Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce się wywiedzieć mocno

co sądzicie nt. takich tekstów na podryw?

Polecane posty

Gość chce się wywiedzieć mocno

Ej skarbie wyglądasz dziś super (super) Kocham patrzeć na twą pupe (o tak) Nie gap się na mnie z wyrzutem (niee..) Ja tylko kocham patrzeć na twą pupę... Eeeeee..... Mmm... znów się ślinie, kiedy widzę twą brzoskwinie Ja Bogu ducha winien Nic nie poradze, to minie minie Kręć nią, kręć nią jak lewarkiem przy czinkłeczento Kręć nią, kręć nią wbijaj na parkiet, pokaż to piękno Pewnie dojeb** by mi twój stary, bo gapie się na ciebie jak szczerbaty na suchary Pewnie wkur**** by się twa mama, gdyby widziała jak jesteś skąpo ubrana Ooo.. masz taką okrągłą, okrążam ją wzrokiem jak samochód rondo Świeża bułeczka, bez żadnej wady, inne są czerstwe jak żart z Familiady (ooo..) Ej skarbie wyglądasz dziś super (super) Kocham patrzeć na twą pupe (o tak) Nie gap się na mnie z wyrzutem (niee..) Ja tylko kocham patrzeć na twą pupę... Eeeeee..... Mówię ci, jesteś piękna, przecież widzę jak na mnie zerkasz Maleńka, prosze cię przynieś mi heńka, przecież ja klient a ty to kelnerka Ten celulit na twej pupie zmusza bym fiuta wiązał na supeł A mogłoby być tak super, zapisz się mała na fitness grupę Już nawet po 20 drinku myśle to samo o twoim tyłku Trzęś, trzęś nim na parkiecie, trzęsiesz się jak karp w garalecie Mianuję cię kociakiem imprezy, a w siedmiu bimberach stanach gangsterzy Ooo.. jesteś super, wciąż patrzę na twoją pupę,(oo.) Ej skarbie wyglądasz dziś super (super) Kocham patrzeć na twą pupe (o tak) Nie gap się na mnie z wyrzutem (niee..) Ja tylko kocham patrzeć na twą pupę... Eeeeee.... EEj skarbie wyglądasz dziś super (super) Kocham patrzeć na twą pupe (o tak) Nie gap się na mnie z wyrzutem (niee..) Ja tylko kocham patrzeć na twą pupę... Eeeeee..... Ej skarbie wyglądasz dziś super (super) Kocham patrzeć na twą pupe (o tak) Nie gap się na mnie z wyrzutem (niee..) Ja tylko kocham patrzeć na twą pupę... Eeeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×