Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda-mama.

SEKS W POŃCZOCHACH

Polecane posty

Gość xmenkas
podnosze -pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż pończoszek 40
Ja uwielbiam, gdy kobieta ma na sobie w czasie seksu cienkie pończoszki, szpilki. Wygląda w nich super seksy, a ponadto - co może najważniejsze, gdy facet umie ten fakt wykorzystać przy pieszczotach, wtedy kobieta może mieć silniejsze doznania. Niestety moją żona nie jest miłośniczką pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjjjjjj
ehh musze ponczoszki kupic, moj je uwielbia... do tego obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Co do pończoch samonośnych : to nie ma nylonów samonośnych chyba,że jakieś śmieszne podróby :) Pończochy nylonowe nosi się do pasa,który ma przynajmniej cztery i więcej żabek. Noszę pończochy nylonowe i to działa na mnie,a na mojego faceta to już nie będę wspominać.Po prostu szaleje,jak by połknął podwójną dawkę Viagry :) Noście je a nigdy wam nie dadzą spokoju :) Mogę też powiedzieć : by facet pozostał przy Tobie całe życie ........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek25
ja wrecz uwielbiam kobiety w ponczochach i nylonkach ogolnie...lubie tez wachac takie prosto ze stop...lubi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek25
jakby jakas pani chciala pogadac to zapraszam...taktak@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba,,,
najciekawiej jest w body z odpowiednimi wycięciami. jak są duże oczka to i w dotyk przez nie jest super. http://www.erotyczneparty.pl/377,bodystocking-g302.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Barc
Pisze z konta znajomej, kiedys miałem dziewczyne którą poprosilem aby do łóżka założyla pończochy ale nie spelnila mojej - jak mi się wydawało - nie zbyt trudnej prośby. Czy na prawde musimy w zwiazkusobie os udowadniać czy walczyć o władze? ja jestem strasznym fetyszystą bielizny ai wole to u swojej partnerki niz u kochanki . Teraz prowadze bloga zkobietamudotwarzy.blogspot.com opisującego relacje współczesnych kochanków - jesli ktoś chce się usmiechnąć, wpaść w zadume czy może znalść odpowiedz na jakies pytanie, zapraszam z chęcią, Damian P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .klaustrofobia.
sama się kochałam w pończoszkach, widziałam jak mój mężczyzna się mocno napalił. Nawet szpilek nie chciał zdejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylon
Witam. Ostatnio udało mi się nawiązać kontakt z jedną taką panią która nosi pończoszki nylonowe i może dojdzie nawet do spotkania. Moze uda mi się od niej odkupić jej pończoszki a może nawet coś więcej... Przez przypadek trafiłem na jej stronkę, ma tam swoje fotki w pończochach nylonowych.www.nylonowe.pl napisałem do niej i się odezwała. Pozdrawiam wszystkich miłośników pończoch nylonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×