Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenkaja

odnosnie dotacji z UP

Polecane posty

MAM pytanko czy jesli jestem na zarzadzaniu 3 rok i staram sie o dotacje czy bede musiala tak to robic ten kurs o zakladaniu i prowadzeniu dzialalnosci??? bardzo mnie to ciekawi bo przeciez na studiach mam o wiele wiecej na ten temat podanych wiadomosci niz na takim kursie bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flooov
tak. Polecam również zadzwonić sobie do urzędu pracy i zapytać, może w tym roku takie "zwolnienia będą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 038
wydaje mi się że tak. Ja byłam po rachunkowości i byla wydelegowana bo miałam 26 lat i byłam młoda. powiedzieli mi ze do 30-ki wszyscy idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wszystko fajnie tylko ze skladanie wnioskow o dotcje w moim urzedzie bedzie dopiero wl utym i dopiero wtedy bedzie regulamin. i nawet niewiem co robic .a jestem mloda mam dopiero 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flooov
Ja mam lat 20 i również będe składała wniosek. Nie rozumie tylko w czym masz problem? Regulamin na pewno drastycznie się nie zmien, poza tym zawsze można zadzwonić do Pup i poprosić o połączenie z pokojem zajmującym się dotacjami. Jak Ty kobieto chcesz otworzyć firmę skoro już teraz Cie to przerasta:o ? Twierdzisz że zarządzanie studiujesz a wymogami na dotacje zaczynasz się interesować miesiąc przed rozpoczęciem naboru? Powodzenia życzę.... Przyda Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty myslisz ze nie dzwonilam u mnie wogole sie nie wyswietla sie regulamin nawet stary z tamtego roku bo oni zablokowali ze nie da sie pobrac, skoro pisze na forum czy ktos cos o tym wie to chyba sama juz probowalam, sie czegos dowiedziec. ja nawet tam bylam i nic mi nie powiedzieli tylko to co wczesniej napisalam ja juz mam wszystko przygotowane mam dstawcow itd nawet juz plan biznes planu mam wiec ty mi nie mow ze ja nie wiem za co chce sie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko interesuje czy musze miec kurs bo w kazdym urzedzie jest inaczej bo urzad nawet tej informacji nie podal choc pytalam . wiec mi sie tu nie wymadzrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryfxdhfdhjxfdhj
"mnie tylko interesuje czy musze miec kurs bo w kazdym urzedzie jest inaczej bo urzad nawet tej informacji nie podal choc pytalam . " Dokładnie w każdym urzędzie jest inaczej, więc skoro jesteś tego świadoma to po co pytasz? Nie napisałaś w jakim urzędzie pracy starasz się o dotacje, więc odpowiedzi może być wiele i każda inna od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×