Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szowinistyczna Świnia.

Vera wiem, że tu jesteś bo śmierdzi rybą xD

Polecane posty

:D:D:D:D niestety nie mogę autoryzować, gdyż śmierdzę stara rybą a nie jakaś tam zwykłą rybą :classic_cool: A ja wiem, kiedy tu jesteś, bo wali gimnazjum :classic_cool: PS. Dla niepoznaki przestać uzywać "XD", typowe dla emogimnazjałków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze,
spierrdalaj buchtować :classic_cool: Vere to za wysokie progi, na twoją przykrótką paukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie to xD bo jest wkur,.wiające xD Nie ważne jaką rybą śmierdzisz. A dokładnie jak się umyjesz to śmierdzisz rybą a jak się nie umyjesz jeden dzień to śmierdzisz starą rybą. Więc dzięki, że się przyznałaś do nie umycia dzisiaj - kto wie ile taki stan rzeczy trwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahtung Ahtung !!
Szowinistyczna świnia proszona jest o stawienie się u Pana Rzeźnika w celu obcięcia przyrodzenia i (po uprzednim zmieleniu oraz wzbogaceniu papierem toaletowym, pakułami, chałwą i piaskiem z plaży na wschodnim brzegu Bugu) przekształcenia tegoż w parówkę rozmiaru mini. Projekty mające na celu wyprodukowanie podwawelskiej albo krakowskiej upadły na skutek zbyt małej ilości materiału, natomiast pasztet nie przeszedłby kontroli sanepidu z uwagi na brak higieny stwierdzony u dawcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę :D
:D padłam ze śmiechu :D ale głupie pizdy, tylko wstyd i nic więcej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×