Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelia123

operacja nosa w Łodzi - kogo polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Teraz widzicie jak działa ten cały interes - chirurgia plastyczna (czytaj: nagonka w sieci=wiecej pacjentek). Cały czas partacze robią nagonke na pacjentki, a jak przeczytają czarne opinie o sobie to wyłażą ze swoich dziur i wpadają w panike. Głupie konowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś faktycznie jest na rzeczy skoro lekarz daje taki komunikat. nawet widać po tym mało kulturalnym komentarzu - wcale sie nie dziwię lekarzowi że tak zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej, Tobie zle zoperowala uszy czy nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie op.nie wyszła na dobre, nos krzywy jak po wypadku, w dodatku nabawiłam się potężnej depresji. Nikt mnie nie ostrzegł, że może nie wyjść. Naprawdę, pieniądze nie mają znaczenia, chciałabym tylko poprzedniego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała do szczyta, ale najbliższy termin za 3 lata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nikt mnie nie ostrzegał że moze nie wyjsc" a rozumiem jesteś upośledzona i nie wiesz ze operacja wiąże sie z ryzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna specjalistka to doktor Żukowska :) znam nie jedną osobę która robiła u niej zabieg i wyglądają świetnie, sama tam chodzę na wypełnianie zmarszczek i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żukowska podobno świetna jest od powiększania piersi, słyszałam od kolezanki która się do niej wybiera w lutym na powiększanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam panią Żukowską, no chyba że chcesz mieć problemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam u dr Żukowskiej w łódzkim Dermed właśnie operowałam nos i jestem zadowolona z efektu operacji. W końcu mam nos który nie zwraca tak uwagi, miałam bardzo zadarty nos i to było moim największym kompleksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Z Łodzi niestety nie jestem w stanie nikogo polecić, ale jeśli chodzi o lekarza z Krakowa - według mnie najlepszy jest doktor Pabiańczyk. Operowałam sobie u niego podbródek i dużo moich znajomych też było u niego w gabinecie. Doktor jest nieomylny i bardzo profesjonalny, widać że pasjonuje się swoją pracą, a to jest w tym fachu bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Dorota Żukowska zdecydowanie, duże doświadczenie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa

Ja bardzo bałam się  operacji nosa i zdecydowałam się na poprawienie jego kształtu za pomocą kwasu hialuronowego.  Uniknęłam bólu i wydałam mniej pieniędzy niż na operację a efekt jest bardzo fajny.  Taki zabieg modelowania nosa  przeprowadziłam w  ESTETICA W LUBLINIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka88

Jeśli Łódź to zdecydowanie klinika Dermed i dr Dorota Żukowska. Zrobilam w tej klinice operacje nosa w 2017 roku I jestem zachwycona z efektu. Doktor Żukowska to profesjonalistka,uprzejma, serdeczna, odpowiadała  szczegółowo na. kazde zadane pytanie. Łatwiej mi było podjąć decyzję o operacji nosa i po dziś dzie,ń nie żałuje Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosacz

z natury lepszymi chirurgami (i artystami) są mężczyźni, zastanówcie się nad tym

ktoś pytał o zmarłego chłopaka ze szpit. Barlickiego w Łodzi, w necie pełno jest artykułów o nim. Świętej pamięci Marcin Ostrowski operowany był przez Edwarda L., który nadal pracuje na oddziale klinicznym chirurgii plastycznej. Jego nazwisko można znaleźć w spisie kadry szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przysiadłam i czytam i nagle SZOK !!!!!

24 lata temu poddałam się operacji plastycznej nosa wybierając na chybił trafił z ogłoszenia z gazety lekarza i trafiłam do dr. Edwarda L., Wszystko wskazuje że to ten sam ,który operował tego chłopaka co zmarł. Jestem też jego ofiarą, dzięki Bogu tylko wizualnie. To było dawno temu, nie było internetu, nie było możliwości zaczerpnąć jakichkolwiek informacji ani o lekarzu ani o samym zabiegu .

Na stole przeżyłam dramat.  Miałam tylko znieczulenie miejscowe. Gdy walił młotkiem  w mój garbek myślałam ze dostanę wstrząsu mózgu- to był koszmar.W którymś momencie coś zrobił ze zawyłam z bólu. Po operacji oczywiście miałam gips i wepchnięte do nosa ileś metrowe setony, które sama w domu musiałam wyciągnąć a to graniczyło z horrorem. Dzięki Bogu wszystko goiło się dobrze.  Kiedyś w "Rozmowach w Toku" był o odcinek o nieudanych operacjach plastycznych i występowała kobieta która opowiadała o swoim przypadku, który był identyczny jak u mnie , też w Łodzi i też  pan Edward L. Na 100% to musi być ten sam gość. Więc teraz gdy przeczytałam o tym chłopcu to szlak mnie trafił, że on ciągle operuje. Mogę jedynie się cieszyć że nie zrobił mi krzywdy.

Wynik operacji niestety jest kiepski. Nos jest niesymetryczny, jeden profil jest w miarę ale drugi paskudny z garbkiem i grubym nozdrzem. Do tego nos jak się śmieję opada na dół. Cały czas mnie to drażni , dlatego co jakiś czas  myślę o poprawce ale bardzo się boję, żeby znowu nie sknocili. A miejsce które podczas operacji tak mnie zabolało to tkanka skórna , która została uszkodzona i miałam w tym miejscu sine i bolesne przy dotyku przez jeszcze jakieś dobre 15 lat.

Chciałabym bardzo ten nos poprawić ale u kogo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×