Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubnasukenka,pannamłoda

suknia ślubna, help

Polecane posty

hmmm to zależy.. wieczorowe to tak do 300 zl ale duzo zalezy od materialu i wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ślubne to nie mam pojecia, ale tak jak mowie zalezy od materialu i wzoru. i od cen krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis głupek
szczerze wątpię, by krawcowa uszyła ci taką suknię, jak te ze zdjęcia. raczej zapomnij o tym, musiałaby to być bardzo dobra krawcowa i bardzo dobry krojczy, by coś z tego wyszło. naprawdę. moim zdaniem lepszym pomysłem jest dalsze szukanie już gotowej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-miesieczna zona
Ja sie zastanawiam, jak laski moga sie tak spuszczac nad wyborem sukni... kiedys czytalam watek jednej na jakims forum ktora z wloch za 15 tys zl sprowadzala suknie, model dostepny tylko w salonie w warszawie... to trzeba miec leb! Wybieraj to co TOBIE sie najbardziej podoba, a uwierz mi, ze dodatki typu korona na dole, czy kwiatek, czy brylancik tu czy tu, nie robia roznicy - szczegolnie ze malo kto zwraca tak szczegolowo uwage na suknie, a Ty w ferworze zabawy i stresu tez na takie detale nie bedziesz zwracac uwagi, tylko na to ze np zsuwa ci sie i sama ja depczesz (ta tak mialam), albo ze gorset (jest jest dwuczesciowa) w tancu Ci sie obniza... Na forum nie uzyskasz odpowiedzi - kazdy ma inny gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-miesieczna zona
aha jesli chodzi o mnie to odpadaja suknie typu "zosia z pana tadeusza" czyli lejace sie szmatki, zalezy jeszcze jaka masz figure, ja mam duzy biust wiec bimbajace bimbaly w tancu by mnie krepowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
jestem ciekawa opinii ludzi. Ja np bardzo zwracam uwagę na detale i gwarantuję Ci e gdyby coś było nie tak bym to przezywała. Ślub to najważniejszy dzień w życiu i moim zdaniem wymaga wyjątkowej oprawy również estetycznej, więc będę przeżywała a jak Ci to nie odpowiada nie czytaj wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboska999999
bede czytac, bo mnie zaciekawilo to wlasnie ze pytasz sie na forum... Ja bylam bodajze w 5 salonach slubnych i 2ga suknia jaka przymierzylam to byla "ta" i nie uwazam by bylo "brudno, nieestetycznie", bylo pieknie! Dobrze, ze zwracasz uwage na szczegoly, tylko pamietaj, ze im bardziej wybrzydzasz tym bardziej nie wiesz czego chcesz! A napewno jak pojdzies do salonu, obejrzysz katalog (albo jesli maja swoja strone w necie to obejrzyj online) i przymierzysz NA SIEBIE zobaczysz czy dany fason Ci pasuje. Ja sie uparlam na suknie "syrena" a jak przymierzylam, bo sie okazalo ze mam dupe jak szafa czterodrzwiowa, wiec co z tego, ze my ci powiemy o ta ta najpiekniejsza jak pojdziesz i zalozysz ja i stwierdzisz ze np ramiona masz szerokie albo Cie poszerza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboska999999
O o ... zapewniam Cie, ze piekniejszym dniem beda narodziny Twojego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego obumarła?
te co pokazałaś są raczej dla kobiet o małym biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
to nie tak, ja nie chce wybrzydzać ale naprawdę suknie bez ramiączek i i czegokolwiek powyżej biustu nie podobaj mi si podobnie jak materiały których sa wykonane suknie. nie przekreślam salonu jednak to co widziałam do tej pory mnie nie zachwyca. Pytam na forum bo jestem ciekawa czy ktoś korzystał y usług krawcowej i co ludzie myślą o tych kontrowersyjnych sukniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboska999999
Oki, jesli chodzi o same suknie, do mnie nie przemawiaja, sa nazbyt... awangardowe, a te "lejace" sa bardzo ladne, ale patrzac pod MOIM kątem - nie dla mnie, wiec nie podobaja mi sie. Wedlug mnie suknia powinna byc biala - to JEDYNY dzien w Twoim zyciu kiedy ubierzesz biel od stop do glow! Zadna krawcowa Ci tego nie uszyje, jesli juz to taka z salonu sukien slubnych (choc tez nie wiem czy od A do Z to zrobi, musi miec chyba jakies szablony, szkice, konstrukcje...), musisz pogrzebac w necie czy ktos gdzies sie tym zajmuje. Pozdrawiami zyczemilej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj jjjjj
wiec co do rad- jesli nie masz smuklej sylwetki i masz gdzieniegdzie waleczki czy boczki i spory biust zrezygnuj z lejacej sie sukni, bedziesz wygladala strasznie. odradzam tez duzy dekolt V bo duzy biust nie eksponuje sie w tym 'jak u ksiezniczki', chyba ze z jakiejs innej bajki... Jezeli masz dosc masywna budowe, albo po prostu nie idealna to wybierz gorw gorsetowana (brzmi okropnie ale teraz robia takie, ze w niczym nie przypominaja normalnego orsetu:) ) dekolt nie za mocno zabudowany, ale tez raczej poziomy, bo takie poodkrywane piersi wygladaja nieestetycznie. Jak masz wiekszy biust popros o uszycie lekkich ramiaczek ktore bedziesz mogla schowac a w razie uczucia, ze cos ci wychodzi wyjac i zalozyc :-) jesli masz wystajacy brzuszek i spore bioderka odpada suknia rozkloszowana od polowy uda a wyzej dopasowana. Lepsza dopasowana do pasa a nizej rozkloszowana- jesli jestes wysoka mozesz zaszalec z rozlozysta suknia jesli nie, cos na mniejszym kole :) aha, na dekolcie przydalby sie jakis piekny haft z krysztalkami albo cos, by podkreslic ze jednak masz te piersi mimo ze nie do konca odsloniete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
z tych linków które podałam najmniej do mojej figury pasuje suknia greta)sprawa dekoltu)chzba ze schudne mam jeszcze rok jak pisałam na początku chciałabym suknie białą i w wielu z nich inny dekolt co to dekoltu V uważam ze świetnie pasje do mojego biustu i nie wygląda to wyzywająco naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego obumarła?
duzy biust idealnie pasuje do dekoltu typu V nigdy w zyciu gorset!!ani prosty ani okrągły- ZADEN!!nie ma nic gorszego od duzego biustu upchanego w gorset bez ramiaczek:O taki typ nadaje sie wylacznie do malych (ewentualnie srednich )piersi ale niestety duzo panien mlodych twierdzi inaczej i pozniej jest jak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'''nieboska999999 O o ... zapewniam Cie, ze piekniejszym dniem beda narodziny Twojego dziecka''' hahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
dzięki wszystkim za wypowiedzi gdyby ktoś chciał coś jeszcze napisać to byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banKiMyDlaNEEEEE
nie msz gustu wszyscy sie beda z ciebie smiac!!!!!!!!!!hahaha wiesniackie te sukienik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśniecka czy nie z każdej ta się zrobić niezłą sukienkę o czym może świadczyć przeróbka zakupionej przeze mnie :) sprawdź lepiej ofertę tej krawocwej http://FLAMENTO.PL a potem ponarzekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×