Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Dzisiejszy styl mężczyzn to jakieś dno,totalna porażka!!!

Polecane posty

Uwierzcie mi drodzy mężczyźni że prawdziwe kobiety uwielbiają kiedy mężczyzna ma swój styl,nie kopiuje mody!osobiśvie uwielbiam jak facet ubierze się w jeansy,sztruksy,założy jakąś fajną ciemną kurteczkę i ładne CZYSTE buty typu Rossignol albo coś bardziej ze sportowej półki.To takie moje osobiste zdanie.Wiadomo że wygląd i strój to nie wszystko ale jesli juz zaczynam to dokoncze.Mieszkam w dużym studenckim miescie i widze co sie tu dzieje.Chłopaczki w jakich s smiesznych butach oficerkach.Spodnie obcisłe niczym legginsy(To już jest koszmar roku),Kapelusz na głowie.Kolorowy pasiasty szaliczek na szyji.Kurtka we wszystkich mozliwych jaskrawych odcieniach.I co najlepsze-SOLARKA NA GĘBIE.Umieram jak widze takie CUŚ.Takie Krzysie Ibisze z was(podkradam to hasło komuś z forum ale jest idealnie adekwatne do tego)Zrozumcie ze dla 90 % kobiet jestescie ASEKSUALNI.Dla mnie to nie facet tylko panna i to bardzo zagubiona.Leci na was 10 % społeczenstwa i to głównie na dyskotekach.Uwazam ze kazdemu mężczyznie pięknie jest w CIEMNYCH kolorach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętowa herbata
w ciemnym kolorze:) Mojemu:classic_cool: ładnie w zieleni,jasnej i ciemnej, granacie, niebieskim, czarnym też. Brązowym, pomarańczowy też mu pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka normalna dziewczyna
a mi osobiście podobają się faceci w różowym koszulki np polo albo zwykła koszula... i wielu dobrze jest w czerwieni ale oczywiście nie każdemu to samo pasuje... obcisłe spodnie, szaliczki i kapelusze również uważam za przesad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×