Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www . facebook .com / Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user . php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do Pań jakie teraz króluja ciasta na weslelnych stołach?proszę o nazwy. i ogólnie co fajnego z dodatków w jakiej formie podziekowania dla gosci czy zdjecie czy aniolki figurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak cicho? u mnie nadal nie ma dopłat ale zima piękna sypie śnieg ale to już robi się " upierdliwe" Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg nam wszystkim popsuł szyki , przykrył jajka i koszyki , a kurczakom zmarzły nóżki więc się tulą do rzeżuszki , lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna my święconym się dzielimy i radości Wam życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta z dolnośląskiego
3 kwietnia dostałam dopłaty bezpośrednie,decyzja z 28.01.2013r.-prawie 6 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FunduszeUE
Strona FunduszeUE.info ma problemy techniczne. Zapraszamy tymczasowo na: www. facebook. com / pages / Funduszeueinfo / 551400314878021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych,czy to już koniec tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Cz
zaglądam tu od czasu do czasu a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Haniu ja zdrowie męża bo z tego co pamiętam to jakieś problemy były kiedyś :):):) Pozdrawiam :):):) moze niedługo więcej tu nas zaglądać będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Cz
to chyba nie do mnie bo z moim mężem wszystko ok Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto czeka na kasę? a może ktoś już dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Cz
czekam i czekam ale miałam kontrolę to do wiosny pewnie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
witam:) haniu oby nie tak długo jak my czyli pod koniec czerwca:(,a teraz jak na razie kasiorki jeszcze nie ma tylko decyzja przyszla o dopłatach pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wiesniary tylko na doplaty czekacie i nic nie robicie. d****i lezycie do gory i jedynei pieniadze ciagniecie szmaciary. zlodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Cz
hej gościu zapraszam na wieś to też sobie do góry d..pą poleżysz biedaczyno a kto cię tu zapraszał Pozdrowienia tylko dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Mazowsze
Hej to ja :) Podnosiy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że się wtrącę, ale czy ktoś już dostał ONW z lubelskiego? Moja mama czeka na te pieniądze jak na wybawienie bo pustka na koncie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla rolników
wszystko o dopłatach bezpośrednich; portal dla rolników i samorządów; http://basliparis.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program dofinansowania MDM to dobre rozwiązanie, żeby spełnić swoje marznie o własnym domu. Ja dostałam całkiem sporą dopłatę, co umożliwiło i przyspieszyło wszystkie sprawy i formalności związane z kredytem i kupnem. Na ich stronie wszystko jest dobrze i klarownie przedstawione: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×