Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestraszona dzieckiem

chore dziecko

Polecane posty

Gość przestraszona dzieckiem

Jestem przerażona!!!! Błagam pomóżcie! Moja Jadzia 14 lat ma dziecko, przepatrywałam jej GG ostatnio bo to wiadomo co w internecie mozna znaleźć i jestem PRZERAŻONA!!!! Rozmawiała ze swoja koleżanka z klasy, ze, to STRASZNE, " wspaniale było smyrać swoje myszki'!!!!! i inne okropieństwa, że juz sie nie moze doczekać przyszłego czwartku. jestem przerażona, Jadzia pisała cos ze nigdy nie było jej tak dobrze Jezu!!!!! jestem przerazona, mieszkamy w małej wsi co ja k to sie rozniesie!!! Ze moje dziecko jest chore, co my zrobimy! Mąż tu pracuje , wszyscy na sa znaja i szanuja!!!! Co zrobimy? Iśc z nia do lekarza? Ale tu od rtazu w ośrodku wygadają!!! Moge kupić gdzies jakies leki?? Moze ktos cos słyszał POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi34
ale o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żartów!
spuść łomot gówniarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! homoseksualizm to najgorsze zwyrodnienie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona dzieckiem
No ze jest lesbijka!!! Boje sie tego nie śpie juz 3 dzien!!!! Boje suie isc do sklepu ze cos juz wiedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda goska spod drzewa
Niewiasto lecz swe dziecko, choć chyba powinnam napisać, że tego małego potwora (choć wiem, że Twe matczyne serce te słowa ranią!) póki jeszcze czas! Czemu Twe podłe dziecko męczy niewinne gryzonie!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona dzieckiem
Myszka to inaczej wagina! Nie moge zrozumieć czemu moje dziecko wkłąda palce do pochwy innej dziewczynki, JEZU, moze przyjedzie policja , nie wiem co robic !!!!!Co za wstyd! Czekamy z mezem do ferii, zawieziemy ja chyba do szpitala, potem powiemy ze ma zapalenie płuc, alb ocosz nerkami, juz sama nie wiem płakać mi sie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda goska spod drzewa
Zamknij w ciemnej piwnicy na tydzień, zostaw jedynie katechizm. Wypuszczaj jedynie na jedzenie i do toalety. To może drastyczne, ale tak trzeba to nie są żarty! Przecież nie możesz mieć ODMIEŃCA W DOMU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona dzieckiem
ruda ty ze mnie kpisz? Jedyne co prawde mówisz toczemu mnie to dotknęło? Taki odmieniec , to straszne. Inni moga miec normalne dzieci a ja takei zwyrodnienei,...... Zawsześmy sie starali , Boze !!!!! Moze ktos zna jakis ośrodek, prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie jazda
jadzia wróciła i gada z gimgównem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idźcie do proboszcza, dajcie na mszę. Weź zwyrodnialca do spowiedzi i stój przy niej i słuchaj czy z grzechu tego się spowiada! Zwróć się do duszpasterza on ukoi duszę i na pewno naprowadzi na tor działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona dzieckiem
Ruda ja nie wiem co bedzie z moim zyciem!, a ty kpisz? Moje dziecko to lesbijka, nie moge na nia patrzec teraz nawet a ty kpisz?! Człowiek uważał, poiekował sie, czytał do su i na co to wszystko!!! wstyd.. Zboczenie, az nie moge o tym myslec! To nie moze byc tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona dzieckiem
Ale jak powiem ksiedzu to przeicez wygada od razu! A jaks ie ludzie dowiedza to nei bede miała życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiasto miałam zamiar Ci pomóc ale po ostatnim wpisie zagotowało się we mnie, łzy napłynęły do oczu. Rozumiem, że przeżywasz wielką tragedię życiową... ale żeby tak obrażać księdza?! Że wygada?! Wstydź się, nie masz Boga w sercu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To pewnie kolejna
jebnięta dziewczyna co jej się nudzi i chce poprowokować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×