Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelia123

operacja nosa w Łodzi - kogo polecacie?

Polecane posty

Gość emiii_lia
Ja czytałam artykuł o tym wypadku w Łodzi tam 3 lata temu młody chłopak zmarł ale nie w trakcie operacji prostowania przegrody a po operacji z racji jakiś powikłań - chyba krwotok I to było w Szpitalu na Barlickiego w Łodzi więc chyba nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmm to dziwne , faktycznie a ta dr żukowska gdzie w końcu operuje ? to o nią chodzi czy jak rozumiem nie o nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na pewno nie chodzi o Żukowską , ona przyjmuje przecież w Dermedzie na Piotrkowskiej a nie w w tym szpitalu także z ta sprawą śmierci czy sprawy w sądzie to ona nie miała nic wspólnego jak by z tego wynikało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadelka
To mnie uspokoiłyście =)) bo 25 lutego mam u PAni Żukowskiej op i bardzo się boję a te wpisy o jakimś chłopaku wcale mi nie pomogły , ludzie nie powinni tak bezpodstawnie straszyć bo jak sie mają czuć osoby co czekają u lekarza na op? Przestańcie straszyć po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadelka
No właśnie chyba niewiadomo, coś ktoś sugeruje,potem sie nie odzywa, potem jakieś insynuacje no i człowiek się boi Dobrze ze ktoś napisał o tym przypadku w Łodzi, bo jeszcze bym się wystraszyła i wycofała przed op i to by się narobiło Ktoś usłyszał że dzwoni tylko nie wie w którym Kościele A Pani Żukowska fajna Babka, miła i wogóle nO I 3majcie za mnie kciuki, za tydzień już będę na stole ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik12
nie kłamie w sprawie mojej operacji , zresztą jest to forum na którym mamy prawo wyrażać swoje opinie czyż nie ? nie było mnie długo, bo chorowałam/chorowałem - jak kto woli, czepiając się iż biorę udział w forum jako on lub ona , powinno przyjść komuś do głowy dlaczego tak robie, chyba po krótkim zastanowieniu wiadomo że jest w tym jakiś cel. przyjdzie czas i myślę że po opublikowaniu mojej historii zawierającej najmniejsze szczegóły i zdjęcia - osoby które miały wątpliwości co do mojej opinii na temat Pani Doktor Żukowskiej mogą być "nieco" zdumieni, czy ktoś decydujący się na zabieg u jakiego kolwek lekarza nie chciałby znać prawdziwych opinii na jego temat zarówno tych dobrych jak i tych złych ? znam kilka osób które operowały sobie różne części ciała i opinie są różne zarówno te bardzo dobre jak i złe, ale nie o to w tym chodzi , ja przekazuje moje doświadczenia i to co spotkało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
fuksik Ja Ci wierze, i osoby po nieudanych na pewno tez, bo wiemy jak fatalnie sie po tym czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik12
dziękuję za słowa wsparcia, jak widać są osoby które patrzą na pewne sprawy obiektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik12
do ogość nie poddawaj się , wszystko da się naprawić. wiem co teraz przechodzisz bo mnie spotkało to samo . ale jeżeli masz dla kogo żyć to walcz, a nawet jeśli nie to zrób to dla siebie. z czasem człowiek patrzy na wcześniejsze doświadczenia z innej perspektywy. żeby walczyć nie potrzeba wielu pieniędzy ale przede wszystkim siły którą musisz w sobie zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam weterynarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3nadelka Jak po operacji? Daj znać bo jestem ciekawa jak Ci poszło Jak sie czujesz i w ogóle czy jesteś zadowolona i z operacji i z Żukowskiej .... i miło że sie fuksik odezwał chociaż ja dalej nie rozumiem ściemniania że raz to ona raz on i że to niby celowe (?) dla mnie to nadal "nieładnie" pachnie i dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadelka
Juz Po Op poszła bez kompliakcji żadnych, bardzo przyjemnie sie czułam przed, cały Zespół próbował mnie rozweselić bo bardzo się Denerwowałam. Trudno mi jeszcze oddychać, nos jest w fazie gojenia, opuchniety , wiadomo ale dobrze i Dr zadowolona z gojenia Ja Też Pani Doktor Żukowska to naprawdę fajna Lekarka nie mam Jej Nic do zarzuceniA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurrr
3nadelka ile kosztowała Cię ta operacja i jak bardzo miałaś zniekształcony nos? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że naprawdę dobry, sprawdzony fachowiec to nie jest powszechne zjawisko, podzielę się więc swoim doświadczeniem. Moim nosem zajął się dr. Witwicki (http://www.drwitwicki.pl/opisy-zabiegow/103-nos-kostny) i choć sam zabieg a zwłaszcza gojenie nie należą do przyjemności to nie żałuję. Nos wygląda o niebo lepiej, nie trzeba było nic poprawiać i dziś mogę pana Witwickiego tylko polecić. On chyba przyjmuje tylko w Warszawie ale jeśli szukacie doświadczonego specjalisty zdecydowanie warto go wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadelka
Pazurrr ja mialam Garbek i jezcze taki rozrośnięty kanciasty koniec przez co też dziurki były duże No i to wszystko poprawiałam.Płaciłam 7tys za operaCje. Jak coś jeszce Cie interesuje To pytaj. Mnie sie goi coraz lepiej :) Żukowska zadowolona , ja Też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuksik12 I co się dzieje u ciebie ? z ciekawośc***atrze na strone tej Zukowskiej i ma tam opinie pacjentow ;) Oczywiście WSZYSTKIE opinie pozytywne zadowolonych , ;) jak widze takie cos to od razu mi się zapal czerwona lampka, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik 12
już niedługo wielki szok niedowiarków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam u ciebie po sprawie czy nadal wlecze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli miałaś u kogoś w łodzi? napisz u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w łodzi, czytam przypadkowo ten temat, a widzę że ta pani tez ma na swojej stronie komentarze , oczywiście same pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ten specjalista ma pozytywy, a wynik operacji... no cóż trzeba pogodzić się z krzywym nosem, z ciągłymi infekcjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to kogo polecacie Od nosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Żukowskiej - koleżanka miała kilka lat temu u niej powiększane usta i korygowany nos, sama koleżanka jest z nosa zadowolona ale jak dla mnie to pozostawia wiele do życzenia, owszem garbek zniknął ale zaokrąglenie noska jest takie trochę hmm kanciaste, nie wiem jak to opisać inaczej ;) natomiast jeśli chodzi o usta to nie wyglądają najlepiej, strasznie nienaturalnie i dziewczyna miała grudki od wypełniacza nad czym ubolewała, nie wspomnę już o mega sińcach na polowie twarzy i bólu podczas zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4
@fuksik12 O Żukowskiej są bardzo nieprzychylne wypowiedzi w temacie ''czarna lista lekarzy plastyków'' i ''Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem'' na stronie 10-tej.Pewnie nie czytałeś przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez niezły koszmar a tak poza tym to ile ta bab ma lat że tyle złych opinii o nosach , przecież nie jest to jakaś 40 letnia początkująca chirurg , tylko wygląda na wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a skoro ta kobita ma na swojej stronie same poztywne wpisy to już jest falsz. Nabralas się tak jak inni ludzie którzy operowali się np. tych z topiku ,,nieudane operacje nosa''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie ze tyle o tej zukowskiej, na 99 proc miala autopromocje. dziwne ze tacy lekarze z Lodzi jak Giedrojc, czy Krawczynski nie maja tylu wpisow co ta baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OFICJALNY KOMUNIKAT DR DOROTY ŻUKOWSKIEJ Szanowni Forumowicze! Reprezentuje lekarza dr Dorotę Żukowska. Dr Żukowska stała się obiektem zorganizowanej internetowej 'nagonki'. Na forach internetowych pojawiają sie nieprawdziwe, oczerniajace dr Żukowską wpisy. Doktor Żukowska wykonuje zabiegi chirurgii plastycznej od ponad 15 lat. Proszę zauważyć, ze wszystkie krzywdzące wpisy pojawiły sie na tym i wszelkich innych forach w krótkim okresie czasowym (start we wrześniu 2014) i nie znajdują potwierdzenia we wcześniejszych opiniach na forach medycznych. Prosimy Użytkowników forum o zachowanie rozsądku i zwrócenie uwagi na zaistniałą obecna i być może także przyszłą manipulacje Państwa opinią. Liczymy na Państwa umiejętność rozróżnienia rzeczywistości od obrazu kreowanego celowo w internecie. W razie pytań odnoszących się do wykonywania, przebiegu, płatności czy formy zabiegów, prosimy o bezpośredni kontakt na info(at)plastyczna.med.pl Podjęliśmy również działania mające wyjaśnić bieżącą szkalującą działalność osób zajmujących się trollingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie cos musiało być nie tak skoro ktoś tyle napisał. Nikt tak sobie nie wpisuje się jeśli go skrzywdzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×