu odgazowywania. wszędzie mamy styczność ze sprzętem elektronicznym i różnego rodzaju chemikaliami. wydaje mi się, że warto pomyśleć o zakupie oczyszczacza lub ozonowaniu. osobiście polecam jednak oczyszczacz, zawsze to jednorazowy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam oczyszczacz daikin mc 707 , trochę to jednak kosztuje, więc warto się finansowo przygotować już podłączony filitruje zarazki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×