Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaszokowany tata

zaszokowany tata

Polecane posty

Gość zaszokowany tata

Mam dwójke dzieci.Córka ma 14 lat a syn 13.Pewnego dnia wyszłem z żoną na urodziny do mojego kolegi.Wróciłem poźnym wieczorem i weszlismy bardzo cicho poniewaz myślelismy ze dzieci spią i nie chcieliśmy ich obudzić.Zauważyłem ze w ich pokoju pali sie swiatło i są uchylone drzwi.Chciałem wejsc i zapytac dlaczego jeszcze nie śpią.Zobaczyłem jak moja córka robi loda własnemu bratu.Ten widok mnie tak zaszokował że poszłem do kuchni sie napic czegoś mocniejszego i spac.Nie mówiłem o tym żonie ani nie rozmawiałem o tym z dziećmi.Czy mam udawac ze tego nie widziałem czy porozmawiac z nimi o tym? Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionerxy
oczywiscie porozmawiaj z Corka i jak dobrze robi loda to dawaj jej telefon a kasa sie podzielicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowany tata
No tak się zestresowałem, że wypaliłem dwie ramy mocnych, popiłem browarem i zteż zrobiłem loda bratu, który akurat u nas nocował :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo jacie
twoje fantazje magą narobic sporo zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowany tata
Dlaczego? Brat był nieco zaskoczony, ale wyraźnie uradowany. Finiszował mi w ustach i powiedział, że to był, cytuję: "zajebiście dobry lodzik" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×