Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szowinistyczna Świnia.

Szkoda że nie widać przebiegu kobiet

Polecane posty

Gość OneOneOne
Kolego widać , masz za mało doświadczenia. Zresztą facet też daje sygnały ile ma 'przejechane' i po jakich 'drogach'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało doświadczenia ? Dla mnie ilość panienek to nie oznaka męskości. wiem , że w tych czasach każdy ma srake zamiast mózgu więc lecicie na ilość nie na jakość ale to wasza sprawa. Ja gardze kobietami dzisiejszych czasów bo zachowujecie się jak suki w rui. ps. Nigdy mi żadna kobieta nie odmówiła sexu kiedy chciałem go mieć. to daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szowinistyczna Świnia. na mnie lecą nawet tacy faceci którzy są już zajęci... Mam o nich takie samo zdanie jak ty o kobietach. Ciężko teraz znaleźć kogoś porządnego. Wystarczy, że kobieta rozłoży nogi to masa chętnych się znajdzie. Nawet jeszcze zapłacą jak żadna ich nie chce. Jesteście gorsi pod tym względem, bo kobieta zawsze ma za darmo jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-bajery
A czemu ładna nie może miec kilkunastu? Ja lubię seks, a na związek nie mam ochoty- proste :) Mam sie ograniczac? W imie czego? Wszechobecnej hipokryzji, ze facet to moze miec kilkadziesiatkobiet i jest ok a kobieta to dziwka zaraz? Sam autor prawdopodobnie jest wielkim hipokrytą... No powiedz autorze, pchają sie "same na bolca" a Ty je odrzucasz, bo czekasz na tę jedyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy mi żadna kobieta nie odmówiła sexu kiedy chciałem go mieć." Już widzę jak ty odmawiasz. Hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, ja nigdy zadnemu chetnemu na seks nie uleglam, nie wszystkie laski sa takie jakie Ty spotykales, ale to juz Twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja mialam ochote na seks od kiedy skonczylam 15 lat heh bylam wtedy ladniejsza niz teraz heh bo bylam raz vice miss w gimnazjum ale pchalam sie do seksu? nie bo prawdziwa kobieta ktora ma swoja wartosc odczuwa prawdziwa przyjemnosc z seksu z facetem ktorego kocha, Ty masz dziewczyno plytkie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego
że ładna dziewczyna będzie miała wielu partnerów seksualnych? nie skreśla jej to jako złego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
"Kobietaaaa" nie denerwuj się bo miesiączki dostaniesz. Twoje bezmyslne ględzenie i tak nie zamaskuje faktu, że jesteś niepierwszej swieżości. Taki licznik uchronił by wielu porządnych facetów pzred ladacznicami- palcami wytykac tu nie będe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie zly czlowiek ale czlowiek bez poczucia wlasnej wartosci, ale to jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! szowninistyczna świnio - podziwiam Cię :) mało jest takich kolesi jak Ty; widać ze jesteś rozsądny chłop; SZACUN I SZTAMA :) znam jednego co też gardzi szmatami i je spławia; oby więcej was takich było; a tymi panienkami co to je prawda w oczy kole, to się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego
summer nie wydaje mi się. mam wiele znajomych które miały dużo partnerów, a są naprawdę dobrymi, porządnymi kobietami. wiele z nich wyszło za mąż i są przykładnymi matkami i żonami. a fakt ile było partnerów nie zmienia nic w ich życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie im ladniejsza dziewczyna tym mniejszy przebieg bo poiekne kobiety nie muszą dawać zeby byc adorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Nie tylko bez poczucia własnej wartości. Takie zachowanie jest wynikiem nieumiejetności w podejmowaniu odpowiednich decyzji. A nie oszukujmy sie dla wiekszości mężczyzn przeszłość kobiety MA znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego
a wy tu nie potraficie miło tylko zaraz z pogardą?? wiecie co to jest szacunek do siebie i innych?? kręci was jak innych przezywacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napisalam ze jak dla mnie, i nie napisalam ze sa zlymi ludzmi, tylko ze wedlug mnie maja niskie poczucie wlasnej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczerze to ja mialam ochote na seks od kiedy skonczylam 15 lat" Ja miałam jeszcze wcześniej ochotę, ale radziłam sobie masturbacją. Moje nastoletnie życie minęło bez faceta. Po pierwsze nie było akurat wtedy nikogo kto by mi odpowiadał, a po drugie wystarczało mi samozaspakajanie i ciągnęło mnie żeby robić to z kimś. Ale widać musiałam dojrzeć jeszcze do samego seksu. Ważne żeby to robić kiedy się czuje gotowym, a nie z jakiegoś innego powodu. Jak kobieta chce i ma ochotę to nie widzę problemu. Może mieć nawet setkę i sobie zaliczać. Nikomu przecież to nie szkodzi, a i jej jest przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-bajery
Esej do Summer19 Ja mam płytkie myślenie? Moja droga ja wiecej przezyłam niz Ty jestes sobie w stanie wyobrazic, choc stara jeszcze nie jestem. Czytam Cie od pewnego czasu i moge stwierdzic tylko tyle, że masz chłopca, którego kochasz i to jest fajne. Jednoczesnie jednak wypowiadzasz sie jako ekspertka w sprawach o których pojecie masz raczej małe tj. seksu, zwiazków, zdrady itp. A to juz fajne nie jest, bo widac czujesz sie madrzejsza od kobiet, które wiecej od Ciebie przeżyły. Życze Ci jak najlepiej, zyczę Ci, żebys sie nie przekonała jakie zycie potrafi byc ukrutne. Zyj ideałami i marzeniami! Tylko nie płacz na forum, kiedy chłopak Cie zdradzi, uderzy czy jeszcze coś, bo wtedy ktos wypomni Ci jaka to byłas madra. Wszystkiego dobrego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego
a facet może zaliczać niby ile chce?? zastanówcie się nad sobą ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nie oszukujmy sie dla wiekszości mężczyzn przeszłość kobiety MA znaczenie." Jak twoja wie, że ma to dla ciebie znaczenie to zapłaci i ma ponownie błonę dziewiczą, albo okłamie cię co do liczby. I tak tego nie sprawdzisz, a co sobie zaliczyła to jej nikt nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalam w zyciu zdradzona przez chlopaka, zdradzal mnie zkilkoma dziewczynami naraz wiec wiem co to zdrada, zwiazek i seks, nie plakalabym nigdy po facecie ktory mnie zdradzil na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Oczywiscie, że może. Faceci nie zostają z ciążą a poza tym takich fajnych nas już natura stworzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci nie zostają z ciążą" A kobieta zostaje? Pojedzie za granicę na zabieg i tyle. Chyba, że jak facet bogaty to jeszcze się ucieszy z dodatkowych pieniędzy. Kobietę też tak natura stworzyła, że jej się chce, więc argument zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Właśnie dlatego przeszłość ma znaczenie. Ludzie rzadko się zmieniają. A jeśli moja partnerka musi KŁAMAĆ na ten aby być ze mną to tutaj chyba autor topiku ma racje. Przydało by się widzieć przebieg aby uchronić się przed TAKIMI kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-bajery
Raczej przez chłopca. No płakac może bys nie plakała, ale wymadrzac się wymadrzasz. Młoda jestes a w myslisz, że wiesz wszystko- takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak twoja wie, że ma to dla ciebie znaczenie to zapłaci i ma ponownie błonę dziewiczą, albo okłamie cię co do liczby" no to właśnie dlayego szowinistyczna świania chciałby widzieć ten przebieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż sobie
Czemu nie widzę tekstu tylko same ksywki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililiiiii
no czemu nie ma resci tylko widze same nicki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×