Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szowinistyczna Świnia.

Szkoda że nie widać przebiegu kobiet

Polecane posty

Chciałbym np. będąc na imprezie widzieć nad głowami kobiet informacje nt. Ilu facetom robiły lody, z iloma miały sex a z iloma anala. Dzięki temu mozna by było poznać normalne bo wiadomo dziś same ku.rwiska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piss off
i co, wybierałbyś te co mają same 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piss off
a jakby najladniejsze i najciekawsze byly te z duzymi przebiegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobaaa
Rozumiem, że lubisz "wistować"?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobaaa
Per... Ty coś w sobie masz... .. a teraz to po nim łazi!:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
To by nie przeszło.Dzisiejsze kobiety sa tak zakłamane, że i w takim wypadku znalazły by sposób aby cofnąć licznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka masz gwarancje ze z ta ,,normalna,, do konca zycia przezyj,ty nie jestes normalny jak juz wiesz ze wszystkie kobiety to ,,k....wy,,ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mendy są. myślałam że na przytupance w remizie chłopaki wybiją :( ale to cholertwo się rozlazło jedynie. za to za doładowanie do taktaka pokażę ci jak piesek posuwa moją piczkę ciasną od korka analnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Już jakisz pasztet co fujar w buzi wiecej miał niz włosów na głowie się gorączkuje. Prawda w oczka kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se miske
Tak samo z facetami, ile popychal w dupsko, ile dawal do paszczy, ile lizal, ile wkladal w cipe. WY FACECI TO PUSZCZALSKIE kurwiszcze. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Klucz, który otwiera wiele zamków to dobry klucz. Zamek, który daje sie otworzyc wielu kluczom jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobaaa
Taka prawda... że facet w cudze gniazdo. A kobieta we własne wali wszelkie barachło. Poradnie W nie są wymysłem kościoła!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-bajery
to ja bym miała seks 13 lód 11 anal 3 a i tak bys mnie chciał :) Ciekawe ile faceci by mieli... Tylko, że u nich powinno być 1. seks 2. zdradzone kobiety 3. porzucone i oszukane kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klucz, który otwiera wiele zamków to dobry klucz. Zamek, który daje sie otworzyc wielu kluczom jest do d**y." To nie klucz tylko wytrych idioto. Porównanie nietrafione. Nie da się zrobić klucza do różnych zamków. Ale za to na każdy porządny zamek przypada kilka kluczy. Od samochodu dwa, od domu cztery itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jednym facetem można mieć więcej seksu niż z kilkoma, więc taki licznik prawdziwego "przebiegu" by nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-bajery
Chciałbyś, bo jestem zajebista, ale pewnie mógłbyś tylko pomarzyć... Skoro moja statystyka tak Cie przeraża, to sam pewnie masz niewiele osiągnięć a to znaczy, że jesteś łajzą, na którą nie lecą kobiety i tyle. Bo w to, że istnieją porządni faceci dawno przestałam wierzyć, więc nawet nie próbuj mi wmówić, że jesteś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryeret
powiedz najpierw o sobie Szowinisstyczna świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobra jestes, ja podobno brzydka nie jestem choc mam pare kompleksow ale wlasnie kobieta ktora jest ladna, ma poczucie wlasnej wartosci nie chodzi z kilkunastoma facetami do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryeret
ale ten jeden klucz może kiedyś zardzewieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery bajery :D kobiety właśnie na mnie lecą i to mnie odpycha od wiekszości z nich bo mysle wtedy ze na każdego tak lecą. Kobiety w tych czasach to szmaty tylko o wystawianiu du,.py myślą. Wystarczy byc przystojnym a same się pchają na bolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×