Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka8889

czy ktos pomoze zlamac haslo ? romans ?

Polecane posty

Gość anka8889

podejrzewam mojego meza o roman . Potrzebuje pomocy przy lamaniu hasla na gg lub portalu fotka :( zna sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx12
program do łamania hasła na gg znajdziesz w googlach.Ale zastanow się dobrze zanim to zrobisz abyś nie załowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
w tym problem ze on ma gg10 te nowe i nie moge za nic w swiecie nic znalesc. a co mam zalowac ? przynajmniej bede wiedziec na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz męża który siedzi na "Fotce "?/?????? ile wy macie lat?? wybacz że pytam, ale to zdaje się portal młodzieżowy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
tez mi sie wydaje portal mlodziezowy maz ma 28 lat ;/ pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mój 16-sto letni sy się w to bawi:) po co ci hasło??? widzisz że w związku coś nie gra to .... -albo kończysz związek -albo prponujesz mu terapię innego wyjścia nie ma nie zajmuj sie pierdołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Activsport
A ja myślę, że potrzebujesz czyjegoś wsparcia, bo czujesz się podle z jasnych powodów. Ja akurat chwilę temu odkryłam, że mój facet zalogował się na portalu randkowym, a ma 43 lata i w październiku zamieszkaliśmy razem. Wiem co TY czujesz i nie powinnaś tego zostawiać tak. Ja się czuję podle, nie wiem co z sobą zrobić, łapy mi się trzęsą....Więc czy TY czujesz się ok? Wątpię. Nie wiem co Ci poradzić. Jeżeli jest zdrada to ja odchodzę. A Tobie co podpowiada rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
jak ja bym złamałą hasło i przeczytałą jakieś wiadomości świadczące o zdradzie to walizki ma przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co się dzieje
Zdesperowana ma racje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×