Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miutka ze mna

zaczelam sie trzasc przed stosunkiem!!!

Polecane posty

Gość miutka ze mna

hej dzis z moim partnerem kochalismy sie 1 raz od 2tygodni,po grze wstepnej zaraz przed stosunkiem zaczelam sie trzasc myslalam ze tak lekko ale moj partner nawet na to zwrocil uwage,a po sexie (2 razy)chodze jakas taka otepiala i zamulona co jest tego powodem,doswiadczyla ktoras z was czegos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miutka ze mna
ojej o tym nie slyszalam moze to prawdopodobne bo bylam podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie też wina zbyt długiej przerwy. Jak się nie masturbowałaś w tym czasie to po celibacie miałaś większe doznania i stąd to zamulenie po i dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miutka ze mna
no nie masturbowalam sie,ale zebya z sie trzasc...brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bezczelna
To proste. On cię tak podnieca że się trzęsiesz i nie tylko z rozkoszy. Wystarczy że cie dotknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miutka ze mna
a czy jest ktoras co tego tez doswiadczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocher
to głos twojego sumienia ostrzega cię przed bzykaniem bez ślubu. Jako pokutę wpłać na nasze radio 100 zł. . A gdy ta pokuta nie pomorze to na dywanik do tadzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nieraz mam jak się niecierpliwie i nie mogę się już doczekać. Ale to nawet nie podczas samego stosunku tylko przed. Wracam do domu, wiem, że będzie seks i mam dreszcze. Tak jak piszę wypościłaś się i stąd ta reakcja. U mnie czasem nawet przerwy nie trzeba jak się nakręcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdarza ze fatalnie
sie czuje, taka jakby wycienczona, zamulona wslanie, mam prawie mdlosci ale przechodzi po pewnym czasie. rzadko sie zdarza, ale zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to choroba zawodowa
przed to moim zdaniem ze strachu. A po może i z ok sexu. Podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdarza ze fatalnie ty masz stan przedchorobowy, a to co innego. Pewnie, że w gorączce też można się trząść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdarza ze fatalnie
jaki to stan przechorobowy? :D Wyniki badan mam w porzadku :P po prostu po dluzszej przerwie maz mnie wymeczy i wtedy mam uczucie przemeczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to choroba zawodowa
ze strachu albo emocji..co dalej będzie. Nie z podniecenia A jak kobieta zle ułoży ciało, ale głupio jej zmieniać pozycje nóg w trakcie to nogi te jej będą drżały..A to znak, że nie jesteście blisko skoro obawiała się zmienić pozycje nóg na wygodną np przesunąć nogi o 1 cm - to do zimnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdarza ze fatalnie no taki, że twój organizm broni się przed przeziębieniem. Potem może być z tego choroba, albo organizm to zwalczy i nic ci nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miutka ze mna
zimny skurwiel serio?to chyba wlasnie podniecenie tak dziala...a ja sie wlasnei zaczelam trzasc jak juz bylismy nadzy i ja bylam na gorze i mialam tylko majtki na sobie a on nagi i ocieralam sie o jego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdarza ze fatalnie
zwroce na to uwage nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdarza ze fatalnie
to fakt, ze czulam sie wtedy niewyraznie, ale laczylam to ze wzmozonym wysilkiem :) powinni reklame w tv puscic, lek na dreszcze przed i niewyraznosc "po" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak kobieta zle ułoży ciało , ale głupio jej zmieniać pozycje nóg w trakcie to nogi te jej będą drżały.." Jak ktoś nie jest wyćwiczony to nawet po bieganiu nogi tak drżą. Widziałam u koleżanki jak jej się trzęsły po biegu, więc też możliwe, że tak może być od mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłapuję z eteru czasemm
jak 1 facet to ze strachu.. a ta co jej nogi rżały...zle je ułożyła. Widac, nie przyzwyczajona..I nie z orgazmu jej drżały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×