Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuuulllaaa

Imprezowa mini sukienka

Polecane posty

Gość aa.
kurewska :) ale fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Znowu ten skunks :-o Już widzę jaki masz styl... Ja też lubię mini, ale w zupełnie innym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam krótkie sukienki, ale jesli mam byc szczera - Twoja mi sie jakos nie widzi po pierwsze ozdoba - żeby szła jeszcze dookoła ciała (jak pasek) lub chociażby od szwu do szwu, może jakoś bym ją przełknęła, jednak te "marginesy" materiału na których "zawisła" przywołują u mnie koszmarnie bazarowe skojarzenia :O po drugie wyczuwam tutaj takie usilne połączenie letniej, niezobowiązującej kreacji z nadmorskiego deptaka (wiązanie na szyi, materiał, lekki styl) z klasyczną, wieczorową małą (bardzo małą) czarną - troche mi sie to gryzie - ani ona elegancka/wizytowa ani codzienna - generalnie cos nie teges po trzecie mimo że nie jestem uczulona na to by mieć zawsze ciuchy z tkanin najwyższej jakości, to nie potrafię oprzeć się wrażeniu że w tej kreacji czułabym się jak parówka - opieta i bez oddechu brrr Generalnie kojarzy mi sie z tanią imprezą, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuuulllaaa
szał ciałłłł to przynajmniej potrafi sie wypowiedziec bo jej poprzedniczki to po sobie tylko smrod zostawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokrawloszka
Fajna tez sobie zamowilam taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?@
wieś tańczy i śpiewa. tylko wieśniary noszą ciuchy, które promuje ta lampucera. jak was zobacze w klubie to was wysmieje :)pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W całości popieram wypowiedz szał ciałłł i wszytko na co zwraca uwagę więc się powtórzę trochę. 1. Materiał - koszmar. To bardzo ważne materiał musi być dobrej jakości lub przynajmniej na taki wyglądać. Jeśli ja na "wyfotoszopowanym" zdjęciu widać ze to szmata to o rzeczywistości strach pomyśleć. Materiał decyduje jak sukienka leży, czy odpowiednio przylega do ciała. Sukienka musi poruszać się razem z wami a nie zwijać czy podnosić. Ciągłe obciąganie i poprawianie sukienki nie jest seksowne. Wyobraźcie sobie idziecie w szpilkach przez sale wyglądacie ekstra ale cóż z tego jak w połowie drogi musicie poprawić sukienkę bo za chwile wszyscy zobaczą waszą bieliznę. ;/ Tak samo pot nie jest seksowny, zwłaszcza jeśli ma być to kreacja na imprezy. Dobrze wiemy jak jest w klubach duszno a tańcząc można się spocić. Sztuczne materiały muszą być najlepszej jakości. Możecie kupić tańszą bawełnę najwyżej się rozciągnie ale tani poliester to elektryzująca się prezerwatywa. Kurcze w h&m można było kupić marszczone mini za 40zł to była co najwyżej średnia jakość ale do przeżycia. Jest koniec wyprzedaży najlepsze okazje naprawdę można kupić szałowe ciuchy za niewielkie pieniądze. 2. Cyrkonie i plastikowe ozdoby(w przypadku 1) zawsze są na nie. Wyglądają tanio, źle leżą, odstają, i po kilku praniach odchodzi z nich lakier. 3. Mini i głęboki dekolt. Mini sama w sobie jest wyzwalając a w kombinacji z głębokim dekoltem może być elektryzująca lub tania. Dlatego jeśli chcemy kupić mini z głębokim dekoltem trzeba zadbać o to żeby nic w tym nie wyglądało tanio bo i tak jesteśmy na niebezpiecznej granicy 4. Wystarczy mini nie trzeba odkrywać do tego pleców (w przypadku 2). W seksowności nie chodzi o pokazanie jak największej ilości ciała. równie dobrze możesz się owinąć taśmą w newralgicznych miejscach czy przez to będziesz wyglądać seksy? Kocham mini przez to jak widzę takie sukienki aż mnie skręca. Później tu na forum i ze znajomymi w sklepach muszę przekonywać że mini to nie tylko takie straszaki ale rzeczy sekowane i bardzo kobiece którym daleko do tandetności. Sory każdy ma swój gust ale prosiłaś ocenę sukienek dla mnie jest tandetna. Mam około 15 mini uwielbiam je od prostych zwyczajnych po bardzo wyzywając. Jestem niska, szczupła i mam zgrabne nogi więc ta długość jest dla mnie stworzona. Jest tyle ekstra sukienek które wręcz ociekają seksem i nie są bardzo drogie więc dlaczego kupujesz takie? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak imprezowa to tylko
skórzana mala czarna - robi furore !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×