Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubnasukenka,pannamłoda

suknia ślubna, help

Polecane posty

Gość ślubnasukenka,pannamłoda

chcę sobie uszyć suknię ślubną mam takie przykłady: ta po lewej http://s576.photobucket.com/albums/ss210/carisma25_photo/?action=view¤t=panna-moda-hcwiosna2009-esaab01.jpg taka w wersji białej i oczywiście ten materiał na dekolcie nie prześwitujący, ewentualnie taki dekolt tyle że zmniejszony i bez tej wstawki http://media.onsugar.com/files/ons/191/1913634/05_2009/84515420_10.preview.jpg coś takiego w białej wersji http://26.media.tumblr.com/tumblr_l2834hMPgL1qaw3l9o1_400.jpg http://www.gloria.info.pl/suknia-greta/ http://starcasm.net/archives/70181 biała z dekoltem który nie prześwituje http://connect.in.com/elie-saab-bridal/photos-22584258-elie-saab-bridal-ec0f0dcf7137b4fc.html co myślicie o czymś takim? wiem że wyglądają niestandardowo. jeszcze mam pytanie czy myślicie że krawcowa jest w stanie uszyć coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szał ciałłł
istotnie robią wrażenie ;) sama bym sie chyba nie zdecydowała bo to raczej nie mój styl ale wyglądają bardzo ciekawie. ciężko byłoby mi się zdecydować, musialabys znaleźć naprawdę dobra i sprawdzona krawcową żeby nie schrzanić sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
właśnie ta krawcowa mnie martwi... to co jest w sklepach nudne i brzydkie (przynajmniej większość tego co widziałam) minus krawcowej właśnie to ze nie można przymierzyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jakto nie można mierzyć? przecież umawiasz sie na przymiarki z krawcową i zanim suknia powstanie to masz ją zmierzoną pewnie z kilkadziesiąt razy i dobraną dokładnie do Ciebie. może to i nawet lepsze, bo w trakcie szycia zawsze można coś podrasować, poprawić tak aby było bardziej "pod Ciebie". niemniej jednak musiałabyś znaleźć krawcową która jest naprawdę zdolna i sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
to super!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy nie byłam u krawcowej to nie wiem chodziło mi o to jak suknia będzie na mnie wyglądać ale w 98% jestem pewna e do mojej figury będzie to dobrze wyglądało! A nie wiecie ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że taki krój sukni (szczególnie tych pierwszych) - taka "grecka bogini" pasuje komuś wysokiemu i bardzo szczupłemu, taki typowy patyczek z małym biustem i bioderkami - coś jak te modelki. krawcowa na pewno bedzie tansza niz kupno takiej sukni bezposrednio w sklepie ale ile to dokładnie Cie wyniesie ciężko mi powiedzieć... Musiałabyś ustalać tą kwestię indywidualnie. Ja tez nigdy nie korzystałam z usług krawcowej ale jedno co wiem na pewno to to, że nie ma takiej opcji żebyś bez mierzenia odebrała sukienkę :) powiedzmy że szycie trwa jakies 2 miesiące i w ciagu tego czasu umawiasz sie na bierząco na przymiarki a krawcowa bardziej z Tobą współpracuje niż pracuje dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
ja jestem normalna mam proporcjonalna figurę klepsydry i biust raczej większy i myślę że mi pasują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiesz, kwestia gustu i indywidualnego poczucia estetyki. wg mnie takie luzne, zwiewne fasony puszczone swobodnie na ciało są stworzone dla szczuplutkich. u pań o konkretnych kształtach i rozmiarze większym niż np. 38 mogą sprawić wrażenie "coś tu nie gra" :P ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,panna młoda
rozmiar 38+zamierzam schudnąć do ślubu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskajlksjd
Mnie to sie najbardziej ta greta podoba, jest cudowna....BLAGAM CIE WYBIERZ TĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
nie wiem jeszcze która wybiorę, na razie mam dużo czasu żeby się zastanowić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
Elsa, bardzo ładna tyle że ja chcę długą wiem że to nieco infantylne, ale chcę się czuć,,jak księżniczka" więc krótkie sukienki zostawię sobie na inne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no widzisz ja tez chce byc jak ksiezniczka i dlatego wole krotkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym ze akurat na zdjeciu jest krotka to nie szkodzi jesli chcesz dluga. skoro szyjesz to zanosisz zdjecie i mowisz- ''taka tylko dluga'' i ewentualnie jakies dodatki jeszcze, zmiana materialu, szyfon na wierzch czy cos. krawcowe sa swietne, sama szylam nie raz u krawcowej i jestem pod wrazeniem jak z niczego potrafia wykombinowac super kiecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
dla każdego może znaczyć co innego dla mnie ,,księżniczkowa" sukienka jest długa:-) chyba jednak pójdę do tej krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz idz najlepiej zanies kilka zdjec i razem cos wymyslicie jak to aldnie i oryginalnie polaczyc. ja tak wlasnie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
tak te zrobię jak się w końcu zdecyduję na jakąś suknię albo chociaż jej ogólny wygląd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta teraz jak trzeba jakas sukienke to tylko szyc. w sklepach to jest taka tandeta ze szok. wszystko jednakowe, pospolite... szkoda gadac. nie ma to jak wlasny projekt. do tego wcale duzo drozej to nie wychodzi, a przynajmniej ma sie taka jak sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
to prawda najgorszy jest wszechobecny brak rękawów! nie każdy w tym dobrze wygląda! niestety dużo kobiet nie patrzy czy coś im pasuje tylko ślepo idzie za tą ,,modą". moim zdaniem taka sukienka na lekko pulchnej kobiecie to porażka do entej potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak rekawow... no dobrze ale czy w lipcu upal 30 stopni ogacalabys sie w dluga kiece z dlugimi rekawami...? watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj jjjjj
http://www.gloria.info.pl/suknia-greta/ ta jest przepiekna ale raczej dla chudzinki :) a co do krawcowej to NIE zgodze sie, ze jest taniej niz w salonie. Po pierwsze za materialy do takich wymyslnych sukien zaplacisz krocie, po drugie kroj niestandardowy, a chyba zalezy Ci na dobrym wykonaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jesli pulchna to raczej tylko dluga, ale np z jakiegos cienszego materialu zeby w upaly nie bylo w niej tak goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisalam , ze jest taniej. tylko ze wcale to az tak drozej nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubnasukenka,pannamłoda
a nie potrafisz podać orientacyjnej ceny? nawet do innej sukni żebym mniej więcej wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×