Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Ewa - Mazowsze
moi rodzice i sąsiedzi już dostali w grudniu około 5 grudnia ja nie dostałam ale ja jestem taki rolnik z marszałkowskiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
powiat sierpecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
a wiem , kiedyś jeździłam tamtędy na płock i skansen tam macie piekny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
blisko miedzy sierpcem a płockiem do skansenu mam blisko 20 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
też ładne tereny koło Ciebie Waldku, jakoś przetrwajmy ten tydzień....:( musimy, rachunki poczekają - PGNIG nie zbiednieje, zapłacę ze znacznym opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata - Mazowsze
Ja dostałam pieniądze 19 stycznia , decyzję miałam z 23 11 2010. Jeszcze nigdy nie było takich problemów jak w tym roku . Zawsze kasa wpływała przed końcem roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-lubelskie
Witam!! eh a ja znowu liczyłam, że dzisiaj dzień wypłat bgk i moze coś wpłynie, ale sie przeliczyłam, a jeżeli chodzi o luty, to żeby nie okazało się że zaczną wypąłcać 28 lutego!!!ja już nie wierzę wich slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Ja też mam zezowate szczęście jak co roku nie kontrole polwa lub weterynaryjna to decyzja w listopadzie ,a kasa w lesie , a rachun ki leżą jak kiedyś kontroli nie miałem to kaska na koncie do końca roku była niech to szlak wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez lubelskie i zero a dwa lata temu mialam kontrole polowa to szybciej dostalam jak rok temu wiec juz nie wiadomo jaki system oni maja do tych wyplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Ja tez liczyłam że może wpłynie. A tu nic z tego nie będzie. Decyzja 23.11 i 00000000 na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-lubelskie
Decyzja z grudnia i w grudniu kasa.Tak mysle ze to zalezy tez od tych co przyjmuja wnioski,dobrze odrazu sprawdzony i na odpowiednia kupke odlozony to i szybko pieniadze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-lubelskie
Zapomnialam dodac,ze brat zlozyl wniosek poczta i wciaz czeka .Decyzja w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
To właściwie nie wiadomo od czego to zależy.Jedni nie mają decyzji i kasę dostają ,inni w tym samy miesiącu i decyzja i kasa. A ja mam decyzje już ponad 2 miesiące i wciąż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Myślę że gdy nawet już wypłacą wszystkim pieniądze to my powinniśmy stronę odwiedzać do jesieni ,aby nie zardzewiała , bo trzeba koalicjantom podziękować przy wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Witam-na końcie wielkie zeroooo ,byłam w BS osobiście spytać a pani mi mówi ,że od listopada ani złotówki nie widzieli z agencyjnej kasy-to komu oni płacą??? Po jednej osobie na województwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie decyzja 26.11 to juz bardzo dlugo a pytalam w moim banku to od 5.01 nie bylo nic a wczesniej to sporadyczne przelewy wiec pewnie tak jest ze kilka osob w wojewodztwie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lubelskie
no i wszystko jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym agrobiznesie to nawet nie wiedza co mowia jeden mowi ze juz 80% dostalo drugi ze dopiero w lutym bedzie 80% przeciez maja nas za idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Mam pytanko czy oriętujecie się ile osób przewidzianych jest do wypłaty odszkodowań rodzinom katasrofy Smoleńskiej .Ja bardzo rodzinom wpułczuję i też smutny chodziłem , chociaż nikogo nie znałem . Czy polskie stać na tak duży wydatek , dochodzą jescze stadiony no i pseudo trasy szybkiego ruchu , po których jezdzi się nieomal jak po kocich łbach , może trochę przesadziłem ale każdy dzień zalewania to słychac wielkie łup . No to my teraz cierpimy brakiem przelewów na konta A co nam po tych iluzjonicznych zyskach po mistrzostwach bo jak się z czasem okarze to zyski będą miały osoby prywatne kolesie a pańswo polskie z podatków naszych bo z firm to nic tak sobie rozpiszą że państwo jeszcze im dopłacą bo jak zwykle to oni do interesu dokładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
słyszałam że do odszkodowań smoleńskich mają dojść te z rozbitego samolotu Kasa-czy wy też o tym coś wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z mazowieckiego
Decyzja z 29.11 kasy brak. Już przez kilka głosowań nie oddałem głosu na PSL ponieważ ci panowie są jak dziwki idą tam gdzie kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal iduś
W takim razie aby było sprwiedliwie to niech wypłacają wszystkim członkom rodzin których bliscy zgineli w jakich kolwiek wypadkach prócz tych którzy popełnili samobójstwa może im też w końcu co oni są winni przecież ich rodziny mają takie same żołądki . konto zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
wietam golaski. grypa mnie dopadla i jestem z lekka nie czynna ale jestem z wami.a gdzie reszta?hello?czarny,basia,iwonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Jestem,jestem,też mnie cosik łamie,stary kupił Theraflu,może przejdzie.Na koncie goło.I cholera mnie pobiera,zablokowali stronę nam,no dajcie spokój jaka mamy wolność słowa i wyznania,niczym na Białorusi.Ale tu tez fajnie,myślę,że się odnajdziemy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
samoobrona@samoobrona.org.pl to kochani adres do biura Leppera,bo na jego blogu aktualizacja skończyła się na lipcu,chyba chłopina sie podłamał i lachę na wsio położył.Trzymajmy się razem jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Ale tam mi się napisało,jak człek ślepy-samoobrona@samoobrona.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No kur...a chyba komp ma czkawkę,ale wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×