Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy

JAKI WOZEK NA WIES?:)

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy

witam. mieszkam na wsi i rodze w czerwcu, poniewaz zaczynam sie rozgladac za wyprawka zastanawia mnie jaki wozek jest praktyczny na wsi. na mojej ulicy nie ma chodnika, jest tylko droga z kostki (kamienia) jesli wiecie o co mi chodzi:) wiec nie wiem czy dobre beda kolka skretne? one sie chyba bardziej sprawdzaja na prostych drogach. kurcze nie mam pojecia. waga nie gra roli raczej chodzi mi o te kola na moje polne drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
UPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska filipka
ja mieszkam na wiosce, mam wózek bebetto vulcano, i jestem baaaardzo zadowolona- po drogach piaskowych, wertepach super sie prowadzi, i jest naprawde wygodny dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Ważne żeby miał duże pompowane koła. Skrętne zazwyczaj są mniejsze. A na wertepach najlepsze są jak największe koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na resorach
koniecznie na paskach i duze pompowane kółka ja mieszkam w miescie i mam ze skrecanymi i tu trudno nim jechac a co dopiero na wsi wiec odradzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra...
Zgodze się z przedmówczynią "koniecznie na paskach i duze pompowane kółka ". Takowy sama posiadam i nie ma lepszego na wertepy. http://www.wozki-mikado.pl/ Podwozie z modelu Milano ,a góra z dowolnego. Ja mam Boston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdamiłościiiiiiiiiii
Ja mam roan marita, rewelacja, sprawdza się w bardzo trudnym terenie, lasy, polne wyboje nie jest na paskach, ale ma bardzo "miękkie" zawieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjj jjjjjjjjjj
tez posiadam Roana Marite i na wies jest idealny. Ma maly kosz na zakupy ale i tak zdzieckiem na zakupy nie chodze;) sprawdza sie swietnie, jak ktos juz pisal ma mega miekkie zawieszenie, wiadomo kazde dziecko lubi kolysanie :) poza tym jesli trzymalabys wozek w domu to swietnie sie w nim usypia mlodsze dziecko, moja tak do 4 mies po 5 min spaceru juz spala, teraz wszystko ją ciekawi ;p Co prawda nie ma skretnych kol, ale super sie prowadzi i co bardzo wazne ma duza gondole wiec nawet jesli dziecko zacznie pozno siedziec to nie ma problemu bo w gondoli sie zmiesci :p polecm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjj jjjjjjjjjj
tez posiadam Roana Marite i na wies jest idealny. Ma maly kosz na zakupy ale i tak zdzieckiem na zakupy nie chodze;) sprawdza sie swietnie, jak ktos juz pisal ma mega miekkie zawieszenie, wiadomo kazde dziecko lubi kolysanie :) poza tym jesli trzymalabys wozek w domu to swietnie sie w nim usypia mlodsze dziecko, moja tak do 4 mies po 5 min spaceru juz spala, teraz wszystko ją ciekawi ;p Co prawda nie ma skretnych kol, ale super sie prowadzi i co bardzo wazne ma duza gondole wiec nawet jesli dziecko zacznie pozno siedziec to nie ma problemu bo w gondoli sie zmiesci :p polecm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellisimka
Podobne zresztą robi Jedo (model Bartatina), albo Nowalex (model Focus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
czyli na wertepy lepszy bez skretnych kol. dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-lander
ma amortyzatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-lander
x-lander x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
ja miałam 2-jeden za prawie 3tyś mutsy urban rider i używany po córkach siostry roan marita, ten drugi się super sprawdził, nie mogę powiedzieć, że mutsy był zły, ale na wiejskie tereny, spacery po lesie-to roan sprawdził się super, odradzam wózki na amortyzatorach, lepsze są na tzw paskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wieś miałam jedo bartatinę classic. i sprawdził się super! zresztą później w mieście też był niezastąpiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Jedo Bartatina - super! Na wies rewelacja, zima w miescie tez ci bedzie niestraszna. Wjechalam nim wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x landerrrr
X lander pod kazda psoatacia producent wykonianie i jakosc i to ze wszyscy taki maja sam raz na wies!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x lander racja pasuje
Na wsi ludzie lubia byc lepsi i kazdy ma co najlepsze wiec X lander pasuje jak ulal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
x-lander najlepszy? :o no blagam.... :o zwykly polski woz jak 10 innych na wies woz musi byc: 1) duzy 2) pompowany 3) bujany 4) ciemny 5) bez malych smiesznych kol 6) kola musza byc 4 wtedy zakup ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska ja tez jestem mloda
A ja polecam na wies Implata jest super tez mieszkam na wsi gdzie nie ma drogi :) Tylko zwir lyb wlanie kostka kamien i prawdzil sie uper gondola jak i stacerowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska ja tez jestem mloda
Ja mialam Driver 3 XL wiec nie koniecznie na 4 kolach jet super !Nie byl na paskach ale mial uper amortyzatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMAKSYMILIANKA
Jeszcze nosidło jest do tego wózka nie napisałam. mam też troche niezniszczonych ubranek na noworodka od 56 do 68.może być dla chłopca i dziewczynki..body z długim i krótkim rękawkiem,rampersy,pajace,kaftaniki,koszulki,spodnie, sprzedam za 3-4-5zł za sztuke.jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt,wtedy prześle link do zdj:-) jak bede coś miała to moge także odkładać na bieżąco którejś mamie i odsprzedawać ciuszki po moim synku obecnie 7miesięcznym.jeśli ktoś by chciał to piszcie esa. bo nie zawsze mam dostęp do neta. 726 850 406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na wies
to najlepsze beda taczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMAKSYMILIANKA
Oczywiście w sprawie ceny wózka możemy sie dogadać.pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMAKSYMILIANKA
Szkoda dzidziuli w taczke:-)hihi. Nie no ja sie zgadzam że duże koła pompowane najlepiej muszą być.i żadne tam 3-kołowce albo skrętne koła bo to sie źle prowadzi.wystarczy byle kamyk i siup wózek sie może przechylic nie daj boże. .ja mieszkam na wsi ,koło lasu i mam tego baby merca i jest super ,lekki wygodny,duże koła.a u nas dziury w drodze ,żwir,itp.także polecam serdecznie bo sie sprawdził,sprzedaje bo mały dostał spacerówke od chrzestnej z której jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMAKSYMILIANKA
Zadowolona oczywiście Ze spacerówki-nie z chrzesnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa w mothercare i ikei na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa w mothercare i ikei na 100%
przednie 2 kola w i'coo sa skretne wraz z cala osia - tzn. skrecaja oba jednakowo tak jak kiedys w wozkach bebecar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×