Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama chorego synka

Macie jakieś domowe sprawdzone sposoby na przeziębienie u dziecka??

Polecane posty

Gość gość
Hej! Znalazłam na forum bakusiowo kilka ciekawych porad na przeziębienie u dziecka: http://www.bakusiowo.pl/3-sposoby-na-przeziebienie-niemowlecia/ bardzo zaciekawił mnie sposób na aplikowanie lekarstw malcowi :) Tak w ogóle to polecam też cały ten blog, jest bardzo merytoryczny, profesjonalna oprawa graficzna i dopracowane teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sprawdzony sposob na kazdy kaszel ktory zawsze dziala . Tj gotowane siemie lniane . Gotuje sie go przez jakies 15 min robi sie z tego taki glut , fujjjj Ja kiedy troche ostygnie dodaje owoce i miod, wtedy jest "latwiejsze" do zjedzenia. Znalazlam ten sposob na jkims blogu i od tego czau dziala idealnie. Przestalam kupowac syropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakat
Wahałam się wahałam ale finalnie inhalator zamówiłam. Wybrałam polski produkt Alergia Stop. Działa tak jak powinien – szybko i cicho, nie mam zastrzeżeń. Zobaczę po roku jak się będzie sprawował, bo wiem że inhalatory potrafią po jakimś czasie trochę lecieć w dół ze sprawnością, z jakością aerozolu który generują, ale może tutaj nie będzie źle. Gwarancja na 2 lata podbita także w razie wu to jestem zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkamarzenka

domowe sposoby czasem mogą okazać się niewystarczające. dla moich dzieci tak jest, nic im tak nie pomoże na katar jak po prostu psiknięcie kroplami w postaci żelu Oxalin Junior. tylko one im pomagają i tylko te chcą stosować, bo nie spływają im do gardła tylko zostają w nosie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

My używamy aspiratora do nosa z haxe.pl https://haxe.pl/produkty/p4710953420348-aspirator-do-nosa bardzo nam służy. Jest wyposażony nawet w melodyjki to odwraca trochę uwagę dziecka od aparatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×