Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haczyk dekoracyjny

czy wierzycie z złe uroki?

Polecane posty

Gość haczyk dekoracyjny

od jakiegoś czasu wszystko mi się sypie, a najbardziej nie moge sobie poradzić ze samą sobą.. ktoś mi ostatnio powiedział, że możliwe że ktoś rzucił na mnie zły urok..że powinnam zaparzyć czarcie żebro.. wierzycie w takie rzeczy? spotkał się kiedyś ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, po prostu życie jest jak gów.no na kole - raz na dole :classic_cool: mi się od roku sypie wszystko, ale to dlatego że przedtem miałam zayebiste szczęście, dobrą passę, wobec tego dla równowagi teraz mam pecha. Przecież to mija, kto Ci naopowiadał takich bzdur? Normalnie jakbym słyszała własną babke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haczyk dekoracyjny
kilku moich znajomych tak mówi, wierzą w to. Ja jestem sceptycznie nastawiona i wiem, że w życiu bywa różnie, nie może zawsze byc dobrze..tylko żeby nic się nie udawało, nawet to co nie może się nie udać.. załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Life is brutal :) ale tak to już jest :) to nie jest zły urok, to po prostu przyszedł gorszy okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem inaczej
ja wierze na dodatek raz cyganka ktorej nie chcialam dac pieniedzy w tramwaju cos na mnie powiedziala, potem wszystkko sie sypalo mialam odmawianego uroka, i wierz mi- osoba ktora go odprawiala, powiedziala ze byl, bo bylo ciezko go zdjac ok, ktos sie moze z tego smiac, jednak ta osoba to moja babcia i do niej cala wies przychodzi jesli cos sie dzieje nie bierze ani grosza a pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij medytowac
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haczyk dekracyjny
no właśnie wielu moich znajomych miało konatkty z takimi rzeczami.. i też mówią, że mieli odczyniane uroki i nie były to osoby robiące to dla pieniędzy (naciągacze jakich wielu). Mój najlepszy przyjaciel mówi mi,że mam zrobić sobie napar z ziela ostrożenia (czarcie żebro) i umys dłonie i twarz. U niego podobno w tej wodzie pływały jakieś brudy i to znacxzy, że ktoś mu źle życzył. Potem podobno się poprawiło. U mnie jest możliwe, bo w nieprzyjemnych okolicznościach odeszłam z pracy i od tego czasu wszystko się sypie, a tam była taka osoba, która niejednokrotnie mi mówiła, że takimi dziwnymi rzeczami się interesuje. Może wymyślalam, nie chce popaść w jakąś paranoję. A może powinnam zrobić to czarcie żebro? stosował ktoś? sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to złamasy
a ludzie są w większości chujowi a myślicie ze po co wymyślili pozytywne myślenie ?! żebyście myśleli pozytywnie a nie zaczęli narzekać czy zazdrościć bogaczom co zarabiają masakryczne dużo kasy waszym kosztem głównie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to złamasy
a ludzie są w większości ch*jowi a myślicie ze po co wymyślili pozytywne myślenie ?! żebyście myśleli pozytywnie a nie zaczęli narzekać czy zazdrościć bogaczom co zarabiają masakryczne dużo kasy waszym kosztem głównie ....... lepszy zły urok którego skutki odczuwasz ewidentnie wyraźnie widzisz ze coś jest nie tak i możesz coś z tym zrobić gorzej kiedy zostaniesz poddana/y tzw. "dobremu" urokowi oczarowaniu i nawet nie zastanawiasz się ze lubisz kogoś poświęcasz mu swój cenny czas ulegasz tracisz kasę dajesz się na coś namówić słowem jesteś robiony w balona z uśmiechem na ustach ...........i to jest naprawdę zły urok ludzie zapominają ze czas to pieniądz świetnie to wykorzystują media wszelkie mając dzięki temu darmowych pracowników oglądaczy i zarabiając na reklamach i nieuczciwi pracodawcy u których ludzie pracują za psie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę i nawet mam na półce książkę Zdejmowanie klątw i uroków, gdzie często zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka767
sądzę że powinnaś udać się do /Księdza Egzorcysty w Twoim mieście na pewno powinien być to jedyny sposób moja znajoma mała podobny problem i tylko Egzorcysta może to zdjąć, tgz przekleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×