Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani Tasmanowa

Jaki zespół na wesele z okolic Kielc lub Radomia polecacie?

Polecane posty

Gość Pliska
U mnie (Radom) grał zespół Remedium (tu można ich posłuchać: http://www.remedium.radom.pl/Demo_muzyczne.html ). Świetnie grają i potrafią dostosować repertuar do potrzeb gości i Pary Młodej. Poza tym mają w swoim składzie wodzireja, który świetnie rozkręcał zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakoszanka
Remedium faktycznie świetnie grają i potrafią porwać do tańca, czy zachęcić do zabawy. Bawiłam się ostatnio na weselu gdzie grali i byłam pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka82
Moja siostra miała Remedium z Radomia u siebie na weselu. Jako, że ja byłam za starszą i wszystko spadło na moją głowę to na sprawy związane z zespołem nie mogę nic złego powiedzieć bo świetnie się szło dogadać. Poza tym mają świetny repertuar, a dzięki temu siorka ma piękną pamiątkę z wesela oglądając film, gdzie wszyscy się bawią na pełnym parkiercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannax
Jak wesele to tylko i wyłącznie zespół THE DREAMS. Byłam na dwóch ich weselach i słuchanie tego zespołu to wielka przyjemnosc. Prowadzenie, muzyka na najwyższym poziomie. Właśnie szukałam ich strony internetowej i znalazłam - www.the-dreams.pl . Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś będę mogła go usłyszeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Odnośnie Zespołu The Dreams - Jak ten zespół mógł grać u kogokolwiek na weselu?? Dopiero przecież powstał, pierwszą imprezą jaką zagrał był Sylwester, po czym ze składu odszedł Klawiszowiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚIA
WItam kochani Ja z mym narzeczonym wybraliśmy sprawdzony zespół Muzyczny grali 2 razy w rodzince brat ich zamowł teraz właśnie my na sierpnień 2014roku. co mogę powiedzić :)mili panowie kulturalni zaangażowani w to co robią i nie pozwalają na nude podczas wesela .......oczepiny bomba gra przy stołach biesiada oczywiśćie jest na scenie też dobra zabawa nam się bardzo podobają polecamy są ze Zwolenia maja normalne ceny bo za noc jak nam pare zespołów zaspiewało 4tyś to sorki ,ale to drogi koszt www.zespolrelax.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu grał zespół KOLOR super chlopaki jest ich 5 graja na żywo! perkusista nagina tak że szokl widać ze chlopaki to lubią, no i chyba najważniejsze mają charyzme rozbujali towarzystwo ekstra wczoraj oklagladalam cd z wesela i parkiet byl pelny ( towarzystwo bylo mieszane z przegaga osob 25-35 l. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodać kolor jest z radomia. Jest jakis portal o weselach tam są onipnie wystawione przez pary mlode poczytaj pozdrawiam, udanego ślubu i wesela życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół Artemis z Rykoszyna ,fajnie grają i zabawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie gral concret z Jędrzejowa ale dopiero we wrześniu będę mogla wydac opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska55
Respect z Kozienic! grali u mojej siostry i zapewnili zabawe na wysokim poziomie do rana! Z tego co pamiętam ich usługa jest w koszystnej cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Zespół Green z Kielc. Grali u mojej siostry na weselu. Grają na żywo, muzykę dla każdego. Grają za stołami, wyprowadzenie. Dużo nowości jak i starsze kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę poradzić żeby omijać zespól concret bo cena na ktora sie umawiają przy umowie w dzien wesela okazuje sie dla nich niewystarczająca i chcą kilka stowek wiecej. Oczywiscie tak potraktowali moja siostre juz po 2h grania.do tego grali dużo staroci,malo nowosci i maja ubogo z zabawami oczepinowymi. Jedynie co mogę pochwalic ze wokalistka ma piękny glos. Dodam ze glowa zespolu to cwaniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bylam na weselu na poczatku października gdzie gral zespol Comapol. Super spiewaja (mlode małżeństwo) i prowadza. Repertuar tez dopasowany do ludzi bawiących sie w danej chwili na parkiecie. Naprawde bylam pod ogromnym wrażeniem ze zespol moze miec taki kontakt z goscmi... krotkie przerwy... niestety Szukam dalej bo nie maja wolnego terminu ktory nas interesuje... ja go serdecznie polecam. ...jaki zespol polecacie z Kielc i jaka sale w Kielcach i okolicach byscie polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, polecam salę weselną Uleńka w Micigoździe. Mój brat miał tam wesele i wszystko było jak najbardziej wporządku. Mogę również polecić zespół Green z Kielc. Mają stronkę i profil na Facebook. Godne polecenia jest również Studio Look z Kielc - mają strone www. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony i godny polecenia to zdecydowanie Izba przyjęć trzeba tylko dużo wcześniej dzwonić i klepać terminy bo słabiutko u niech z terminami http://izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew1989
Zdecydowanie polecam! Grali na moim weselu! Ocena 10/10!!! zespół na wesele radom a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew1989
discoplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomiak
Z okolic Kielc na wesele tylko zespół Superband! Mieliśmy ich na swoim weselu. To był strzał w 10! Świetny głos wokalistki i zgrany zespół. Goście bawili się wyśmienicie. Naprawde polecamy. Jak ktoś chce sprawdzić jak grają to ich stronka: www.superband.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam zadowolona ze Sto lat. znajomi się dobre bawili na moim weselu i teraz zastanawiają się nad tym zespołem na swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z tej strony Dj na wesele - Hannah. Zapraszam wszystkich poszukujących dja na wesele do kontaktu i na moją stronę internetową www.dj-kielce.pl. W ofercie oprócz oprawy muzycznej w wykonaniu dja znajdziecie także oświetlenie dekoracyjne sali, wyświetlanie imion Państwa Młodych, ciężki dym na pierwszy taniec, bańki mydlane. 15 letnie doświadczenie w pracy na scenie w charakterze wokalistki w zespole muzycznym, wysokiej klasy nagłośnienie, nieograniczony repertuar muzyczny. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stillo
Polecam Travelling Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertha
Chcemy podzielić się z innymi naszymi zachwytami nad zespołem Vocart :) Kapela jest rewelacyjna, daje czadu aż miło, różnorodny repertuar to ogromny plus, bo od dziadków po młodzież wszyscy byli w 100% zadowoleni. Wesele wspominamy bardzo udanie głównie dzięki Wam kochani. Dziękujemy jeszcze raz bardzo mocno! Polecamy Vocart innym parom w 200%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×